Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Flash Disk Şifreleme Programı

Bu konu Arşive Kaldırılan Konular forumunda Aynacan tarafından 20 Mayıs 2008 (16:05) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
38532 kez görüntülenmiş, 2 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Şubat 2012 (10:53) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   (Konu Kapalı)

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Mayıs 2008, 16:05

#1 (link)
Gecenin Aydınlığı!
Aynacan - avatarı
sifreci_resim

Sürüm: 2.0.0.31
Üretici: www.yazguven.com
Dili: Türkçe
Eklenme Tarihi: 20.05.2008
Boyutu: 779 Kb
Lisans: Freeware (Ücretsiz)
Kısıtlamalar: Sınırsız
Sistem Gereksinimi:Windows (Tümü)

PROGRAM AÇIKLAMASI:
-Hard diskinizdeki veya flash diskinizdeki klasörler(alt klasörler de dahil) 64 bitlik şifreleme ile yaparak flash diskiniz kaybolduğunda verinizin başka kullanıcılar tarafından görülmesini engeller.
-64 bit ile şifrelediği klasörü erişime kapatır bu sayede klasöre kes, kopyala, yapıştır işlemleri uygulanamaz ve klasör silinemez.
-Yetkisiz kişilerin verilerinizi görmesi ve zarar vermesi Flash Disk Şifreleme Programı Şifreci ile engellenir.

KULLANIM:
Program otomatik olarak C:\Sifreci klasörüne kurulacaktır. Flash diskinizden ilk defa bir klasör şifreleyeceğinizde dosyalar flash diskinize otomatik olarak kopyalanacaktır.Flash diskinizde şifrelemiş olduğunuz klasörleri başka bilgisayarda açabilirsiniz ve yine başka bilgisayarda şifrelemiş olduğunuz klasörü kendi bilgisayarınızda çözebilir ve kullanabilirsiniz.

UYARILAR:
1- Program çalışmak için Microsoft .NET framework 2.0 veya daha üstünü gerektirmektedir.
2- Vista kullanıcıları programı kullanmak isterse, kullanıcı hesap denetimini devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra kullanmaya başlamalıdırlar.
3-Programı kurduktan sonra önce deneme amaçlı klasörler üzerinde işleminizi gerçekleştirin, başarılı olunduğunda gerçek klasörleri şifreleyin.

Son Düzenleyen Aynacan; 21 Şubat 2012 @ 10:48. Sebep: Link Düzeltildi.
Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Reklam
Eski 18 Şubat 2012, 23:33

#2 (link)
coderfree
Ziyaretçi
coderfree - avatarı
Arkadaşlar ben bu programın yazarıyım. Bu programın yayıncısı Mevlüt AKSU. Sitemi kontrol ederken bu adresten siteme giriş yapıldığını gördüğüm için buraya ulaşabildim. Bu konuyu yöneticiye de raporladım ayrıca burada sizlere de yazmak istiyorum;Yazılımı 2008 yılında yazmıştım o zamanlar sitemde ücretsiz olarak yayınladım ancak gelen şikayetler ve ciddi hatalar sebebiyle siteden programı daha da geliştirip yeninden yayınlamak amacıyla kaldırdım. Özellikle son mesajı yazan 25-06-2011 tarihli cevap yazısında da gördüğünüz gibi bazı sistemlerde klasörler kilitlenip bir daha açılamayabiliyor. Sizden ricam programı indirmemenizdir. Site veya forum yöneticilerinden ricam ise bu konuyu kalıcı olarak silmeleridir çünkü bu işten kullanıcılar çok zarar görecektir ve lütfen bu sorumluluğu üzerinize almayın.
Rapor Et
Eski 21 Şubat 2012, 10:53

#3 (link)
Gecenin Aydınlığı!
Aynacan - avatarı
Program kurulumundan sonra oluşabilecek hatalar sebebiyle konu arşive alınmıştır.
Rapor Et

Yeni Soru
Sayfa 0.141 saniyede (65.90% PHP - 34.10% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:36
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi