Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN BackUp (İçerik Yedekleme/Geri Yükleme)

Bu konu Arşive Kaldırılan Konular forumunda NeutralizeR tarafından 21 Kasım 2005 (15:54) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
38218 kez görüntülenmiş, 18 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Mayıs 2013 (18:46) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.67  |  Oy Veren: 3      

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Kasım 2005, 15:54

#1 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
MSN BackUp, hesabınızda yüklü olan Göz Kırpmalar, Görüntü Resimleri, İfadeler, Arka Planlar gibi MSN içeriklerini yedeklemenizi ve ihtiyaç duyulduğunda geri yükleyebilmenizi sağlayan bir araçtır.

Programı bu adresten indirip kurabilirsiniz: http://www.baisoft.it/msnbackup_download.asp

msnbackup

(Not: Programı İngilizce olarak kurarsanız, menüleri de İngilizce görürsünüz.)

Kullanımı Hakkında Bilgi:
  • Passport Unique ID bölümüne gireceğiniz bilgi için buraya tıklayın, sonra "Kayıtlı bilgiler" bağlantısına tıklayın ve açılan sayfada en alta inip "Benzersiz Kimlik:" bölümündeki rakamları kopyalayın. (İçeriğinizi yedekleyeceğiniz hesap ile oturum açın)
  • E-Mail MSN bölümüne hangi MSN Messenger hesabınızın içeriklerini listelemek-yedeklemek istiyorsanız o hesabın adresini girin ve *dürbün* tuşuna tıklayın
  • Sol tarafta hesabınızda bulunan içerikler listelenecektir, menülere tıklayarak bu içerikleri tek tek görüntüleyebilir ya da en üst menülerine tıklayarak hepsini birden seçebilirsiniz.
  • Seçme işlemi bittikten sonra sağ tarafta üst kısımda bulunan Backup bölümüne yedeğinizi nerede oluşturmak istediğinizi gireceksiniz. Belgelerim klasörünüz ya da sizin belirlediğiniz herhangi başka bir klasörü belirleyebilirsiniz.
  • Yedekleme yolunu da belirledikten sonra *dürbün* tuşunun hemen sağında bulunan tuşa tıklayarak yedek alabilirsiniz.
  • Bir yedeği geri yüklemek için de sağ taraftaki Backup bölümüne daha önce yedeği aldığınız klasörü belirtip, listeden geri yüklemek istediğiniz içerikleri seçip klasör yolunu girdiğiniz bölümün hemen solunda bulunan tuşa basmanız yeterli.
Program @hotmail.com.tr, @hotmail.co.uk gibi farklı uzantılı email adreslerinde sorun çıkarabilir. Eğer hesabınızda içerikler yüklü olmasına rağmen listelenmiyorlarsa ya da "There's no element selected!" uyarısı alıyorsanız, bilgisayarınızı bir kez baştan başlatın. Farklı MSN adreslerinizi girip onlardaki içeriklerin listelenmelerini deneyin.
Son Düzenleyen Morrigan; 31 Ağustos 2007 @ 20:37.
Rapor Et
Bu mesaja hızlı cevap gönder
Reklam
Eski 2 Ocak 2006, 01:05

#2 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Dosyaları eski yerine kopyalamak onların MSN Messenger hesabınıza eklenmeleri anlamına gelmiyor. Görüntü resimlerini, kişisel ifadeleri saklayabilirsiniz. Uzantılarını değiştirip tekrar resim dosyaları olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.
MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?

Yukarıdaki bağlantıda bulunan konuya göz atın. IrfanView gibi bir resim görüntüleyici ile .dat uzantılı dosyaları açabilir, doğru uzantılarını öğrenebilirsiniz... Program otomatik olarak uzantıyı da değiştiriyor zaten...
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2007, 19:12

#3 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
slm backup alamıyorum sürekli hata veriyor program

adszaf0

anlatıldığı gibi mail adresimi girip dürbün ikonuna tıkladığımda bu hatayı veriyor
aynı şeklide şifremi girip denyorum yine olmuyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden
Rapor Et
Eski 3 Aralık 2007, 14:10

#4 (link)
ck1991
Ziyaretçi
ck1991 - avatarı
NeutralizeR msn 8.5 desteği war mı bilgilendirebilirseniz sevinirim
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2007, 02:21

#5 (link)
iRtem
Ziyaretçi
iRtem - avatarı
Alıntı:
inloVe adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

slm backup alamıyorum sürekli hata veriyor program

adszaf0

anlatıldığı gibi mail adresimi girip dürbün ikonuna tıkladığımda bu hatayı veriyor

aynı şeklide şifremi girip denyorum yine olmuyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

bende senin hatanı aldım ama cozdum duruumu

mail kutunu ac seceneklerden hesap bilgilerine git

ordan katılı bilgiler e tıkla

en altta benzersiz kimlik bilgisi yazıyor onu kopyala

programdaki mail adresinin altındaki 00000000 olan yere yapıştır.

sonra durbune basıp ne yedeklemek istiyorsan yedekliebilirsin

70069092ot7

48585254vp2
Rapor Et
Eski 21 Aralık 2007, 13:38

#6 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
ck1991 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

NeutralizeR msn 8.5 desteği war mı bilgilendirebilirseniz sevinirim
Windows Live Messenger 8.5 destekleniyor, Windows Live Messenger 9.0'ı test etmedim fakat buna rağmen büyük ihtimalle destekleniyor. İlk mesaj güncellenmiştir.
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2007, 13:23

#7 (link)
max
Ziyaretçi
max - avatarı
arkadaslar benim sorunum biraz daha farkli.
yedegi aliyorum almasina da tekrar yüklerken bircok dosyada sürekli olarak "bir kisim icerik yüklenemedi, kalan icerigi yüklemek icin lütfen daha sonra tekrar deneyin" diye uyari veriyor. naptiysam asamadim bu sorunu.

eger bu programla asilamiyorsa .MCO dosyalarini bir resim dosyasi olarak acarak daha önce bu siteden edindigim "avatar adder" programi ile eklemeyi düsünüyorum fakat .MCO'lari resim olduklarina inandiramadim bi türlü.

bu program yoluyla ya da baska bir yolla ekleyebilmem mümkün mü acep?
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2007, 15:52

#8 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
max adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaslar benim sorunum biraz daha farkli.
yedegi aliyorum almasina da tekrar yüklerken bircok dosyada sürekli olarak "bir kisim icerik yüklenemedi, kalan icerigi yüklemek icin lütfen daha sonra tekrar deneyin" diye uyari veriyor. naptiysam asamadim bu sorunu.

eger bu programla asilamiyorsa .MCO dosyalarini bir resim dosyasi olarak acarak daha önce bu siteden edindigim "avatar adder" programi ile eklemeyi düsünüyorum fakat .MCO'lari resim olduklarina inandiramadim bi türlü.

bu program yoluyla ya da baska bir yolla ekleyebilmem mümkün mü acep?
Alıntı:
Bir kısım içerik yüklenemedi, kalan içeri yüklemek için lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
------------
Yukarıdaki hata mesajıyla karşılaşıyorsanız ve içerik yüklemesi yapamıyorsanız;

Temp klasörünü boşaltmayı deneyin. Genellikle aşağıdaki yolda yer alır:

"C:\Documents and Settings\*NeutralizeR\Local Settings\Temp"

Temp klasörünün içinde bulunan tüm dosyaları silin.

*: Burada sizin windows oturum açma adınız olacak.
Bu işlem sonuç vermezse eğer .MCO uzantılı dosyanın uzantısını .CAB olarak değiştirip WinRAR ile açabilirsiniz. İstediğiniz resim dosyasını da arşivin dışına çıkarıp ayrıca ekleyebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2009, 18:16

#9 (link)
Legend_Warrior
Ziyaretçi
Legend_Warrior - avatarı
Benim bir sorunum var,8.5 sürümü kullanırken bir yedekleme işlemi yapmıştım,şimdi 9.0 kullanıyorum ve bir kez daha(yeni ifadeler edindiğim için) başka bir dosyaya yedeklemek istiyorum pasaport unique bölümünü de doldurmuştum artık sormuyor,dürbüne tıklıyorum adresimden ama hiçbir şey bulamıyor,acaba daha önce yedeklediğim dosyaları silmem mi gerekiyor,sürüm farkı mı,yokda başka bir şey mi?
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2009, 07:18

#10 (link)
Pragmatist Çılgın Zat...
CrasHofCinneT - avatarı
Alıntı:
Legend_Warrior adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Benim bir sorunum var,8.5 sürümü kullanırken bir yedekleme işlemi yapmıştım,şimdi 9.0 kullanıyorum ve bir kez daha(yeni ifadeler edindiğim için) başka bir dosyaya yedeklemek istiyorum pasaport unique bölümünü de doldurmuştum artık sormuyor,dürbüne tıklıyorum adresimden ama hiçbir şey bulamıyor,acaba daha önce yedeklediğim dosyaları silmem mi gerekiyor,sürüm farkı mı,yokda başka bir şey mi?
Sürüm farkı olduğu için hata alabilirsiniz, eski yedeklerinizi yenisine yüklemeye çalışın yükleme işlemlerini tamamladığınızda yeni sürümle en son ayalarınızı tekrar yedeklediyiniz...
Rapor Et

Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.202 saniyede (76.80% PHP - 23.20% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:40
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi