PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Bilgisayar (PC) Oyunları > Tam Sürüm Oyunlar Ücretsiz
«Önceki KonuSonraki Konu»
c0lin03:06, 28 Eylül 2008 

Command & Conquer Gold - Tiberium Wars ile EA gerçek zamanlı strateji türünün öncüsü olan bir oyunu hediye ediyor. Oyunda birbirine rakip iki tank olan GDI ve Nod, değerli Tiberium hammaddesini ele geçirmek için savaşıyor.

Download: Command & Conqueror - Tiberium WarsElbette GTA 1 grafiksel açıdan San Andreas veya GTA IV ile başa çıkamaz. Buna rağmen GTA 1 kelimenin tam anlamıyla bir kült oyun ve klasik kuş bakışı perspektifinde bile eğlendirmeyi beceriyor.

Download: Grand Theft Auto (GTA)Sam & Max: Season Two çıktığından bu yana ikinci sezonun dördüncü macerası "Abe Lincoln must die" ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Download: Sam & Max: Abe Lincoln Must DieTrack Mania Nations, 30 milyondan fazla indirilen Track Mania Nations ESWC'nin halefi oluyor. Tek oyuncu olarak 65 farklı pistte yeteneklerinizi ispatlayabilirsiniz. Çok oyunculu modda ise tüm dünyadan rakiplere meydan okuyabilirsiniz.

Download: Trackmania Nations ForeverWarmonger, Team Deathmatch veya Capture Flag modunda çarpışabileceğiniz beş farklı harita sunuyor. Oyunda ister bilgisayar tarafından kontrol edilen bot'lara karşı, ister insan rakiplere karşı ağ veya internet üzerinden oynayabilirsiniz.

Download: WarmongerCommand & Conquer gerçek zamanlı strateji türünün öncüsü olarak kabul görüyor ve böylece oyun tarihinin gerçek bir klasiği oluyor. Farklı haritalarda ister Sovyetlerin, ister müttefiklerin tarafında üstünlüğü ele geçirmek için savaşın.

Download: Command & Conquer: Red AlertGTA'nın ilk bölümü ile denenmiş kuş bakışı perspektifi GTA 2'de de süregelmeye devam ediyor. Fakat tüm çevre yeniden elden geçirildi ve ilk kez her şey gerçekten üç boyutlu.

Download: Grand Theft Auto 2Karanlıktan korkuyor musunuz? F.E.A.R. Combat ile üst sınıf bir çok-oyunculu oyunu ücretsiz olarak elde edebiliyorsunuz.

Download: F.E.A.R. CombatAmerica's Army çok iyi ama çok da zor bir FPS oyunu. Simülasyon seviyesi çok yüksek tutulmuş. Başarılı bir alışma sürecinden sonra heyecanlı çevrimiçi çatışmalara katılmamanız için hiçbir sebep yok.

Download: America's ArmyQuest for Glory II birçok macera fanı için şimdiye kadar yayımlanmış en iyi Sierra oyununu temsil ediyor. Bu yeniden yapım için grafikler hafifçe yenilendi ve modern macera oyunlarına has, ikonlarla yönetme imkânı eklendi.

Download: Quest for Glory II

Alıntıdır!...
Benzer Konular:
Etiketler:
  • bedava oyun indir full surum
  • bedava tam surum oyun indir
  • ucretsiz pc oyunlari
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Bilgisayar (PC) Oyunları Konuları
Benzer Konular
Negatif ve pozitif tam sayılar, tam sayılarda mutlak değer ve sıralama nedir?
İndirmeden oynanan güzel ve ücretsiz oyunlar önerir misiniz?
3 basmaklı en küçük tam sayı ile 2 basamaklı en büyük tam sayının toplamı kaçtır?
PC Oyunları, Tam Çözümleri
Knight Online 1.453 (Fire Drake Tam Sürüm) [KONU KAPATILMIŞTIR]