Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

GTA San Andreas Kara Şimşek Modu

Bu konu Bilgisayar (PC) Oyunları forumunda RuffRyders tarafından 15 Şubat 2011 (00:56) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
63547 kez görüntülenmiş, 70 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Ağustos 2014 (11:00) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 16      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Şubat 2011, 00:56

#1 (link)
MsXLabs Üyesi
RuffRyders - avatarı
GTA San Andreas Kara Şimşek Modu - Knight Rider Mod

loadsc43687730

GTA San Andreas için hazırlanmış Kara Şimşek modu. Kara Şimşek filminden aşina olduğunuz KITT bu modla San Andreas'a geliyor. K.I.T.T. (Knight Industries Two-Thousand) birçok özelliği var bunlardan birkaçı;

Turbo Boost (Zıplama) > Shift
Smoke Screen (Duman) > Numlock 4
Roket > Numlock 0
Flame Thrower > Numlock 2
Super Pursuit Mode > Numlock +
Araç çağırmak için c tuşuna basılı tutarken boşluk tuşuna basın ekranın alt kısmında araba isimleri çıkıcaktır y ve n tuşlarıyla değiştirebilirsiniz Tab tuşuna basınca istediğiniz araç önünüze gelir.

GTA San Andreas Kara Şimşek Modu Video

Download - İndir
Üsttekini indirip yükledikten sonra bunuda yükleyin yaması > İndir
Benzer Konular: Etiketler:
  • gta kara simsek
  • gta kara simsek indir
  • gta kara simsek indir gezginler
  • gta sa kara simsek modu indir
  • gta san andreas kara simsek modu
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Haziran 2011, 13:14

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha yamasını yükleyince hata veriyor ndn
Rapor Et
Eski 13 Haziran 2011, 18:00

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
RuffRyders - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

yha yamasını yükleyince hata veriyor ndn

Yamayı yükleyince hata vermemesi gerekli aslında. Oyunu kaldırıp tekrar kurulum yapın ve modu öyle yükleyin. Yamasız sorun çıkarmıyorsa yamayı yüklemek zorunda değilsiniz.
Rapor Et
Eski 16 Haziran 2011, 17:44

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
neden new game diyince başlıyo
Rapor Et
Eski 16 Haziran 2011, 17:55

#5 (link)
MsXLabs Üyesi
RuffRyders - avatarı
Alıntı:

neden new game diyince başlıyo

Mod üzerindeki değişikliklerden ve modu tamamlanmamış olmasından dolayı kayıt bir oyunu açamıyoruz yada görev yapamıyoruz.
Rapor Et
Eski 22 Haziran 2011, 17:54

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeşim mod yükledim ama arabaya binince hata veriyor bu nasıl olacak?
Rapor Et
Eski 22 Haziran 2011, 18:10

#7 (link)
MsXLabs Üyesi
RuffRyders - avatarı
Alıntı:

kardeşim mod yükledim ama arabaya binince hata veriyor bu nasıl olacak?

Kendim yükleyip denemiştim öyle bir sorunla karşılaşmadım. Başka bir modun üstüne kurulum yaptıysan bu hatayı alabilirsin yada kurulumda hata oluşmuş olabilir. San Andreas'ı bilgisayarınızdan kaldırın ve tekrar kurun ardından modu ve yamasını yükleyin.
Rapor Et
Eski 26 Haziran 2011, 10:59

#8 (link)
netmelih
Ziyaretçi
netmelih - avatarı
Merhaba arkadaşlar.İki gündür sitede yardım arıyorum kimseden cevap yok son çare burayı deniyeceğim...
Ben san andreası yükledim biraz onadım kasıyor diye bilgisaardan bazı şeyleri sildim. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra oyun tam dolcakken hata raporu verüyordu. Oynu bir daha yükledimv ve kurdum heh hata yok derken tarih çıkan bir sahne varya tam orda şöyle bir hata verdi.

Rutine error
Program C:/ GTA San Andreas RIP/gta_sa_exe

This appilication has requested the Runtime to terminate it in an unusual way please contact appilications support team for more information.
Tamam
Rapor Et
Eski 27 Haziran 2011, 13:27

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeş ben yükledim çalışıyoda ama biraz oynayınca oyun kendi kendini kapatıyo neden?
Rapor Et
Eski 27 Haziran 2011, 13:50

#10 (link)
MsXLabs Üyesi
RuffRyders - avatarı
Alıntı:

kardeş ben yükledim çalışıyoda ama biraz oynayınca oyun kendi kendini kapatıyo neden?

Mod daha tamamlanmamış olduğu için bazı hatalar ve oyundan atmalar olabiliyor.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.152 saniyede (70.42% PHP - 29.58% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:08
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi