Arama

EasyRecovery Pro - Veri Kurtarma Yazılımı

Güncelleme: 28 Haziran 2013 Gösterim: 87.601 Cevap: 0
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
15 Ekim 2005       Mesaj #1
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Verileriniz kurtarmaya yarıyor.Gercekten işe yarıyor.Daha önce forumda verilmiş ama linkler ölü.O yüzden tekrar verme gereksinimi duydum.
Kullanım alanı fazla olduğu için zaman alacak.SaDeCe FoRMaT SoNRaSı KuRTaRMa için resimli anlatım yapabildim.
Sponsorlu Bağlantılar

Son işlem sırasında bir hata mesajı alıyorsanız.Bu büyük ihtimalle hardiskiniz tek olduğu ve bölümlendirilidiği
sizinde kurtarmak için c: sürücünüzü seçtiğini gösteriyor.
(Bende bu hatayı verdi)İkinci hardisk takarak bu sorunu aşabilirsiniz.
Programın ftp sitelerine upload imkanı verdiğini söyleyeyim bu arada. smile

Bunun nedeni sanıyorsan C sürücünüzü seçtiğinizde bütün hardiskinizi tarıyor olması.

D ve E sürücünüzü seçip C sürücünüze kurtardığınız verileri kaydetmek istediğinizde bu hatayı vermiyor.

Ayrıca tarama süresi hardiskinizin boyutuna göre değişiyor.Kurtarmak için cok sürmüş sorun yaratmaz.Önemli belgeriniz kurtarmak var işin uçunda...

Link: http://download.ontrack.com/freedownloads/ERPROT_610.exe
Resim boyutlarını büyük olduğu için yükleme süresi uzun olabilir sayfanın.

*

Ekstra Bilgiler:

Alıntı
RedDragon adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaş bu programın indirme yeri neresi "Link: Bağlantılar (links) yalnızca üyelere açıktır. Ücretsiz üyemiz olmak için tıklayın!" diye bir yazı var yalnızca. Üye şifresi ile girdim. Diğer sayfalardaki programları indirebiliyorum. Birtek burada sorun var. İlgilenebilirmisin . Teşekkürler...

Yapıldı.

Forumda yasadışı indirme bağlantısı talebinde bulunmayınız lütfen, bu gibi istekleriniz için google'ı kullanınız.

Alıntı
KURT2001 adlı kullanıcıdan alıntı

Kardeşim tşkr ederim ama proğram trial sürümü pro değil taramaya geçtiği an hata iletisi veriyor proğram bir sorunla karşılaştı kapatılması gerek diye uyarı veriyor anlayacağın iş görmüyor bunun tam sürümü veya crack lenmiş hali yokmu?

Programın trial sürüm olması ile verdiği hata arasında bir bağlantı yok.Programı tekrar kaldırıp kurmayı deneyiniz ve sisteminizde aynı tarz işlem yapan aktif durumda bir program olup olmadığını kontrol ediniz.

Ve site içerisinde crack , serial vb isteklerde bulunmayınız illegal içerikli konuların paylaşımı yasaktır.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

vısta ıcın uyumlu degil ama,vıstaya uyumlu bı verı kurtarıcısı varmı?

Alıntı
evacan adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar bilgisayardaki resimlerimi geri donusum kutusuna attim oradan da sildim.çok oldu ama simdi o resimlerimi geri nasil getirebilirim? çok önemli benim için lütfen yardım edin msn sad

Recuva - Silinen Dosyaları Kurtarma Programı
Son düzenleyen ahmetseydi; 28 Haziran 2013 13:23