Arama

ATI Ekran Kartları için Sürücü Güncellemesi

Güncelleme: 16 Ağustos 2014 Gösterim: 137.646 Cevap: 27
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
20 Mayıs 2009       Mesaj #1
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
AMD tarafından yayınlanan en yeni ATI Catalyst sürücü paketleri hata gidermeler ve performans artışları barındırıyor. En yeni sürücüleri buradan indirin!

Sponsorlu Bağlantılar
ATI Radeon markalı ekran kartları için sunulan hepsi bir arada sürücü paketi Catalyst, 9.5 sürümüne güncellendi. Birçok kullanıcının bildiği üzere, buradaki sürüm numarası 2009 yılının 5'inci ayını temsil ediyor. Yeni Catalyst paketinde kullanıcılara ATI Stream paralel işleme teknolojisi konusunda çeşitli güncellemeler ve hata giderme özellikleri sunuluyor. Yani ATI Video Encoder daha sorunsuz şekilde çalışabilecek. Bunun yanında BattleForge ve Company of Heroes oyunlarında CrossFireX çoklu ekran kartı kurulumlarında %10 performans artışı söz konusu.

İndirin

:: Catalyst 9.4 Windows XP 32 bit

::
Catalyst 9.4 Windows Vista 32 bit
Catalyst 9.4 Windows 7 32 bit

Catalyst 9.4 Windows XP 64 bit

Catalyst 9.4 Windows Vista 64 bit

Catalyst 9.4 Windows 7 64 bit

REV0LUTi0N - avatarı
REV0LUTi0N
Ziyaretçi
3 Temmuz 2009       Mesaj #2
REV0LUTi0N - avatarı
Ziyaretçi
Ati Radeon X1650 ekran kartı için en uygun driver hangisi olur dostum ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
REV0LUTi0N adlı kullanıcıdan alıntı

Ati Radeon X1650 ekran kartı için en uygun driver hangisi olur dostum ?

Sürücüler genelde hepsini kapsıyor diye biliyorum.Sen işletim sistemine uygun olan sürücüyü indir.Büyük ihtimalle olumlu bi sonuç almış olacaksın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]ati radeon x1650 son sürümü olan varsa atabiirmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdastan wındows 7 dıe aldım yukledım ama dxdiag da wındows xp profocıonal olarak gecıo hangısını yuklıcem acıl yardım..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
usta bu online oyunlar c++ support diye bi hata veriyo ekran kartını güncellesek o sorunu gidermek de başarılı olabilir miyiz..?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim ekrankartı yuklerken dvd romda patladi sadece ati ekrankarti 256 m.b oldugunu biliom nasıl yuklicem yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim ekran kartımı yükseltmek istiyorum benim bil dizüstü ve 896 mb a kadar yükselir dityor aradım aradım bulamadım bilgisayarcıya götürdüm o da yapamadı sonunda bunun PCI express denen bişi ile mümkün olduğunu buldum fakat nerden alınır nasıl kullanılır hiç bir fikrim yok yardımcı olur musunuz teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BiLader Benımde Oyn yüklerken fll hata veriyor yüklenmıyor yardımcı olmrusunuz .x?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Abimicm bu pes 2011 de benim oyun bazen donarak oynanıyor ekran katım ATI Radeon X1550 acaba güncelleştirmekmi lazm