Arama

Bilgisayarım Neden Yavaş? - Sayfa 2

Güncelleme: 23 Nisan 2021 Gösterim: 219.691 Cevap: 34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞIM LAPTOPDA KABLOSUZ KULLANIYOSAN NET YAVAŞLAR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bilgisayarıma bir program yükledim oyunum hızlansın diye Nvidia o bilgisayarımı değiştirdi kalitesini düşürdü nasıla artıra bilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya çok saçma mk pc ye herşeyi yaptırdım 2gb ram war format attrdm modemi güncelleştirdm virüs taramasından geçirdim hala bişe yok böle işin tee...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben DENETİM MASASI-GÜVENLİK-GÜVENLİK MERKEZİ-DİĞER GÜVENLİK AYARLARINI NASIL KAPATABİLİRİM lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
PC de boş işe yaramayan şeyleri mutlaka silin böylece bilgisayar donmaz ve yavaşlamaz ayrıca ram artar ram da artı PC ye hız verir. İmkanınız varsa RAM ınız düşük ise RAM kartı satın alıp kullanabilirsiniz bu bilgisayarınızı hızlandırır ve çok dosya açtığınızda donmaz (yada daha az donar) bilgisayarınızın ramı yettiği çok şeyi yüklerseniz bide sabit sürücü dolar ise o zaman boş alan bulamaz ve donar. bilgisayarınıza çok şey yüklemeyin rahat etsin! benim şuan kullandığım PC yavaşlamıştı her şeyi yüklüyodum ikide bir donuyodu. yavaşlıyodu daha sonra RAM yetmediğinden reset attırdık çok hızlı oldu şuan memnunum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu arada bütün bu önerilerden sonra da bilgisayarınızı en fazla 3, 4 ayda bir format attırmanız da bilgisayarınıza yararlı gelecek, hızlı olacaktır. Ama Windows 7'ye XP yüklerseniz yada başka bir şekilde yaparsanız bilgisayarınız yavaşlar. En iyisi elinizde olan orjinal CD'yi kullanmaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende de bu problem var. Ama size bir program önereceğim Auslogics BoostSpeed bilgisayarınız ciddi bir şekilde yavaşsa bu programı kullanın.İçinde ek programlarda vardır.Kaybolan dosyaları,Virüs olan dosyaları vb. işlere yarıyor bu program.Ama lisans kodu sorunu var.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım 2000 model ve çok yavaş.ne kadar dosya silsen de yine hızlanmıyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
wofteam oynama dersleri engeller virüs yükler hemde sektör 4 virüsü truva atı ve solucan bunlardan 1 ini yükler oynama bn ce
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internet admin maşallah benim bilgisayrımdaa şarkı çaldığıda durklıyo ndn acba acl