Arama

Cep Telefonları Hafıza Kartı Sorunları - Sayfa 2

Güncelleme: 12 Aralık 2014 Gösterim: 52.165 Cevap: 18
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim Telefonum Nokia n7230 Telefonumun Hafıza Kartını Bilgisayara Takıyorum Sevdiğim Bir Sarkı Var Bunu Göstermiyor Heryere Baktım Hic Bir Yerde Yok Bulmaya Calısıyorum.Sadece O Sarkı Gözükmüyor Diğerlerinin Hepsi Görünüyor.Bana Yardımcı Olabilirmisiniz.Nasıl Bulabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen _VICTORY_; 26 Haziran 2013 13:44 Sebep: Düzenlendi.
abbus - avatarı
abbus
Ziyaretçi
27 Aralık 2012       Mesaj #12
abbus - avatarı
Ziyaretçi
Hafıza Kartımda önceden çekilmiş olduğum fotoğraflar ve klipler vardı fotoğraf makinemden çıkardım kart okuyucu ile pc ye taktım dosyaları masaüstüne kopyalarken hata verdi bi anda böyle oldu anlamadm bi yardım edin üstadlar Msn Confused

Sponsorlu Bağlantılar

sorunj
Son düzenleyen _VICTORY_; 26 Haziran 2013 13:44 Sebep: Düzenlendi.
aslan071980 - avatarı
aslan071980
Ziyaretçi
27 Aralık 2012       Mesaj #13
aslan071980 - avatarı
Ziyaretçi
Recovery programları kullanarak dosyalarının orjinallerini bilgisayarına alabilirsin.

silinen dosyaları kurtarmak için GetDataBack 3.02 for FAT veya R studio programlarını kullanabilirsin.
Son düzenleyen _VICTORY_; 26 Haziran 2013 13:43 Sebep: Düzenlendi.
Gececakil - avatarı
Gececakil
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #14
Gececakil - avatarı
Ziyaretçi
Benim samsung corby marka bi telefonum var. Telefon bi süre boyunca yere düştü hafıza kartını algılamadı önemsemedim bi kaç gün öyle kaldı şuan çoğu video resim açılmıyo bazı resimlerin yarısı gri. Bazı dosyalar aynen yukarıdaki resimdeki gibi videoları açarken 0x80070570 hata kodu veriyo bilgisi olan var mı ? şimdiden teşekkürler.
Son düzenleyen _VICTORY_; 26 Haziran 2013 13:43 Sebep: Düzenlendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonumun hafıza kart yeri çalışmıyo bana yardım edin lütfen
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2013       Mesaj #16
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

telefonumun hafıza kart yeri çalışmıyo bana yardım edin lütfen

telefonun varsa garantiye vericeksiniz başka alternatifiniz yok gerçi başka kardı denemediyseniz önce başka kart deneyiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2014       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bn 2 gb hafıza kartı aldım şarkılarım bilgisayarda çalışıyor ama telefona atınca baZILARI ÇLIŞIYOR BAZILARI ÇALIŞMIYOR BU ARADA TLF MARKASI LG GU230 ACİL YARDIM EDİN LÜTFEN DELİRCMM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba kötü bir durumla karşı karşıyayım.Telefonum S3 mini şöyle bir sorunum var hafıza kartına attığım müziklerimin hiçbiri çalmıyo ''müzik çalar bu ses dosyası ürününü desteklemiyor'' yazısı çıkıyor ama şarkılarım telefonun hafızasında çalıyor.Hafıza kartını biçimlendirdim ama değişmedi.Lütfen yardım edin uzun zamandır bu şekilde ve şarkı dinleyemiyorum Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2014       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim hafıza kartı bozuk diyo ama yeni aldım telefon nokia e55 hafıza kartı kingston bana yardım edin ama diğer hafıza kartlarını taktığımda çalışıyor