Arama

PC'den Her Yerle Bedava Konuşun

Güncelleme: 28 Kasım 2017 Gösterim: 87.172 Cevap: 0
D.a.w.N - avatarı
D.a.w.N
Ziyaretçi
27 Şubat 2006       Mesaj #1
D.a.w.N - avatarı
Ziyaretçi

PC'den Her Yerle Bedava Konuşma

PC'den cep telefonu araması nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar
MSXLabs.org

az önce önce indirdim sadece cebi aramıyor yurtdışını bile arıyor hollandada amcamı arayıp konuştum tek kötü yanı 1 dk konuşabiliyorsunuz tek seferde kapanınca tekrar arayacaksınız..
aradığınız numara pc ye bağlı olması falan gerekmiyor evde elektroniğe dair bişey olmasın darbeli telefon olsun yine arar..

yapacağınız şey indirip register yapmak ve konuşmak ben burdayım hadi deneyin...

not:bişey farkettim bir kaç aramadan sonra bedava limiti doluyor o zaman yeniden başka isimle register yapın..

Alıntı
karapanter1 adlı kullanıcıdan alıntı

sağol arkadaşım güzel bir program ben 3 defa yeni kullanıcı olarak kullandım ama artık yeni kullanıcı kaydı yapamıyorum . sanırım bu program İP numarasını banlıyor bir kaç kayıttan sonra bu yüzden 3 yada 4 defa kulklanıcıdan sonra bi işe yaramıyor . ama kredi yüklersen o başka tabi . eğer bu konuda başka bitr çözüm yolu varsa yazarsan sevinirim valla çok işime yarayacak. şimdiden teşekkürler.

arkadaşım dediğin gibi kredi işi var ama sen kayıt olurken tutturursan bi sorun yok işte biraz tutturman gerekiyor (şanslı olman lazım)Msn Tongue Msn Tongue

bir de şöyle yapabilirsin eğer ttnet adsl kullanıyorsan kayıt hakkın bittiği anda modamini kapat ve iki üç dakika sonra tekrar aç bu şekilde İP numaran değişmiş olur ve yeniden kayıt olabilirsinmsn grin bi dene olmassa bakarız

Alıntı
BeşikTaSLı adlı kullanıcıdan alıntı

Program Linkini Verip Gidmişsin Hiçbir açıkLama Yok

açıkLama yapın ŞunLaraya

Nasıl oLur Register oLayı NasıL oLacak Program Hakkında Bilgi

Vs.Vs..

bu programı kredili olarak kullanıyorum... bütün ince noktalarını anlatayım..
soylenilen gibi ip veya mac numarasından değil program kayıt defterindeki bir değerden dolayı 5.kez filan kayıt yaptırmıyor..programın tüm kayıt defterindeki değerlerini silin göreceksiniz kii.. tekrar kayıt olabileceksiniz.. ayrıca bu program y.dışında işi,akrabası v.s olanlar için ideal yoksa tr içi aramanız telekoma göre daha pahalı gibi sonuçda euro üzerinden hesaba para yatırıyorsunuz.... birşey daha ilave edelim aynı firmaya ait voipstunt,internetcalls diye iki ayrı yazılımda var arayın onlarıda kullanın isterseniz... saygılar...

Ekstra bilgiler:

Alıntı
sergio1 adlı kullanıcıdan alıntı

Yeniden konusabilmek icin bilgisayarinizi acip kapayin cunki bilgisayarlarda ip numarasini program kayit ediyor veya hic olmadi programi kurmaniz gerekiyor yeniden ,,,paylasimlar icin saolun

Alıntı
senfoni19 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 1 kaç defadan sonra evet aramaya izin vermiyor.tek bi ip adresin bi kaçtane hakkı oluyo zaten.benim önerim ip adresinizi gizleyen bi program kullanmanız..

Son düzenleyen Safi; 28 Kasım 2017 04:26