Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Atatürk yaşasaydı kaç yaşında olurdu?

Bu konu Cevaplanmış forumunda KAANTURKCAN tarafından 18 Aralık 2008 (20:30) tarihinde açılmıştır.
26931 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 26 Kasım 2014 (21:27) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 18 Aralık 2008, 20:30

#1 (link)
KAANTURKCAN
Ziyaretçi
KAANTURKCAN - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Atatürk şimdi kaç yaşındadır?
Atatürk şu an kaç yaşındadır?
En iyi cevap Mira tarafından gönderildi

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881 yılında Selanik'te doğmuştur. 10 Kasım 1938 tarihinde Dolmabahçe Sarayı'nda vefat etmiştir.
Bugün, 2014 senesindeyiz. Ulu önderimiz bugün yaşıyor olsaydı 2014 - 1881 = 133 yaşında olacaktı.

Atamızın ruhu şad olsun.

''Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. '' - Mustafa Kemal ATATÜRK
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen Mira; 20 Ekim 2014 @ 15:57. Sebep: İç başlık
Rapor Et
Eski 20 Ekim 2014, 15:52

#2 (link)
MsXTeam
Mira - avatarı
Mustafa Kemal ATATÜRK 1881 yılında Selanik'te doğmuştur. 10 Kasım 1938 tarihinde Dolmabahçe Sarayı'nda vefat etmiştir.
Bugün, 2014 senesindeyiz. Ulu önderimiz bugün yaşıyor olsaydı 2014 - 1881 = 133 yaşında olacaktı.

Atamızın ruhu şad olsun.

''Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. '' - Mustafa Kemal ATATÜRK
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2014, 19:58

#KEMALİST

#3 (link)
Misafir.
Ziyaretçi
Misafir. - avatarı
Alıntı:
KAANTURKCAN adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Atatürk şimdi kaç yaşındadır?
Atatürk şu an kaç yaşındadır?
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK şuan yaşasaydı 132 yaşında olurdu çünkü insanlar doğduklarında bir yaşına girmezler mira
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2014, 21:33

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Atatürk'ün 133 Yaşında olması, gerçekten büyük bir değer.. 133!.. 133 denilince ''Akan Sular Durur Atamız İÇİN!...
Rapor Et
Eski 12 Kasım 2014, 17:17

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Atatürk 1881 de doğdu bü güne kadar hesaplarsak 133 yaşındadır.Atam her zaman kalbimde olacaksın
Rapor Et
Eski 26 Kasım 2014, 21:27

atatürk 133 yaşında

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
atatürk ölmeseydi ve şu an 133 yaşında yanımızda olsaydı
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.121 saniyede (68.99% PHP - 31.01% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 00:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi