Arama

Dinde örtünmenin yeri nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Haziran 2014 Gösterim: 48.651 Cevap: 31
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2013       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ßende 14 yaşındayım..Kapanmanın önemli birşey olduğunu öğrendim ama henüz hazır değilim şuan liseyi okuyorum lise bitince kapanmayı düşünüyorum ama babamda 7 yaşından sonra kapanmanın doğru olduğuna inanıyor peki ben ne yapabilirim????

kardeşim ben 22yaşındayım bu yaz kapandım keşke daha önce kapansaydım diyorum inan bana kendini hazır hissetmek diye bir şey yok hiç bir zorluğu yok sadece rabbime dua et kapanmak için sadece dua et sonucunu gör
Sponsorlu Bağlantılar
snaokdn12345678 - avatarı
snaokdn12345678
Ziyaretçi
11 Haziran 2014       Mesaj #32
snaokdn12345678 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben şu an 8.sınıftayım. 14 yaşındayım ve 2 gün sonra karne alacağım .karne gününden sonrada artık kapanacağım bu zorunlu bir şey bence sonuçta ALLAH emretmiş bize ben böyle düşündüğüm için kendimle gurur duyuyorum .çünkü benim yaşımdakiler ya da benden 1 yaş 3 ya da 4 yaş büyük insanlar kapanmak istemiyor hele sıcakta 'bu sıcakta hiç başörtü takamam sıcaktan patlıyorum'. gibi laflar duyuyorum ama bu dünya ölümlü dünya sonuçta sonsuz yaşamayacağız burda. kararlarımızda fikirlerimizde bizi iyiliklere kötülüklere sevaplara günahlara götürecek ve ben bu hayatımın 2 seçiminden birini gerçekleştireceğim kapanmak mı açık dolaşmak mı tabikide kapanmak eminim bu yazıyı yazarken bunları düşünürken bile allah bana sevap yazıyodur.mesajımı okuduysanız benim fikirlerim hakkında ne düşündüğünüzü yazar mısınız?
Sponsorlu Bağlantılar