PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Cevaplanmış > Başarılı olmak için zekâ mı yoksa çalışmak mı önemlidir?
12 3412...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:45, 14 Aralık 2009 
MÜNAZARA YARIŞMAMIZ VARDA.. BASARIYA ULAŞMAK İÇİN CALIŞMAK MI YOKSA ZEKA MI ONEMLIDIR BU KONUDA BI AÇIKLAMA YAPAR MISINIZ ...LUTFEEENNN!!!!
Cevap
Misafir21:30, 21 Aralık 2009 
basari icin zeka mi calismak mi, basarili olmak icin calismak mı onemlıdır bence calısmak onemlı
Cevap
Misafir19:28, 29 Aralık 2009 
bencede çalışmak önemlidir çünkü herkesin sonuçta zekası vardır zaten çalışkanında tembelden farkı çalışkanın çalışmasınıdır adı üstünde ÇALIŞKAN

bende münazaraya hazırlanıyorum ve konumda bu bende size katkıda bulunmak istedim
Cevap
Misafir19:34, 11 Ocak 2010 
arkadaşlar münazara konumuz lütfen katkılRINIZI bekliyorm şşimdiden thank you
Cevap
Misafir19:07, 8 Şubat 2010 
çalışmak çünkü zeka hiç biyere götürmez
Cevap
Misafir14:18, 14 Şubat 2010 
bence başarılı olmak için çalışmak ve de zeka gereklidir...
Yeteneği olan insanların çalışmasına gerek yoktur ama yeteneği olmayan ve ilgisiz olunan işlerde biraz zeka gereklidir..
UMARIM FAYDAM OLMUŞTUR...
Cevap
Misafir20:27, 20 Şubat 2010 
Bence başarıda çalışma zekâdan daha çok önem taşır. Bir bilgiye göre beynimizdeki kıvrımlar çalıştıkça artar ve buna bağlı olarak zekâda gelişim gösterir. Zeka ise kıvrımlarla artacağına göre zekanın önemi azalır. Sonuçta başarıya giden yolda herkes ter kokar.
Cevap
Misafir12:37, 23 Şubat 2010 
bence çalışma daha önemli sen yazılıya çalışmadan bgeldin sınava gireeken allahım bana yardım et diye dua edersen allah onu kabul etmez sen yazılıya çalışmadın yazılıda zekanımı kullanarak yapacaksın soruları
Cevap
Misafir20:36, 24 Şubat 2010 
ben 4. sınıfa gidiyorum benim de münezaram var kurada bizim gruba çalışmak çıktı ama banada çalışmak gibi geliyor...
Cevap
Misafir16:54, 4 Mart 2010 
zeka her insanda vardır zeka insanın kapasitesidir calısarak buyuk işler başara bilir bu yüzden calısmak onemlıdır
Cevap
12 3412...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama