PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Cevaplanmış > Başarılı olmak için zekâ mı yoksa çalışmak mı önemlidir?
İlk...567 89...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir15:55, 18 Aralık 2010 
bence zeka önemli zeka olmasa çalışmak mümkün değil
Cevap
Misafir17:04, 22 Aralık 2010 
Başarının yüzde 5’i zekâya, yüzde 95’i çalışmaya bağlı..." Edison bunu derken var olan bir zekadan söz ediyor. Zeka yoksa yüzde 95 çalışmanın bir getirisi de olamaz.
Taşı işlersen en fazla taş kafalı bir insan elde edersin. Altınsa yeterince işlenmese bile değerlidir.

Zeki bir insan çığır açabilir, yeteri kadar zeki olmayansa ne kadar çalışırsa çalışsın kapasitesi bir yere kadardır, orada takılıp kalır. Ki buna başarı değil, olabileceğin en iyisi denir.
Cevap
Misafir10:22, 24 Aralık 2010 
zeka daha önemlidir. çünkü taşı işlersek en fazla taş kafalı bir insan elde ederiz.altın ise yeterince işlenmese bile değerlidir...
Cevap
Misafir14:48, 3 Ocak 2011 
ÇALIŞMAKK
Cevap
Misafir22:21, 3 Ocak 2011 
saolun arkadaşlar sizn yorumlarınızn çoğunu kullandım heralde yrn ki münazareyi biz kazanırız inşallah
Cevap
Misafir21:10, 12 Ocak 2011 
arı aka gelsin ondan aldığımız balı arının zeka sı ile mi yoksa çalışması sayesinde mi?
Cevap
Misafir22:00, 17 Ocak 2011 
ya çok acil BAŞARININ FAYDALARI nadir bana yardımcı olun
Cevap
Misafir20:25, 19 Ocak 2011 
çalışmak daha önemlidir çünkü münazara konumuz o ve onu konuyu desteklemem gerekiyor ne yapacağım bilmiyorum
Cevap
Misafir08:37, 17 Şubat 2011 
başarmak için çalışmak daha önemlidir her insan zekidir fakat çalşan ile çalışmayan arasında fark vardır çok çalışan daha başarılıdır bence
Cevap
Misafir14:48, 22 Şubat 2011 
çalışmak
Cevap
İlk...567 89...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Cevaplanmış Konuları