Arama

KPSS P3 puanı nedir? - Sayfa 2

Güncelleme: 7 Haziran 2014 Gösterim: 210.149 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kpss p3 puanı ile hangi memurluklar tercih edilebilir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben ilk defa sınava müracaat edeceğim. Benim asıl öğrenmek istediğim Kaymakamlık sınavına giriş için yapılacak olan oturumlardan kaç tanesine girmek zorundayım. Bunlar hangileridir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben açık öğretim dört yıllık maliye mezunuyum pomem'e girebilirmiyim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kpss 3 tam olarak nedir ? biyoloji mezunu olarak bu sene hangi sınavlara gırmem mantıklı olur?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KPSS3 PUANI her sene alınabiliyor mu??? bu senenin kpss 3 puanı B sınıfı memuriyette kullanılır mı??? lütfen açınız..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
seneye 2012 de psikoloji lisans mezunu olacağım. girmem gereken sınav kpss b grubu mu ? burada sadece genel kültür yeteneği mi yapacağım ?yabancı dil testini yapmam gerekiyor mu? kpss p3 den alacağım puanla psikolog olarak nerelerden tercihte bulunabilirim? kpss a her sene oluyor bildiğim kadarıyla. seneye hem kpss a hem b olacak sınav başvuruları farklı mı oluyor? yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler kpss lisans sınav sonucuna göre genel yetenek:24doğru 10yalnış Genel Kültür:30doğru 25Yalnış (kpssp3):52 bu şekilde açıklanmış.
Yukarıda vermiş olduğunuz Formüle göre yalnış çıkıyor. Bilgilendirirseniz arkadaşlar memnun olurum. Kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben bilgisayar öğretmenliği son sınıfım atamalarımız yok denecek kadar azaldıMsn Sad p3 puanıyla neler yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iktisat fakülltesi mezunuyum kpss p3 punıyla memeur olabilirmiyim olabilirsem kaç puan almam gerekir.lütfen cevap
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kimya mühendislerinin kpss ingilizce kısmına girmesi gerekiyor mu yoksa sadece gk-gy yani kpss3 puanı yetiyor mu?