Arama

"kernel32.dll" hatası ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Kasım 2016 Gösterim: 170.010 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kernel32.dll hatası nedir, nasıl çözümlenir?

Ben hakkarim de 101 oynuyorum ama son bir kac gündür okeye giremiyorum girmek icin simgeye tıkladıgım anda hata veriyor ve hata raporu oluşturuyor gönder ve gönderme yazıyor ne yaptıysam aynı hata cıkıyor karşıma bununda kernel32.dll hatası oldugunu anladım sonunda. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?
EN İYİ CEVABI BrookLyn verdi
Aşağıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirip dosyaları C:\WINDOWS\system32 klasörünün içine kopyalayınız, sorununuz çözülecektir.
Sayfanın altına inip istediğiniz sürümü indirin (32 & 64 bit):
Sponsorlu Bağlantılar
https://www.dll-files.com/kernel32.dll.html
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen nötrino; 17 Ağustos 2013 13:59
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Aşağıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirip dosyaları C:\WINDOWS\system32 klasörünün içine kopyalayınız, sorununuz çözülecektir.
Sayfanın altına inip istediğiniz sürümü indirin (32 & 64 bit):
Sponsorlu Bağlantılar
https://www.dll-files.com/kernel32.dll.html
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen NeutralizeR; 16 Kasım 2016 00:11 Sebep: Bağlantı yenilendi!
Shagwe - avatarı
Shagwe
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #3
Shagwe - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu aralar bilgisayarımda KERNEL32.DLL hatası vermeye başladı...Ne program açabiliyorum nede oyun nede yükliyebiliyorum...GeForce 8600GT 256MB ekran kartı ve 1.00GB ram var neden kaynaklandığını bilmyorum..Lütfen yardım edin..Şimdiden Teşekkürler.!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
2 Mayıs 2010       Mesaj #4
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
JoJoo_ adlı kullanıcıdan alıntı

Ben msg plus livenin en son sürümünü indirdim fakat program şöyle bir hata veriyor: "1486792 yordam giriş noktası, KERNEL32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı." acaba bu sorunun bir çözümü var mı?

Aşağıdaki Mesajı İnceleyin

Alıntı
BrookLyn adlı kullanıcıdan alıntı

Download kernel32.dll

Son düzenleyen nötrino; 17 Ağustos 2013 14:21

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KERNEL32.DLL KOPYALANAMIYOR : BAŞKASI YADA BİR PROGRAM KULLANIYOR DOSYAYI KULLANABİLECEK PROGRAMI KAPATIN DİYOR NE YAPMAM LAZIM ?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet ne yapmam gerekir hangi programı kapatırsam kopyalayabilirim
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aynı hatayı bende alıyordum başka bir program tarafından kullanılıyo dıyordu öncelikle saatin yanında bulunan bütün programları ters tıklayın çıkış deyin (sağ altta) daha sonra c:/windows/system32/kernel32.dll dosyasını buluyoruz dosyanın ismini label olarak değiştiriyoruz otomatikman dosyanın formatı değişiyor indirdiginiz yeni kerneli system32 dosyasının içine atın problemi çözmüş olursunuz saygılar....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkdaşlar Aynı Sorun Bende Vardı DiretcX 9.0 yüklerken karşıma çıkıyordu sonra pcmi güncelleştirme yaptım.Service Pack 2 yi yükledi.Ve kurdu,
Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra kernel32.dll hatasıyla karşılaşmadım.İnşallah birilerine yardımcı olabilmişimdir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar KERNEL32.DLL Yİ C:\WINDOWS\system32 YYE KOPYALIYORUM BELİRTTİĞİNİZ ADDA BAŞKA BİR DOSYA WAR DİYOR KOPYALAMIYOR AMA FLASH PLAYER' İ YÜKLERKEN KERNEL32.DLL DİNAMİK BAĞLANTI KİTAPLIĞINDA BULUNAMADI DİYOR OFF YARDIM Bİ ÇÖZÜM BULUN İNDİREMİYORUM FLASH PLAYERİ KALDIM ÖYLECE YARDIM EDİN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu sorunun tek çözümü formatır. Bu sorun ekrankartının overclock edilmesinden kaynaklı bir hata olarak karşımıza çıkar. Format bunun gibi durumlarda yapılabilecek en iyi çözüm yoludur. Her ne kadar indirip yüklemeye çalıştıysanız ilk başta hata vermez sonra artık geçti düşüncesine kapılmayın sorun siz format atmadığınız sürece devam eder.......