Arama

Vampirler gerçek midir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Ocak 2017 Gösterim: 174.079 Cevap: 3
kelebek_kiss - avatarı
kelebek_kiss
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #1
kelebek_kiss - avatarı
Ziyaretçi
Vampirler gerçek midir?
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

vampirler vardır fakat biz farkında değiliz. Ben bu konuda özel araştırmalar yaptım ve sonucu da aldım. Kesinlikle vampirler vardır. Ben bu alanda araştırmalarımı 17 senedir yapıyorum.

Alıntı
nötrino adlı kullanıcıdan alıntı

Bir konu üzerinde yapılan araştırmalar ıspat için delile, kanıta gereksinim duyarlar. Sizin vampirlerin varlığı konusunda yukarıda kullandığınız cümleler sağlam bilgi ve kanıtların varlığını gerektiriyordur. Madem araştırmalarınız bu kadar net ve kesin sonuç vermiş neden bulguları vermiyorsunuz buraya, 17 sene baya bir birkiminiz olmalı değil mi hıı!? Böylece konuyu merak eden diğer şahıslar da meraklarını giderirler. Açıkçası burada ıspat edilmemiş boş anlamsız sözlerden başka bir şey göremiyorum

Alıntıdaki Ek 54247
Hayır; filmlerde gördüğünüz, kitaplarda okuduğunuz haliyle "vampir" diye bir varlık yoktur. Şu konuyu da incelemek isteyebilirsiniz: Nasıl vampir olunur?
Son olarak, bazı dizilerde mine çiçeğinin vampirleri etkisiz hale getirmekte kullanıldığı anlatılıyor. Bir vampir bulursanız deneyebilirsiniz :)
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 5 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 26 Ekim 2016 00:50
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Ağustos 2016       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

vampirler vardır fakat biz farkında değiliz. Ben bu konuda özel araştırmalar yaptım ve sonucu da aldım. Kesinlikle vampirler vardır. Ben bu alanda araştırmalarımı 17 senedir yapıyorum.

Alıntı
nötrino adlı kullanıcıdan alıntı

Bir konu üzerinde yapılan araştırmalar ıspat için delile, kanıta gereksinim duyarlar. Sizin vampirlerin varlığı konusunda yukarıda kullandığınız cümleler sağlam bilgi ve kanıtların varlığını gerektiriyordur. Madem araştırmalarınız bu kadar net ve kesin sonuç vermiş neden bulguları vermiyorsunuz buraya, 17 sene baya bir birkiminiz olmalı değil mi hıı!? Böylece konuyu merak eden diğer şahıslar da meraklarını giderirler. Açıkçası burada ıspat edilmemiş boş anlamsız sözlerden başka bir şey göremiyorum

Ad:  vampirler-gerçek-midir.jpg
Gösterim: 3424
Boyut:  13.6 KB
Hayır; filmlerde gördüğünüz, kitaplarda okuduğunuz haliyle "vampir" diye bir varlık yoktur. Şu konuyu da incelemek isteyebilirsiniz: Nasıl vampir olunur?
Son olarak, bazı dizilerde mine çiçeğinin vampirleri etkisiz hale getirmekte kullanıldığı anlatılıyor. Bir vampir bulursanız deneyebilirsiniz Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2016       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşar VC17 virüsü salgılayan örümceklerdeki gen özelliklerini kendinize kopyalarsanız veya kısa yoldan onun sizi ısırıp gen özelliklerini aktarması lazım.Filmlerde gördüğümüz vampirler uçuyor,hızlı koşuyor, düşünce okuyor vs... öncelikle vc17 virüsüne sahip olan kişiler uçamaz fakat çok fazla hızlı ve güçlü olabirler.Bazılarınız düşünce okuyabilir mi? diye soruyorsunuz kanları saf olanlar okuyabilirler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2017       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kesinlikle vampirler vardır. Yalnizca bazı insanlar yalnızca mantığı ile düşündüğü için saçma buluyor . Rivayetlere göre vampirler kana susamış, mitolojik canlilardir. Efsaneler uydurulmuyor arkadaşlar yaşananlar bicimlendiriliyor bazıları saçma bulsada hersey kanıta dayanmıyor insan kalbiyle, yüreği ile de hissedebiliyor somut bir ifade gerekmez her zaman. Soyut ifadelerede yer vermeliyiz hayatta . Herşeyi somutla ozlesdirmemek lazım
.