Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Anadolu lisesinden başka bir Anadolu lisesine geçiş yapılabilir mi?

Bu konu Cevaplanmış forumunda imp101 tarafından 25 Eylül 2010 (12:28) tarihinde açılmıştır.
6250 kez görüntülenmiş, 14 cevap yazılmış ve son mesaj 7 Temmuz 2014 (17:26) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 25 Eylül 2010, 12:28

#1 (link)
imp101
Ziyaretçi
imp101 - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Ben 9. sınıfa yeni başladım Ankara Anadolu lisesini kazandım ancak ek yerleştirmeyle Çankaya Anadoluya geçmişim ancak Ankara anadoluya geri dönmek istiyorum mümkünmü
En iyi cevap Mira tarafından gönderildi

Okuduğunuz Anadolu lisesinden başka bir Anadolu lisesine geçiş hakkınız var.
Sizi kabul edecek olan okulun öğrenci kabul koşulları nelerdir, sizi SBS puanınıza göre mi yoksa diploma notunuza göre mi alır, dışarıdan öğrenci almak için kontenjanları var mıdır? vs. vs.
Tüm bu sorulara cevap bulabilmek için okul idarenizle görüşün.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 15 Haziran 2011, 09:07

#2 (link)
seyhan_2010
Ziyaretçi
seyhan_2010 - avatarı
bn de bafra ataturkde 9.sınıfı bıtırdım sımdıde bolu yada duzcede bır anadolu lısısene gıtmek ıstıyorum mumkun mu
Rapor Et
Eski 15 Haziran 2011, 09:38

#3 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
seyhan_2010 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bn de bafra ataturkde 9.sınıfı bıtırdım sımdıde bolu yada duzcede bır anadolu lısısene gıtmek ıstıyorum mumkun mu
Anadolu lisesine geçiş yapabilmeniz için Anadolu lisesinde okuyor olmalısınız ve nakil yapacağınız lisede boş kontenjan olması gerekiyor. Anadolu liselerine kontenjanla öğrenci alınıyor.
Rapor Et
Eski 15 Haziran 2011, 11:37

#4 (link)
DERUNİ
Ziyaretçi
DERUNİ - avatarı
Alıntı:
imp101 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ben 9. sınıfa yeni başladım Ankara Anadolu lisesini kazandım ancak ek yerleştirmeyle Çankaya Anadoluya geçmişim ancak Ankara anadoluya geri dönmek istiyorum mümkünmü

anadolu liselerinde nakil durumu vardır diğer okulda kontenjzanın olamsı gerekir tabiiki
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2011, 09:42

bence olur

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
neden olmasın sonuçta yine anadolu lisesindesin
Rapor Et
Eski 13 Haziran 2012, 10:28

Anadolu fen lisesinden özel Anadolu lisesine geçiş nasıl yapılır?

#6 (link)
ruhumrap
Ziyaretçi
ruhumrap - avatarı
Arkadaşlar Ben Fen Lisesine gidiyorum. Lise 2 ye geçtim. Yaz tatilinde ortalama yükseltme sınavına girip seneye okulumu değiştirecem. yani lise 2 de başka bi anadolu lisesine gideceğim. Gittiğim lise özel anadolu lisesi. Alan olarak mf3 ü seçecem. bu konu hakkında ne gibi engeller çıkar veya neyde zorlanırım hepsini yazarsanız sevinirim.
Rapor Et
Eski 13 Haziran 2012, 11:33

Cvp: Anadolu lisesinden başka bir Anadolu lisesine geçiş yapılabilir mi?

#7 (link)
jumba
Ziyaretçi
jumba - avatarı
PUANINIZIN YETTİĞİ HER LİSEYE GİDEBİLİRSİNİZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ
Rapor Et
Eski 23 Ağustos 2012, 21:28

boş kontenjan

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar ben sivas gemerek aöl. okuyorum ama kayseri talas fatma kemal timuçin anadolu lisesine nakil aldırmak istiyorum şuan lise 2 ye geçtim . internetten boş kontenjanlara baktım 10.sınıfta 14 boş taban puanda 404 virgüllü bişe vermiş lisenin taban puanı yüksek ama neden böyle olmuş bilmiyorum ben gördüm benim puanım çok rahat yetiyor şimdide aklım karışık yanlış internet sayfasına bakmadım doğrumu sizce ben ne yapmalıyım nakil aldırabilirmiyim . lütfen yardımcı olun bide nakil için ne yapmalıyım olrsa
Rapor Et
Eski 24 Kasım 2012, 20:33

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
anadoludan sağlık meslek lisesine geçilirmi
Rapor Et
Eski 22 Haziran 2013, 17:48

anadolu lisesi

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
anadolu lisesinden spor lisesine geçiş var mı
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.185 saniyede (73.45% PHP - 26.55% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 21:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi