Arama

Facebook'ta mavi yazı nasıl yazılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mayıs 2015 Gösterim: 62.882 Cevap: 49
The Camp is Her - avatarı
The Camp is Her
Ziyaretçi
16 Kasım 2010       Mesaj #1
Ziyaretçi
Facebook'ta mavi yazı nasıl yazılır?
EN İYİ CEVABI LadyöLüm verdi
Alıntı
The Camp is Her adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben resmin yanına Facebook'ta mavş yazı yazamıyorum bilen varsa öğretebilr mi?

Sizin söylediğiniz şeyin adı facebook'ta "not"tur.. not yazmak için önce 'ana sayfa' ya tıklıyoruz oradan "notlar"ı buluyoruz. eğer notları bulamazsak "arama"dan not dediğiniz an notlar uygulama diyor. ona basın..

Sponsorlu Bağlantılar
images?qtbnANd9GcTK5innu4gjLQzr Ydtkf cNeLnKVsJPIgNzy1RQaKohXsQj3EB

VE "NOT YAZ" A TIKLAYIN NOT YAZIN RESİM EKLEYİN GÖNDER DEYİN ALIN SİZE MAVİ YAZI! :) ayrıca resim yüklemek için facebookta albüm oluşturmanıza gerek yok! pcnizdeki her hangi bir resmi yükleyebilirsiniz..
Son düzenleyen _Yağmur_; 7 Kasım 2014 12:10 Sebep: iç başlık
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #2
HandSome - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
The Camp is Her adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben resmin yanına Facebook'ta mavş yazı yazamıyorum bilen varsa öğretebilr mi?

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ewt biri anlatsın bende bilmiyorum

Yandaki resim gibi sanırım adszpfm
Sponsorlu Bağlantılar

Önce Facebook'a fotograf yükleyiniz. Albüm oluşturmayı unutmayın Her farklı paylaşım için yeni albüm oluşturun.Fotograf adını yazın ,açıklamayı yazın. duvarınızda Paylaşın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimki bu değil mesela biri bi site adı yazıyor yazının üstüne tıklanabiliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben grup açtım fatorafımı paylaşıyom yanına bişe yaziyom mavi olmuyo diğer grup lar yapıyo ama
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var birisi adres paylaşıo üstüne tıklayabiliyoz bunu nasıl yapacaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bende yapamıyorum napmam lazım acabaa olmuyo yha mawi yazı nasıl yazıcam birisi akıl verisnn
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #7
misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayfaya girin üstte notlar yazıor ona tıklayın sağ üstte not yaz war ona tıklayın ,yazıyı başlığa yazın,metine isminizi yazın etiketlemeye bişi yapmayın masaüstünden bir resim seçin ve fotoğraflara bir fotoğraf ekle yazıor ana tıklayın masaüstünden seçin ve aşağıdaki yayınlaya tıklayın olucaktır . Msn Happy . face adresim : facebook.com/mstf.erdn , face sayfam : facebook.com/yoklugunda.kaybolurum
The Camp is Her
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #8
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben grup açtım fatorafımı paylaşıyom yanına bişe yaziyom mavi olmuyo diğer grup lar yapıyo ama

Bak Şimdi ilk ekleye sonra albüm oluştura tıklicaksın albüm oluşturmayı unutma. sonra fotoğrafını seç tamam de önüne tarih çıkıyo onun yerine yazcan işte ne yazıyosan Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öyle değilki isim yazıyor atıyorum ali kahveci bunu yazıya tıklayınca o kişinin sayfasına nasıl gidiliyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya benim hem o resmin yanında ki hem de site adı var ya ekleyen fln diyor onları yapamıyorum.Yardım ederseniz sevinirim TeşekkürleRr...