Arama

Mesleki açık öğretim lisesi çocuk gelişimi bölümünde hangi dersler vardır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ocak 2018 Gösterim: 84.240 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Açık öğretim lisesi çocuk gelişimi bölümünde hangi dersler vardır?
EN İYİ CEVABI Mira verdi
Mesleki açık öğretim lisesi çocuk gelişimi ve eğitim alanı bölümü derslerini öğrenmek için tıklayınız: Çocuk Gelişimi ve Eğitim Alanı
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Mira; 18 Ekim 2014 23:10 Sebep: İç başlık
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çocuk gelişim iyi bir bölüm mü ? yoksa grafik tasarım we fotoğrafçılık mı ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BN AÇIK ÖĞRETİMDEN ÇOCUK GELİŞİMİNİ OKUMAK İSTİYORUM VE DERSLERİ KOLAYMI BLMYORUM:? BİDE HAFTADA KAÇ DEFA DERS GRÜYORSUNUZ AÇIK ÖĞRETİMDE AMA Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben açık ögretimde okuyorum 5 bölüm sonra alan seçilecekmiş benim 2 bölüm bitti 3 bölüm sonra alan seçicem çocuk gelişim istiyorum hangi alanı seçmem lazım sayısal degilde eşit agırlık mı sözel mi yoksa düz okusamda olur mu kaç puanla giriliyor ?? bilgi sahibi olanlar bilgi verebilir mi lütfen .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben imamhatip sözel çıkışlıyım çocuk gelişimi bölümü seçeersem zorlanırmıyım ve ne yapmam gerekiyor???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende bu sene açık meslek lisesinden çocuk gelişimi bölümüne geçiş yaptım haftada 3 gün okula gidiliyor yüz yüze ders görüyorsunuz. bu yüz yüze derslerde sadece anne çocuk sağlığı ve psikolojisi var mat edebiyat vs yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ana sınıf öğretmenliği diye bişi kalmiycakmş söylentilere göre ç.g. bölümüne geçmek istiyorm ama meslek seçeneğini bilmiyorm lütfen bana yardımcı olurmusunuz hangi meslekler war ana sınıfı hariç
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende çocuk gelişimini okumak istiyorum acaba kolaymıdır çok istiyorum ama evde bana ihtiyacı olan 2 çocugum bi de çocuktan beter bi kocam var bu şartlarda başara bilirmiyim bana cesaret verin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben ticaret meslek lisesi birinci sınıf çıkışlıyım. çocuk gelişimi bölümü kayıt yptırmak istiyorum kayıtların ne zaman olduğu hakkında bi bilginiz varmı? ve kayıt ücretinden hariç herhangi bir ücret talep ediliyormu aceba? ve sınavlara sadece il lerde mi giriliyor ilçelerde de eğitim görmeye gidiliyormu? yardımcı olursanız çok sevinirim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2014       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya beden eğitimi yazıyor ama açıköğretimde nasıl beden eğitimi olacak ki. Ben 8. sınıfı bitirdim bu sene 14 yaşındayım. Tercih yapmayıp açık liseden okumak istiyorum çocuk gelişime kayıt yaptırıcaz ama burdaki derslerde beden eğitimi yazıyor. Açık lisede nasıl beden dersi olacak okuyan bilen biri anlatsın şunu.