Arama

Bir kızı kendime nasıl aşık edebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Aralık 2016 Gösterim: 88.677 Cevap: 112
XBAHOX - avatarı
XBAHOX
Ziyaretçi
21 Nisan 2011       Mesaj #1
XBAHOX - avatarı
Ziyaretçi
Bir kızı kendime aşık etmenin yolları nelerdir, nasıl bir davranış içinde olmalıyım?
EN İYİ CEVABI Jumong verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

okuldayken bana bakıp bakıp duruyor bana nsıl aşık edebilirim lütfen yardım edin

Bir kızın sana bakması seninle ilgilendiği ya da aşık olduğu anlamına gelmez. Sipariş üzerine veya istemeklede aşık olunmuyor. En iyisi doğal olup oluruna bırakmak bence. Birde gidip kızla konuşmak, düşüncelerini ve sana olan niyetini anlamaya çalışmak.

Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Jumong; 2 Ocak 2016 15:16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kızın Eski çıktıklarına göz gezdir nasıl biriler diye onlar gibi davran onlar nasılsa sende öle yap sonra kızın yakınlarında dolaş kız seni görecektir ve dikkatini çekecektir

Sponsorlu Bağlantılar
Kızın eski çıktıkları nasıl birisiyse kız öyle kişilerden hoşlanıyodur Msn Wink
kakarotto - avatarı
kakarotto
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #3
kakarotto - avatarı
Ziyaretçi
Senden etkilendiyse bir şey yok. Ama etkilenmediyse yada ilgilenmiyorsa hiç bulaşma. Kızın değil ileride kız yüzünden senin canın hayli sıkılır. Zaten kızları anlamak dünyanın en zor işlerinden biri. Bırak uğraşma, onların gelmesini bekle, biraz sabır mutluluğa erişmene yardımdı olacaktır ...
4l1c3 - avatarı
4l1c3
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #4
4l1c3 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XBAHOX adlı kullanıcıdan alıntı

BİR KIZI KENDİME NASIL AŞIK EDEBİLİRİM
BİR KIZI KENDİME NASIL AŞIK EDEBİLİRİM
BİR KIZI KENDİME NASIL AŞIK EDEBİLİRİM?

Aşık edmezsin o sana aşık olmalıMsn Bat
Sadrazam - avatarı
Sadrazam
Ziyaretçi
30 Ekim 2011       Mesaj #5
Sadrazam - avatarı
Ziyaretçi
Bir kızı nasıl kendime aşık yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 kızı kendine aşık etmek istiyorsan etrafında dolaş o sana hislerini gözleriyle anlatacak tır eğer aşık olduğundan eminsen uygun bir yerde çıkma teklifi et o zaman sevip sevmeyeceği anlaşılır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kizi kendine nasil asik edebilirsin bak arkadas kendin ol kimseyi dinleme benim sozlermi dinle mesela agır başlı düzgün cevaplar ver. kız sana ne biliyim şöyle bir mesaj atarsa " ya ßu qun çoq sıqıcıydı sn napıosn" gibisinden bir mesaj atarsa bile mesajlarında bile kendini ifade ede bilirsin. Yazılarına dikkat et yazım kurallarına uydurmaya çalış bu kızın aklında seninle ilgili fikir oluşmasında yardımcıda olacaktır. şöyle bir cevap mesela "Her günün güzel bir yanı oluyor." gibisinden ne biliyim konuşurken sürekli sırıtma kıza bakarak gülme öküz gibi kıza bakma göz göze gelcem diye ugraşma.
JéLLyßon - avatarı
JéLLyßon
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #8
JéLLyßon - avatarı
Ziyaretçi
Bence bir kızı kendinize aşık yapmak için hiç uğraşmayın. Sevdiğiniz kızın size aşık olmasını bekleyin. Msn Grin
Ama illa da beklemezseniz onun kalbini çalmayı deneyin. Ona güzel sözler söyleyip çiçek verebilirsiniz.Msn Happy
seawstars - avatarı
seawstars
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #9
seawstars - avatarı
Ziyaretçi
Aşk gönül kapısını çalmadan girer içeriye onu nasıl ağırlayacağına bağlı.Birşeyler olacaksa oluyor zaten .Msn Happy

---------- Mesaj tarihi 16:08 ---------- Önceki mesaj tarihi 16:05 ----------

Aşk kapıyı çalmadan giriyor zaten birşey yapmanıza gerek yok Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam.Ben Cenk.Bir kızı seviyorum.Adı Dilara.Okuldayken sürekli gözümün önünden geçiyor.Bende kendimi alamıyorum.Bakıyorum ona.Göz göze geliyoruz.Hemen gözlerini çeviriyor benden. Pek yakın değiliz ama sürekli bana bakıyor bende sürekli ona bakıyorum.Yani günde 10-15 kere göz göze geliyoruzdur herhalde.Ona onu sevdiğimi nasıl daha belli edebilirim. Yardımcı olun lütfen.Beni sevse de sevmesede ona onu sevdiğimi belli etmek istiyorum.