Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

iGoogle sayfası google sayfasına nasıl çevrilir?

Bu konu Cevaplanmış forumunda NGRCN tarafından 12 Ekim 2011 (11:05) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
18877 kez görüntülenmiş, 11 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Aralık 2012 (12:57) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.50  |  Oy Veren: 8      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 12 Ekim 2011, 11:05

#1 (link)
NGRCN
Ziyaretçi
NGRCN - avatarı
İGoogle nasıl kaldırılır, İGoogle sayfası Google klasik sayfaya nasıl çevrilir?

İGoogle sayfamı google.com.tr sayfasına çevirmek istiyorum ama hangi işlemi yapacağımı bilmiyorum.Nasıl yapabilirim?
Teşekkürler.
En iyi cevap nötrino tarafından gönderildi

Google klasik ana sayfaya dönmek için İGoogle anasayfasında sağ üst köşede oturum açın yazısının yanında yuvarlak bir simge var o simgeye tıklayarak klasik anasayfayı seçmeniz yeterlidir. Yalnız yaptığınız tercihlerin hatırlanması için çerez özelliği etkin olmalıdır.
Son Düzenleyen nötrino; 24 Kasım 2013 @ 11:17. Sebep: İç başlık düzeni!
Benzer Konular: Etiketler:
  • google nasil turkceye cevrilir
  • google turkceye nasil cevrilir
  • igoogle ana sayfa nasil yapilir
  • igoogle iptal etme
  • igoogle nasil kaldirilir
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Ekim 2011, 12:01

#2 (link)
SiNiRLi-RUTİNE AYKIRI
nötrino - avatarı
Google klasik ana sayfaya dönmek için İGoogle anasayfasında sağ üst köşede oturum açın yazısının yanında yuvarlak bir simge var o simgeye tıklayarak klasik anasayfayı seçmeniz yeterlidir. Yalnız yaptığınız tercihlerin hatırlanması için çerez özelliği etkin olmalıdır.
Son Düzenleyen nötrino; 24 Kasım 2013 @ 11:18.
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2011, 18:10

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya google chrome sayfamı açtığımda karşıma hata diyor bunu nasıl ana sayfam yapabilirim lütfen yardımcı olun hiç bir sitede bulamadım.......şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürleerrrrrrrrr
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2011, 12:50

#4 (link)
SiNiRLi-RUTİNE AYKIRI
nötrino - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya google chrome sayfamı açtığımda karşıma hata diyor bunu nasıl ana sayfam yapabilirim lütfen yardımcı olun hiç bir sitede bulamadım.......şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürleerrrrrrrrr
Hata kodunu belirtmemişsiniz. Bunun değişik nedenleri olabilir.Ama genel anlamda ''hata'' iletisi web tarayıcısının ani olarak bir sorunla karşılaşarak çöktüğü zamanlarda alınan bir mesajdır.Bu duruma herhangi bir eklenti,uzantı neden olmuş olabilir.Uzantıları kontrol etmek için,tarayıcınızın araç çubuğundaki anahtar simgesine tıklayarak=>Araçlar/Uzantılar/Uzantılar listesi=>Bu listeden kaldırmak istediğiniz uzantıyı geçici olarak devre dışı bırakıp, deneme yapabilirsiniz.İstediğiniz zaman aynı yerden bu uzantıları aktif edebilirsiniz.Hala ''hata'' iletisi alıyorsanız aşağıdaki sayfadan tarayıcınızı yeniden yükleyin.

Chrome

Rapor Et
Eski 3 Ocak 2012, 14:07

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar igoogleyi normal googleye nasıl dönüştürebilirim?
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2012, 19:12

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Google klasik ana sayfaya dönmek için İGoogle anasayfasında sağ üst köşede oturum açın yazısının yanında yuvarlak bir simge var o simgeye tıklayarak klasik anasayfayı seçmeniz yeterlidir Yalnız yaptığınız tercihlerin hatırlanması için çerez özelliği etkin olmalıdır.

çok teşekkürler orada bir ayar resmi gibi bir yer var tıklayın ve klasik anasayfayı seçin oluyor...
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2012, 19:19

igoogle

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bakın arkadaşlar bu dediklerimin hepsini teker teker yapın.
1) İGOOGLE Sayfasının sağ üst kısmında oturum aç yazısının yanında bir ayar resmi gibi bir yer var.

2)Sonra oaraya tıkladıktan sonra.

3)klasik anasayfa yazısını göreceksiniz oraya tıklayın ve karşınızda (GOOGLE) var.

Emeğime saygılar lütfen!
Rapor Et
Eski 9 Mart 2012, 09:39

igoogleyi google yapamıyorum lütfen yadım edin

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim internet sayfam igoogle igoogleden menun deilim igoogleyi google yapmak istiyorum bunu içinde sizden yardım istiyorum.....
Rapor Et
Eski 25 Mart 2012, 16:39

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
klasik anasayfa diye bişey yazmıyorki
Rapor Et
Eski 2 Haziran 2012, 16:11

Cvp: iGoogle sayfası google sayfasına nasıl çevrilir?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
o zaman igoogleye tıklayın sonra aynı yerden klasik anasayfa yazısına tıklayın o zaman olur
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (69.83% PHP - 30.17% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:07
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi