Arama

Alışveriş siteleri güvenilir midir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Nisan 2012 Gösterim: 3.086 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alışveriş siteleri güvenilir midir?

Arkadaşlar ben maxioutlet.com diye bir alışveriş sitesinden alışveriş yapmak istiyorum ama ne kadar güvenli bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Msn Happy

EN İYİ CEVABI byseus verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben maxioutlet.com diye bir alışveriş sitesinden alışveriş yapmak istiyorum ama ne kadar güvenli bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

Alıntı

Eksisözlükte bırakılan bir yorum örneği: - hızıyla beni şaşırtan site. siparişi vermemin üzerinden 20 saat geçmeden geldi. bir de telefondaki görevlinin ilgisi şaşırtıcı derecede güzeldi.

Alışveriş yapmadan çağrı merkeziyle görüş veya kapıda ödeme seçeneği varsa onu kullan böylelikle risk ortadan kalkar.
Sponsorlu Bağlantılar
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2012       Mesaj #2
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben maxioutlet.com diye bir alışveriş sitesinden alışveriş yapmak istiyorum ama ne kadar güvenli bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Msn Happy

Alıntı

Eksisözlükte bırakılan bir yorum örneği: - hızıyla beni şaşırtan site. siparişi vermemin üzerinden 20 saat geçmeden geldi. bir de telefondaki görevlinin ilgisi şaşırtıcı derecede güzeldi.

Alışveriş yapmadan çağrı merkeziyle görüş veya kapıda ödeme seçeneği varsa onu kullan böylelikle risk ortadan kalkar.
Sponsorlu Bağlantılar
Candy_Girl - avatarı
Candy_Girl
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #3
Candy_Girl - avatarı
Ziyaretçi
Kapıda ödeme seçeneği sizin için en iyi olanıdır böylece durumda bir aksilik olmaz.