Arama

Facebook hesabıma virüs bulaştı, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ocak 2015 Gösterim: 40.483 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Facebook hesabımda virüs var, ne yapmalıyım?
Facebook hesabıma virüs bulaştı, çözüm nedir?

Facebook hesabıma virüs bulaştı. Kendi kendine bir yerlere yorum yapıyor: "Zaman tünelinden çıkacam dedim inanmadınız bak noldu şimdi? Zaman Tneli iqcybiiqc1Msn Grin Msn Grin" bu linki gönderiyor. Nasıl kurtulurum bilen biri varsa yardım edebilir mi?
EN İYİ CEVABI Mira verdi
Facebook hesabınızda bazı etkinliklerden şüpheleniyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek sizin adınıza paylaşımlarda bulunan uygulamaları hesabınızdan kaldırabilirsiniz:

Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle Facebook sayfanızın sağ üst köşesinde yer alan ok tuşuna bastıktan sonra aşağıda kırmızı ile işaretlediğim ''Hesap Ayarları'' menüsüne girmelisiniz.
Daha sonra karşınıza çıkacak olan ''Genel Hesap Ayarları'' sayfasının sol kısmında yer alan ''Uygulamalar'' menüsüne giriş yapmalısınız. Karşınıza Facebook hesabınıza izin verdiğiniz uygulamalar gelecektir. Çoğunlukla burada yer alan uygulama adıyla sizin yerinize etkinliklerde bulunan uygulama adı aynı olmakta. Bu nedenle öncelikle sizi rahatsız eden uygulamaları buradan bulup kırmızı ile işaretli olan ''X'' tuşuna basarak o uygulamaları kaldırmalısınız.
Eğer uygulama adından emin değilseniz biraz da içgüdülerinize güvenerek tehlikeli olabilecek veya reklam yayınlayabilecek uygulamaları kaldırmalısınız.
Son düzenleyen Mira; 15 Ağustos 2013 07:22 Sebep: Etiket kelimeler konu içerisine soru olarak dahil edildi.
tereddüt - avatarı
tereddüt
Ziyaretçi
14 Temmuz 2012       Mesaj #2
tereddüt - avatarı
Ziyaretçi
facebookta virüs var tarayıcıda kilitlendi ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya facebook kendi kendine arkadaş listeme mesaj atıyor hem de sürekli bunun için ne yapmam gerek nasıl kurtulabilirim lütfen yardımcı olun Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim faceme virüs bulaştı ben yapmadığım halde arkadaşlarımı etiketliyor ve paylaşımda bulunuyor bunu engellemek için ne yapabilirim nolur yardm edn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öle dosyalar yok ama facebook'ta arkadaşlık listem azalıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benide facebook hesabımda kendi kendine sayfalar beğeniyor ve ben facebook hesabımı açtığımda herhangi bir sayfayı beğenip beğenmekten vazgeçemiyorum
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
15 Ağustos 2013       Mesaj #7
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Facebook hesabınızda bazı etkinliklerden şüpheleniyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek sizin adınıza paylaşımlarda bulunan uygulamaları hesabınızdan kaldırabilirsiniz:

Öncelikle Facebook sayfanızın sağ üst köşesinde yer alan ok tuşuna bastıktan sonra aşağıda kırmızı ile işaretlediğim ''Hesap Ayarları'' menüsüne girmelisiniz.
Daha sonra karşınıza çıkacak olan ''Genel Hesap Ayarları'' sayfasının sol kısmında yer alan ''Uygulamalar'' menüsüne giriş yapmalısınız. Karşınıza Facebook hesabınıza izin verdiğiniz uygulamalar gelecektir. Çoğunlukla burada yer alan uygulama adıyla sizin yerinize etkinliklerde bulunan uygulama adı aynı olmakta. Bu nedenle öncelikle sizi rahatsız eden uygulamaları buradan bulup kırmızı ile işaretli olan ''X'' tuşuna basarak o uygulamaları kaldırmalısınız.
Eğer uygulama adından emin değilseniz biraz da içgüdülerinize güvenerek tehlikeli olabilecek veya reklam yayınlayabilecek uygulamaları kaldırmalısınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
FACENI BIR SURELIGINE DONDUR BELKI ISE YARAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2014       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlaar facebookuma virüs girdi terviyesiz sapık şeyler paylaşıyor birini etiketliyor biri cevap yazarsa sevinirim.....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2014       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi