Arama

Sanal Radyo Nasıl Kurulur? - Sayfa 2

Güncelleme: 2 Haziran 2015 Gösterim: 129.120 Cevap: 12
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
megaradyom.com

Sponsorlu Bağlantılar
Ücretsiz Kendi Radyonuzu Kurun Ve Yayına Baglanın
Ücretli Kendi Radyonuzu Kurarak Tema Seçimi Ve 7/24 Canlı Destek
İmkanları İle En Yüksek Hızda Ve En İyi Kalitede Kendi Radyonuzu Kurabilirsiniz

Bilgi İçin :
goo.gl/uJdZbQ
info@megaradyom.com
ozcan@megaradyom.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
oguzkaan015 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar internet radyosu kurmak için uğraşmayın bana ulaşın bulunduğunuz yerde yerel radyo yayını yapın sadece bi sefere mahsus bi ücret ödeyeceksiniz ücreti mail atabilirim isteyenlere inanın web sitesi açmaktan daha ucuz ve yerel radyo kar edebilir

Benim Yeni Olmasına Rağmen Tuneinde 4000 Takipçisi Olan Radyom Var Bunu YereldeDe Dinletmek istiyorum Yerel Yayın Hakkında Çok Bilgim Yok YeniCepMail@Gmail.Com Adresine Telefon Numaranızı YazarMısınız? Bu Konuda Detaylı Bilgi Almak isterim...
Sponsorlu Bağlantılar
TA6B - avatarı
TA6B
Ziyaretçi
2 Haziran 2015       Mesaj #13
TA6B - avatarı
Ziyaretçi
İnternet Radyosu kurmak ve canlı yayın yapmak için birçok arkadaşımız ücretsiz yayın yapabileceğiniz site isimleri yazabilirler ancak bunlar ilk başlangıç deneyiminden öteye gitmezler. Bu web siteleri free hizmet verdikleri için ana sayfanızda çıkan reklam bannerlerine de tahammül göstermeniz lazım. (Ücretsiz dedik; ancak kimse size kara kaşınız ve gözünüz için bedava hizmet vermez) Ayrıca yayınlarınız cep telefonlarından da dinlenemeyecek bu da tuzu biberi... Çok mu karamsar davrandım bilmiyorum ancak aklın yolu bir derim her zaman için. Radyo Hosting ve güzel bir domain alarak kendi web sitenizi oluşturabilir ve daha profesyonel bir yayına 'merhaba' diyebilirsiniz. Dinleyicileriniz ile kendi web siteniz üzerinden flash playerler ile, cep telefonlarından küçük uygulamalar yardımıyla ve TuneIn vb gibi binlerce online radyoyu bünyesinde barındıran siteler üzerinden buluşabilir kesintisiz ve kaliteli müzik yayını yapabilirsiniz. Rakamları çok gözünüzde büyütmeyin. Genç arkadaşlarımız bu işi cep harçlıklarıyla bile halledebilir... ve otomasyon olarak Media Player, Winamp vb gibi programlar yerine SAM Broadcaster Pro kullanarak kalite çıtanızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Neden SAM? Çünkü programı kullanmaya başladığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Radyo yayını hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı...

Örnek olarak; fikir vermesi açısından kendi home-office radyomu inceleyebilirsiniz;

KLASRADiO - The Best Of 80's
Web: KLAS RADiO | The Best Of 80's
Live: Live KLAS RADiO - The Best Of 80s
TuneIn: Klas Radio - - Listen Online
Facebook: https://www.facebook.com/klasradio
Twitter: https://twitter.com/klasradio

klasradioimza