Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Web Filtre Programını Kaldırmak

Bu konu Donanım forumunda formacı tarafından 17 Haziran 2007 (16:22) tarihinde açılmıştır.
287382 kez görüntülenmiş, 69 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Haziran 2013 (14:01) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 18 Ağustos 2010, 22:24

#41 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşlar

programın şifresi unutanlar veya kaldırmak isteyenler internet explorerın adres kısmına aşağıdaki adresi

yazın;

c:/windows/system32/ayar.txt

intcb=1
grsyf=www.eaxsoft.com
grsyfcb=1
filtresyf=www.eaxsoft.com
acsure=12
prl=eax
ftp=ftp://
gopher=gopher://
home=http://
mosaic=http://
www=http://
otoguncel=1
ekyssitevs=1,0
yskelvs=1,0
gvsitevs=1,0
filtrevs=4,1
duzey=1
dkaydet=1
sayac=387
baggonder=0
bagdene=0
kekran=1
gekran=0
sirano=1
wcver=1
ekranver=1
listegonder=1
kurbitti=1
grupadi=GENEL

karşınıza ayar bilgileri gelecek burdan prl= eax

sizde farklı olabilir. şifrenizi bu şekilde öğrenebilr veya programı kaldırabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2010, 22:16

srdrr

#42 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardesm web filtre için yaptgn acıklamada hepsni yaptm fakat sonc yok kalkmıyor program , yfkontrol un uzantısını da deiştrdm ama :s
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2010, 12:45

#43 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
şifremi onurum nassıl kaldıra bilirim
Rapor Et
Eski 7 Ekim 2010, 19:55

#44 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeşim birde bu yolu dene istersen..
bilgisayar açılırken [delete] tuşuna basıp bios ayarlarına gir ve bilgisayarın tarih ve saatini 2010'sa 2000 yap ve kaydet kendi bilgisayarımda denedim oldu seninkinde olurmu bilmiyorum hem deepfreze , hem webflitre'de işe yarıyor.. şimdiden kolay gelsin

[Cenk CiHangir-Crazy ToFann]
Rapor Et
Eski 7 Ekim 2010, 20:03

Webfilitre Sonlandırma

#45 (link)
Cenk Cihangir
Ziyaretçi
Cenk Cihangir - avatarı
bu arada hiparcı ardeşimin verdiği yöntemde işe yarıyor ama eğer uzantısını değiştirmesini bilmeyen arkadaslarımız varsada sunu deneyebilirler belirtmiş oldugu (( C:\Program Files\TieV-Volsoft\Filtre )) << dosyasını açtıktan sonra aynı zamanda görev yöneticisinide açın YFKontrol adlı dosyanın işlemini görev yöneticisinden sonlandırdıgınız gibi hemen YFKontrol dosyasını (( C:\Program Files\TieV-Volsoft\Filtre )) << klasöründen siliyoruz ve daha sonra webflitre programının görevini görev yöneticisinden sonlandırıyoruz işte bu kadar hiparcı arkadasımada verdiği bilgiden dolayı teşşekkürlerimi sunarım hayırlı akşamlar...

[Cenk Cihangir - Crazy ToFann ]
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2010, 16:21

#46 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
DEEPFREEZE WARSA NSL OLCAK YHA
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2011, 22:59

#47 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar bu uzantı meselesini anlamadım pc den fazla anlamıyorum uzantıtı nasıl yapıoruz
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2011, 19:16

yardım edin

#48 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
inter filtrenin şifresini unuttum nasıl kaldır cam :
Rapor Et
Eski 14 Mart 2011, 14:20

web filter violation kırma yöntemi

#49 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
AŞAMALARI İZLEYİNİZ:
Başlat>Çalıştır...>[Açılan Pencereye] "msconfig" Yazın [Tırnaklar Hariç]>Açılan Program Penceresinde WebFiltre[Filtre,VFiltre vb.] Yazan Programın İşaretini Kaldırıp Uygula Diyin...Sonra Bi Pencere Açılır Orda da Pc'yi Yeniden Başlat a Basın Ve WebFiltre Safdışı...
Rapor Et
Eski 14 Mart 2011, 14:25

#50 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Başlat>Çalıştır...>[Açılan Pencereye] "msconfig" Yazın [Tırnaklar Hariç]>Açılan Program Penceresinde WebFiltre[Filtre,VFiltre vb.] Yazan Programın İşaretini Kaldırıp Uygula Diyin...Sonra Bi Pencere Açılır Orda da Pc'yi Yeniden Başlat a Basın Ve WebFiltre Safdışı...
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Web Filtre Programını Kaldırmak Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 22
Son Mesaj: 24 Mayıs 2012 15:38
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 8 Şubat 2012 16:41
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 11
Son Mesaj: 22 Ekim 2011 22:42
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 9 Nisan 2011 00:46
Gönderen: windillly Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 8
Son Mesaj: 25 Şubat 2009 18:34
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (69.90% PHP - 30.10% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 03:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi