PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Donanım > Web Filtre Programını Kaldırmak
İlk...345 67
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir21:24, 18 Ağustos 2010 
merhaba arkadaşlar

programın şifresi unutanlar veya kaldırmak isteyenler internet explorerın adres kısmına aşağıdaki adresi

yazın;

c:/windows/system32/ayar.txt

intcb=1
grsyf=www.eaxsoft.com
grsyfcb=1
filtresyf=www.eaxsoft.com
acsure=12
prl=eax
ftp=ftp://
gopher=gopher://
home=http://
mosaic=http://
www=http://
otoguncel=1
ekyssitevs=1,0
yskelvs=1,0
gvsitevs=1,0
filtrevs=4,1
duzey=1
dkaydet=1
sayac=387
baggonder=0
bagdene=0
kekran=1
gekran=0
sirano=1
wcver=1
ekranver=1
listegonder=1
kurbitti=1
grupadi=GENEL

karşınıza ayar bilgileri gelecek burdan prl= eax

sizde farklı olabilir. şifrenizi bu şekilde öğrenebilr veya programı kaldırabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.
Cevap
Misafir21:16, 2 Eylül 2010 
kardesm web filtre için yaptgn acıklamada hepsni yaptm fakat sonc yok kalkmıyor program , yfkontrol un uzantısını da deiştrdm ama :s
Cevap
Misafir11:45, 6 Eylül 2010 
şifremi onurum nassıl kaldıra bilirim
Cevap
Misafir18:55, 7 Ekim 2010 
kardeşim birde bu yolu dene istersen..
bilgisayar açılırken [delete] tuşuna basıp bios ayarlarına gir ve bilgisayarın tarih ve saatini 2010'sa 2000 yap ve kaydet kendi bilgisayarımda denedim oldu seninkinde olurmu bilmiyorum hem deepfreze , hem webflitre'de işe yarıyor.. şimdiden kolay gelsin

[Cenk CiHangir-Crazy ToFann]
Cevap
Cenk Cihangir19:03, 7 Ekim 2010 
bu arada hiparcı ardeşimin verdiği yöntemde işe yarıyor ama eğer uzantısını değiştirmesini bilmeyen arkadaslarımız varsada sunu deneyebilirler belirtmiş oldugu (( C:\Program Files\TieV-Volsoft\Filtre )) << dosyasını açtıktan sonra aynı zamanda görev yöneticisinide açın YFKontrol adlı dosyanın işlemini görev yöneticisinden sonlandırdıgınız gibi hemen YFKontrol dosyasını (( C:\Program Files\TieV-Volsoft\Filtre )) << klasöründen siliyoruz ve daha sonra webflitre programının görevini görev yöneticisinden sonlandırıyoruz işte bu kadar hiparcı arkadasımada verdiği bilgiden dolayı teşşekkürlerimi sunarım hayırlı akşamlar...

[Cenk Cihangir - Crazy ToFann ]
Cevap
Misafir15:21, 19 Kasım 2010 
DEEPFREEZE WARSA NSL OLCAK YHA
Cevap
Misafir21:59, 12 Ocak 2011 
ya arkadaşlar bu uzantı meselesini anlamadım pc den fazla anlamıyorum uzantıtı nasıl yapıoruz
Cevap
Misafir18:16, 9 Şubat 2011 
inter filtrenin şifresini unuttum nasıl kaldır cam :
Cevap
Misafir13:20, 14 Mart 2011 
AŞAMALARI İZLEYİNİZ:
Başlat>Çalıştır...>[Açılan Pencereye] "msconfig" Yazın [Tırnaklar Hariç]>Açılan Program Penceresinde WebFiltre[Filtre,VFiltre vb.] Yazan Programın İşaretini Kaldırıp Uygula Diyin...Sonra Bi Pencere Açılır Orda da Pc'yi Yeniden Başlat a Basın Ve WebFiltre Safdışı...
Cevap
Misafir13:25, 14 Mart 2011 
Başlat>Çalıştır...>[Açılan Pencereye] "msconfig" Yazın [Tırnaklar Hariç]>Açılan Program Penceresinde WebFiltre[Filtre,VFiltre vb.] Yazan Programın İşaretini Kaldırıp Uygula Diyin...Sonra Bi Pencere Açılır Orda da Pc'yi Yeniden Başlat a Basın Ve WebFiltre Safdışı...
Cevap
İlk...345 67
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama