Arama

Kablosuz Ağ Sorunu ve Çözümü

Güncelleme: 19 Şubat 2013 Gösterim: 2.230 Cevap: 3
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
29 Mayıs 2012       Mesaj #1
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
Ben kablosuz internet kullanıyorum.Benim leptopım normal şarjda iken internet kesintisiz çekiyor.Fakat şarj fişini çıkardığım anda internet kesiliyor.Bunun içinde sürekli olarak şarjda kalmak zorunda kalıyor.Bu sorunu nasıl çözerim?
In science we trust.
NoFeaR - avatarı
NoFeaR
Ziyaretçi
31 Aralık 2012       Mesaj #2
NoFeaR - avatarı
Ziyaretçi
Eğer işletim sisteminiz win7 ise bu adımları deneyiniz.Başlat > Denetim Masası > Donanım ve ses > Güç Seçenekleri > Pil ayarlarını düzenle gelin.
buradan gelişmiş güç ayarlarını değştir tıklatın(altta) . daha sonra açılan pencerede kablosuz bağdaştırıcı ağarları tılatın güç tasarrufu modu tıklatın buradan pilde ayarını orta düzeyde güç tasarrufu prize takılıyı ise en yüksek performans seçiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yeni laptop aldım. Hp pavilion g serisi. Laptopum evimdeki kablosuz ağımı, laptopu aldıgım ilk gün görmedi. Modemi açıp kapadım sorun ortadan kalktı. Fakat bugün, laptopum diğer ağları görmesine rağmen evimdeki kablosuz ağımı görmiyor ama diğer netbook'um ağı görüyor.Sadece internet kablosu ile bağlanabiliyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
19 Şubat 2013       Mesaj #4
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Yeni laptop aldım. Hp pavilion g serisi. Laptopum evimdeki kablosuz ağımı, laptopu aldıgım ilk gün görmedi. Modemi açıp kapadım sorun ortadan kalktı. Fakat bugün, laptopum diğer ağları görmesine rağmen evimdeki kablosuz ağımı görmiyor ama diğer netbook'um ağı görüyor.Sadece internet kablosu ile bağlanabiliyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Modem ayarlarını kontrol edin. Modem ayarları doğruysa bilgisayarınızın wireless sürücüsünü yeniden yükleyin.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ