Arama

Sorunsuz Internet (TRKY DNS Ayar) - Sayfa 2

Güncelleme: 7 Haziran 2014 Gösterim: 212.120 Cevap: 18
saka_laz - avatarı
saka_laz
Ziyaretçi
26 Ocak 2010       Mesaj #11
saka_laz - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu programı çok kullandım. Hiç bir işe yaramıyor. DNS falan değiştirdiği yok bunun. İsterseniz kontrolünü yapabilirsiniz. Bunu kullansanız bile DNS ayarlarınız otomatikte kalıyor. Yasaklı sitelere falan giremiyorsunuz. en basit seçenek DNS ayarlarınızı değiştirmeniz

Sponsorlu Bağlantılar
4.2.2.1
4.2.2.5

yıllardır bunu kullanıyorum ve hiç arıza vermiyor. sadece facebook ta sorun yaşıyorsunuz. Tabi bunun yanında "Makat 05" programını da tavsiye edebilirim. O programla giremeyeceğiniz yer yok. Ayrıca arka planda çalışıyor ve hiçbir şekilde karşınıza çıkmıyor. Üstelik PC performansınızı da etkilemiyor...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mayıs 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows 7 dns ayarlarını nasıl yaparım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dns adresini değiştirme videolu anlatım(win7 için):Enki Teknoloji
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okuldaki bilgisayar da bazı siteler yasaklanmış onun için önerdiğiniz bi dns ayarı varmı ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
v tunnel k tunnel d tunnel arayın mutlaka girersiniz mahkeme kararı ile kapatılsa bile siteyi açıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ingilizce windows 7 için gerekli dns ayarları ayarlar
http://www.thegeyik.com/dns-ayarlari.html
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internet başkası tarafından ayarlarla oynanıyor bütün ayarları istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya lütfen bana biri yardım etsin? yardım edecek bir kişi bile yok mu?sorunum şu, internete giriyorum ama açamıyorum..yani google den facebook yazıyorum linkler çıkıyo ama tıklayınca sayfa görüntülenemiyo diyo? neden bilmiyorum nasıl yapa bilirim...bişey indiricem, açamıyorum...trky dnsayar indircem açamıyorum napmalıyım..DNS ayarlarını nasıl açabilirim? acemiyim..yardım ederseniz çok memnun olurum teşekkürler...
aslan_kral_mahmut@hotmail.com
Pass - avatarı
Pass
Ziyaretçi
13 Eylül 2011       Mesaj #19
Pass - avatarı
Ziyaretçi
bendede n70 usb modem nokia pc suite war... Dedigin sorunların aynısı war ve çok sık net kesiliyor önceden benim pc format atmadan önce vistaydı ve asagıdaki dünya isareti hiç gitmiyordu simdi ise xp ye aldık pc güzel oldu olmasına fakat net beni hasta ediyor gerçekten ilgilenirseniz iyi forumlar...