Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli) - Sayfa 12

Gösterim: 2894744 | Cevap: 425
  • bilgisayara format nasil atilir
  • bilgisayara nasil format atilir
  • format nasil atilir
cansami
28 Şubat 2009 23:36   |   Mesaj #111   |   
Ziyaretçi
msı dizüstü pc var. orjinal vista home yüklü. Pc yi aldığımda 3 adet program ve kurulum cd si verildi. Şu an pc ye bulaşan virüsleri silemediğimden format atacağım. Pc yi aldığım iş yeri, formatı kurulum cd si kullanmadan "F" yardım tuşlarıyla kurabilirsin demişti. Bu doğru mu? Doğru ise nasıl yapabilirim?
2. sorum ise vista 32 cd si bir zarfın içinde verilmişti bana. şimdi cd den format atmak istiyorum ama Üzerinde 25 haneli cd key yok. Nasıl bulabilirim. Selamlar
Son düzenleyen ahmed; 1 Mart 2009 12:42.
1 Mart 2009 12:46   |   Mesaj #112   |   
ahmetseydi - avatarı
SMD Je Taime
Kahramanmaraş

46365
5.109 mesaj
Alıntı
cansami adlı kullanıcıdan alıntı

msı dizüstü pc var. orjinal vista home yüklü. Pc yi aldığımda 3 adet program ve kurulum cd si verildi. Şu an pc ye bulaşan virüsleri silemediğimden format atacağım. Pc yi aldığım iş yeri, formatı kurulum cd si kullanmadan "F" yardım tuşlarıyla kurabilirsin demişti. Bu doğru mu? Doğru ise nasıl yapabilirim?
2. sorum ise vista 32 cd si bir zarfın içinde verilmişti bana. şimdi cd den format atmak istiyorum ama Üzerinde 25 haneli cd key yok. Nasıl bulabilirim. Selamlar

Öncelikle forumlarda E-Mail paylaşımının yasak oldugunu ogrenmek için Forum Kuralları 'nı tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum.

Laptopta "F" yardım tuşları ile format atmazsınız, sadece windowsu onarabilirsiniz. Bu da virüsleri temizlemez. Diğer sorunuzun cevabına gelince OEM olarak alınan laptoplarda size verilen CD lerin uzerinde Serial No olmaz. OEM olarak size ulaştıgı için, eğer size verdikleri CD ile format yapıyorsanız, format işleminde kurulum yaparken kendi otomatik olarak algılayacaktır seriali. Yine de ben işimi sağlama almak istiyorum diyorsanız Masa üstünde Bilgisayaraıma sağ tıklayın ve "Özellikler"i seçin. Açılan pencerede sayfanın en alt kısmında "Windows Etkinleştirme" bölümünde Ürün Kimliğini yani seriali görürsünüz. O kodları bir yere not alabilirsiniz her ihtimale karşı.
Magnifique bu mesajı beğendi.
3 Mart 2009 16:39   |   Mesaj #113   |   
ahmetseydi - avatarı
SMD Je Taime
Kahramanmaraş

46365
5.109 mesaj
Alıntı
ozkanko61 adlı kullanıcıdan alıntı

Abi Ya Bnm Cd den dolayımı B ilmiom ama Beqleme Yoq Bide Hopörlörü yükleyemiom Markası:GA-945GCM-SL2 Pc divecenin üzerinde sarı bir Ünlem var..!

Anakart CD sini bilgisayara takın. Daha sonra o sarı ünlem işareti olan donanımın üzerine sağ tıklayın ve sürücüyü güncelleştir 'i seçin. Buna rağmen ses kartınız çalışmazsa güncel bir driver indirmeniz lazım. Ses kartınızın markasını yazarsanız driver linki verebiliriz.
kingoftheheaven
3 Mart 2009 20:48   |   Mesaj #114   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar pcye format atmaya çalıştım önyüklemeye qeldi bir kere yükledi sora yeniden başladı aynı işlemleri bidaha yaptım yeniden yükledi sora cd yi çıkardım en sonunda işlemler qeldi nasıl olduysa onları yaptım pc açıldı bu sefer haarddiskler aynı şekilde fakat c'dekiler d'de d'dekilerde c'de napmam lazım onları düzeltmek için acill yardım
unknownxboy
5 Mart 2009 14:35   |   Mesaj #115   |   
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar pcye format atmaya çalıştım önyüklemeye qeldi bir kere yükledi sora yeniden başladı aynı işlemleri bidaha yaptım yeniden yükledi sora cd yi çıkardım en sonunda işlemler qeldi nasıl olduysa onları yaptım pc açıldı bu sefer haarddiskler aynı şekilde fakat c'dekiler d'de d'dekilerde c'de napmam lazım onları düzeltmek için acill yardım

sürücüleri kaldırıp yeniden kurman gerekicek.partion magic programını kullanarak yapabilirsin.
hafize_
6 Mart 2009 13:23   |   Mesaj #116   |   
Ziyaretçi
bilgisayarıma format atarken flashdiskimi takılı unutmuşum xp yi flash a yüklemişim şimdi hiç bir şekilde flash diskimi açamıyorum.Bana yardımcı olabilirmisiniz Teşekkür ederim
unknownxboy
6 Mart 2009 14:46   |   Mesaj #117   |   
Ziyaretçi
Alıntı
hafize_ adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarıma format atarken flashdiskimi takılı unutmuşum xp yi flash a yüklemişim şimdi hiç bir şekilde flash diskimi açamıyorum.Bana yardımcı olabilirmisiniz Teşekkür ederim

flashını biçimlendirdikden sonra acmayı dene
Blue Blood
18 Nisan 2009 15:55   |   Mesaj #118   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Smirnoff adlı kullanıcıdan alıntı

Güzel bir açıklama da internetten format atma yok mu cd kayıplarda bnm ...

İnternetten nasıl format atmayı düşünüyorsun bilgisayarın kapandımı internet kesiliyor buda web dünyasından veri alamaman demek.

Öncelikle İşletim sistemi CD si bulman yada işletim sistemi indirmen lazım.

Crack warez serial paylaşımı yasaktır.
ereemo
23 Nisan 2009 02:58   |   Mesaj #119   |   
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR HP PAVILION 2650 MODEL BİLGİSYARIMDA 2 -3 KEZ FORMAT ATTIM BİLGİSAYAR İLK AÇILIŞINDA (HARDWARE MALFUNCTION CALL YOUR HARDWARE VENDOR FOR SUPPORT PARİTY CHECK /MEMORY PARİTY ERROR THE SYSTEM HAS HALTEDE YAZIYOR FORMAT ATIYORUM AMA BU UYAR HEP GELİYOR BİLGİSYAR 1 VAY 2 SAAT SONRA KENDİLİĞİNDEN KAPANIYOR

bilgisyardan çalıştır komutları nasıl veriliyor

bilgisyardan çalıştır komutundan girilen programları denetleyen kısaltmalar
Son düzenleyen ereemo; 23 Nisan 2009 03:02. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
korumalar
4 Mayıs 2009 23:18   |   Mesaj #120   |   
Ziyaretçi
selam xp yüklemek istiyorum ama vista kullanıyorum ve dosyalarım var onları nasıl xp ye aktarabilirim.veya aktarabilirmiyim.hoşca kalın teşekkürler.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli) Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • bilgisayara format nasil atilir
  • bilgisayara nasil format atilir
  • format nasil atilir
Hp Pavilion PC'ye nasıl format atılır?
Gönderen: apologize Forum: Soru-Cevap
Cevap: 22
Son Mesaj: 8 Kasım 2014 19:39