Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli) - Sayfa 4

Gösterim: 2894248 | Cevap: 425
  • bilgisayara format nasil atilir
  • bilgisayara nasil format atilir
  • format nasil atilir
226
ayay34
7 Mayıs 2007 11:42   |   Mesaj #31   |   
Ziyaretçi
merhaba benim laptopum flash disk tarzı şeyleri algılamıyor ve bazı indirdiğim programları bir kaçdefa silip tekrar indirdiğim halde çalıştırmıyor (ARES gibi)format atmam gerekir mi yada sorun nerden kaynaklanıyordur şimdiden ilginize tşkler
Teknixs
7 Mayıs 2007 18:21   |   Mesaj #32   |   
Ziyaretçi
Alıntı
ayay34 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba benim laptopum flash disk tarzı şeyleri algılamıyor ve bazı indirdiğim programları bir kaçdefa silip tekrar indirdiğim halde çalıştırmıyor (ARES gibi)format atmam gerekir mi yada sorun nerden kaynaklanıyordur şimdiden ilginize tşkler

Flash Disk tarzı sürücüleri tanıtmak için Flash disklerin yanlarında verilen cdleri kullanmanız gerekmektedir. Bazı Flash diskleri Windows otomatik olarak tanımasına rağmen bağzılarını tanımıyor.

Silip kaldırdığınız programlar hakkında biraz daha detaylı bilgi verirseniz iyi olur. En azından isimleri nedir yada neden sildiğiniz gibi... Trial olan programlar süreleri dolunca çalışmazlar...
ayay34
8 Mayıs 2007 11:20   |   Mesaj #33   |   
Ziyaretçi
flash diskim ve dijital kameramı aldığımda içinden tanıtım cdsi çıkmadı başka bilgisayarlarda denedim ikiside çalışıyor benim bilgisayarımda ((donanımın kurulumunda hata oluştu diyor)) usb dosyalarından biri silinmiş olabilir diye söylediler ama çok iyi anlamıyorum bilgisayardan
Çalışmayan program ise ares lite daha önce müzik indirebiliyordum acaba problemmi oluştu diye silip tekrar kurdum fayda etmedi ilginiz için çok tşk ederim
Teknixs
8 Mayıs 2007 19:26   |   Mesaj #34   |   
Ziyaretçi
Alıntı
ayay34 adlı kullanıcıdan alıntı

flash diskim ve dijital kameramı aldığımda içinden tanıtım cdsi çıkmadı başka bilgisayarlarda denedim ikiside çalışıyor benim bilgisayarımda ((donanımın kurulumunda hata oluştu diyor)) usb dosyalarından biri silinmiş olabilir diye söylediler ama çok iyi anlamıyorum bilgisayardan
Çalışmayan program ise ares lite daha önce müzik indirebiliyordum acaba problemmi oluştu diye silip tekrar kurdum fayda etmedi ilginiz için çok tşk ederim

Usb Driverları çoğu yeni sistemlerde özellikle SP1 veya 2 (Windows Service Pack 1-2 ) yamalarından birisini yüklediğinizde otomatik olarak güncellenir ve kendi driver sürücülerine ihtiyaç olmadan yüklenir.
Bilgisayardan anlamıyorsanız en yakın teknik servise götürmeniz tavsiye ederim.
ama bir kaç öneride bulunabilirim yinede...

Ares Lite'ın verdiği hata yada kullanamamanızın nedeni nedir? Yani çalışmıyormu yoksa hata veripğ kendinimi kapatıyor; yada tıklarsınız simgesine hiçbirşey açılmaz bu tarz bir sorunmudur acaba ?
kej23
11 Mayıs 2007 14:11   |   Mesaj #35   |   
Ziyaretçi
arkadaşım ellerine sağlık ama nasıl verdiğin link ten indirecez ben indiremedim
Teknixs
11 Mayıs 2007 17:43   |   Mesaj #36   |   
Ziyaretçi
Alıntı
kej23 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım ellerine sağlık ama nasıl verdiğin link ten indirecez ben indiremedim

Link sağlam çalışıyor. linke tıkladığınızda SP2 yüklüyse yukarıda bir düz bant belirir gri. Buna tıklayıp dosyayı karşıdan yükle dediğinizde indirirsiniz...
Lost
27 Mayıs 2007 18:18   |   Mesaj #37   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar Benim Sorunumda Format Atmadan Önce Disket Olayı Var Bunu Hala Çözmüş Değilim Disketi Ne Zaman Takmalıyım Ve Disketi Taktıgımda Yapmam Gereken Nedir Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkür Ederim Kolay Gelsin...
Teknixs
27 Mayıs 2007 20:59   |   Mesaj #38   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Lost adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Benim Sorunumda Format Atmadan Önce Disket Olayı Var Bunu Hala Çözmüş Değilim Disketi Ne Zaman Takmalıyım Ve Disketi Taktıgımda Yapmam Gereken Nedir Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkür Ederim Kolay Gelsin...

Başlangıç disketi artık tarihe karıştı gibi bişey Windows Vista olsun yada Windows XP 'nun tüm sürümlerinde başlangıç disketine ihtiyacınız yok. Başlangıç disketi sadece yazılım yüklü olmayan bir bilgisayara ön yazılım (Ms-Dos komutları - Bilgisayarın kullandığı Dış komutlar) yüklemek için kullanılır. Bu komutlar sayesinde bilgisayarınızın disklerini yapılandırabilir Ms-Dos tabanlı programları çalıştırabilirsiniz. Başlangıç disketi sadece Windows 98 kurulumunda gerekir oda boot seçenekleri için ve kurulum yapmanız için lazımdır.
gizemli47
20 Temmuz 2007 17:40   |   Mesaj #39   |   
Ziyaretçi
arkadaşım eline sağlık ama benim merak ettiiiğim bir konu var sadece bunları uygulamak yeterli olacakmı format için yani ekran ve ses kartını tanıtmak gerekmiyecekmi gerekecekse nasıl yapabilirim bide bende orjinal xp cdsi yok hwehangi bir xp cdsi ile formatı atabilirmiyim cevap yazarsan memnun olurum tşkler
I3uz_KaLpLi
21 Temmuz 2007 21:16   |   Mesaj #40   |   
Ziyaretçi
Ekran kartı, anakart vs vs. driverlerinı ekstradan kurmanız gerek. İşletim sistemi (W98, Xp, Vista) cdleri orjinal olmadanda kurulum gerçekleştirmeniz mümkün fakat online activasyon için kullanılmmamış bir seriale ihtiyaç duyabilirsiniz.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli) Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • bilgisayara format nasil atilir
  • bilgisayara nasil format atilir
  • format nasil atilir
Hp Pavilion PC'ye nasıl format atılır?
Gönderen: apologize Forum: Soru-Cevap
Cevap: 22
Son Mesaj: 8 Kasım 2014 19:39