Arama

Format Atma - Nasıl Format Atılır? (Resimli) - Sayfa 6

Güncelleme: 22 Ekim 2018 Gösterim: 2.966.715 Cevap: 66
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Kasım 2010       Mesaj #51
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ujuj adlı kullanıcıdan alıntı

çok teşekkür ederim ama niye product key istemedi acaba bu konuda bilginiz var mı

Bazı kurulumlarda istemeyebiliyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
19 Aralık 2010       Mesaj #52
HandSome - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Pc ye format attım indirdiğim dosyaları açmıyor.. Hani sıkıştırılmış dosyalar varya.. eskiden onun gibi bişiler geliyordu format atmadan önce şimdi resimsiz bişey geliyor Yardım Lütfen..

Sıkıştırılmış Dosyaları Açmıyor ise Winzip Veya Winrar Programlarını yükleyerek dosyaları açabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 22 Ekim 2018 02:39
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Ağustos 2011       Mesaj #53
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı

usta bende format atacam ama cd takıyorum yeniden başlatıyorum okumuyoo ama normalde pc açıkken okuyo onu nasıl yapabilirim acaba ??? lütfen cevap ..

CD takılı iken reset at, klavyeden sürekli olarak F12 tusuna bas, çıkan seçeneklerden CDROM u seç ve herhangi bir tusa bas, kurulum baslayacaktır sonrası zaten resimli anlatımda gösterilmis.
Son düzenleyen Safi; 22 Ekim 2018 02:40
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
18 Eylül 2011       Mesaj #54
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
nehirim adlı kullanıcıdan alıntı

Selam benim bilgisayarım windows xp arkadaşımdan xp format cd si kopyalattım dediğiniz gibi cdroomdan başlattım cdyi okumadı sonra biosa girip advantage bios feauturese girip floopy disk yazan yeri cdroom olarak degiştirdim sitede yazıldıgı gibi kayıt ettim sonra tekrar pc yi başlatıp cd yi taktım yine kabul etmedi pc windowsdan başlıyo ama acılmıyo siyah ekran cıkıyo ne yapmam gerekir bilmiyorum formata götürsem 30 ytlemi alıyo bu seferde başlıyo yok ekran kartı bitmiş yok ana kartı bitmiş bu yüzden bi tane kasam öldü bide benim pc yi actımda gigabayt diye kasa markası cıkıyo gıgabayt cd si formar atar mı bilmiyorum denedim not enough hdd free size for image backup yazısı cıktı ne anlama geliyo kafam iyice allak bullak oldu yardım ederseniz cok sevinirim

Anakart CD si ile format atılmaz Windows olacak Windows.
XP CD si boot disk olarak kopyalanmamıstır yada bozuktur.

Bazı anakart modellerine göre ayarlar değisebilir. Önce PC baslarken F12 tusuna basın karsınıza bir menü gelirse orada CD ROM u seçip Enter layın.
PC yeniden baslayacak altta hemen bir yazı belirecen ''ön yükleme için lütfen bir tusa basın'' diyee vakit kaybetmeden sizde hemen basın!
Gerisi kurulum CD si sizi zaten yönlendiriyor olmadı resimli anlatımı bile var.

F12 bastınız olmadımı? O zaman PC baslarken sürekli oalrak DEL tusuna basıp gerekli ayarları anlatımdaki gibi uygulayın.

Alıntı

ARKADAŞLAR EN İİ Sİ PARA VERİP BAŞKASINA YAPTIRMAK XD

Sen para verip yaptır ondan sonrada misal İ7 2600K 700TL lik islemcinin on liralık P4 islecisiylede değistirsinler sende anlama. Msn Grin
Son düzenleyen Safi; 22 Ekim 2018 02:40
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
10 Ocak 2012       Mesaj #55
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı

ben bi siteden program indirdim ve ozmandan beri bilgisayar gec acılmaya başladı.oysaki daha önceden iki dak.acılıyordu.programı sildim.virüs taramasıda yaptım.şimdi ne yapcam bilmioom.xp kullanııoom.yardımcı olurmusunz

Sistem geri yüklemeyi kullanarak bilgisayarı önceki bir zamana geri yükleyebilirsiniz. Sistem geri yüklemenin nasıl yapıldığını öğrenmek için TIKLAYIN.

Alıntı

bilgisayara format atıyorum kurulumun 2.kısmında hard disk bölümleme kısmında hark disk grükmüyor bilgisayar donuyor. nasıl bu sorunu çözebilirim teşekkürler

HardDiskin kablolarını çıkarıp takın. Kablolarda sıkıntı olabilir. IDE / SATA kablolarının soketlerini değiştirin. Sorunun kablolardan olmadığını düşünüyorsanız HDD için profesyonel yardım almanız gerekebilir.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012       Mesaj #56
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
KraL ServeR adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Benim sorunum Bir Tuşa Basın Bölümünde [ Cevaplarsanız Sevinirim ] Bir Tuşa Basmıyor Klavye Bölümde Deaktif Oluyo Onun Nedeni Ney Olabilir. Lütfen Yarım Edin . Okadar Paraya Lisanslı Cd Aldım.

Lütfen Msn Cry

USB klavye kullanıyorsunuz büyük ihtimal. Bios'a girip, USB Support'u Enabled yapın, sorununuz çözülecektir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012       Mesaj #57
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

ya bizim bilgisayar kafayı yedi...Hiçbir programı çalıştırmıyor, ayrıca program ekle/kaldır'a giriyorum, bir şeyi kaldırmak için 'kaldır' butonuna tıklıyorum hiçbirşey yapmıyor.Sizce format mı atayım? yoksa tamamen kaldırıp atayım mı?

Servise götürmeyi deneyebilirsiniz, onun dışında atmak vb. durumlar keyfinize kalmış bir durum.

Alıntı

benim leptopum sony vaio sidisiz format atabilirmisim aldigim yerden bana oyle soylediler ama ben format atmasini bilmiyorum bukonuda yardimci olurmusunuz tesekkur edrim

CD'siz format atmak diye bir olay yok. Servislerin yanlış bilgilendirme yapması yada tam bilgilendirme yapmamasından kaynaklanıyor bu durum.

Size bahsedilen durum, bilgisayarınızda bir sıkıntı olduğunda Recovery yapabilmeniz, yani sistemi geri yüklüyorsunuz. Bilgisayarınızın kullanım klavuzunda ne şekilde hangi tuş ile yapacağınızı yazar.

Alıntı

Su 25 Haneli Rakamları Nerden Bulacam ?

Alıntı

Benimde Sorunum Şu XP Format Atarken Ürün Anahtarı Sorunu Pc de Win 7 Yüklüydü XP Kuruyodum Ürün Anahtarına Gelince Bilgisayarımın Altındaki Anahtarı Girdim Ama Kabul Etmedi Bnde Boş Bırakıp Geçtim Kurulumdan Sonra Etkinleştir Fln Demeye Başladı Bnde Sildim XP'yi Yeniden Windows 7 Kurdum Ama Kendim Kurmadım Servise Götürdüm Orda Kurdular Bu Ürün Anahtarını Nereden Bulabilrm XP Anahtarını?

Bu tarz paylaşımlar yapmıyoruz. CD Key isteğinizi Google'dan arama yaparak yada ücretini ödeyerek edinebilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
2 Haziran 2012       Mesaj #58
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı

format kaça atılıyor

Format atmak aslında basit bir işlemdir, ancak ben beceremem veya uğraşamam derseniz bu işi 20 30TL arası bir ücretle yapıyorlar.
NoFeaR - avatarı
NoFeaR
Ziyaretçi
31 Aralık 2012       Mesaj #59
NoFeaR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
whyj adlı kullanıcıdan alıntı

ark.lar C ye format atmak istiyordum XP professional cd sini taktım ama bi türlü bahsettiğiniz ekranlar karşıma çıkmadı.
win. başlarken press DEL to setup diyor delete e basıyorum bana sadece güvenli kip gibi konumlarda başlatma seçeneği sunuyorMsn Sadne yapabilirim boot olayı için?

arkadaşım sana sanırım güvenli mod vs.. ekranı gelmiş pc başlarken windows başlıyor yazısı gelmeden önce F2 veya DEL duşuna sürekli bas bırak karşına bıos ekranı gelecek. bu ekran ms-dos şeklinde mavi bir ekrandır. oradan boot işlemini yapabilirsin. tabi cd boot lu olması gerekir...
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
26 Mart 2013       Mesaj #60
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı

merhaba arkadaşalr ben format atcamda tüm xp ve vb olur demi bu işlem

Olur ama ilk defa yapacaksanız biraz araştırın önce.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ