Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Linklerin (Internet Sayfalarının) Yeni Sayfada Açılması

Bu konu Donanım forumunda efsanehido tarafından 18 Kasım 2007 (21:56) tarihinde açılmıştır.
18011 kez görüntülenmiş, 11 cevap yazılmış ve son mesaj 19 Mart 2012 (19:21) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 18 Kasım 2007, 21:56

#1 (link)
efsanehido
Ziyaretçi
efsanehido - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar web sayfasında bir linde farklı pencere açmıyor sizce neden olabilir. şimdi den teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2007, 22:31

#2 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
efsanehido adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar web sayfasında bir linde farklı pencere açmıyor sizce neden olabilir. şimdi den teşekkürler.
Sorunuz pek anlaşılır değil. Bir web sayfanız var ve belirlediğiniz bir link'in yeni sayfada mı açılmasını istiyorsunuz? Sayfanın kaynak koduna inin ve ilgili link'in <a href="xxx" bölümüden sonra "target=blank" bölümünü ekleyin.

Yani <a href="siteadresi" target="_blank"> olacak şekilde..
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2007, 22:47

#3 (link)
efsanehido
Ziyaretçi
efsanehido - avatarı
sağol kardeş ama ben sadece internet kullanıcısıyım. benim sorunum mesela gazeteoku.com da bir gazete okumak istiyorum tıkladığımda gazetenin sayfası atyrı bir pencere olarak açılması gerekiyor ama açılmıyor. açılıp anında kapanıyorç.. bende dolayısıyla sayfaya ulaşamıyorum . yardımın için teşekkürler.
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2007, 22:58

#4 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:

sağol kardeş ama ben sadece internet kullanıcısıyım. benim sorunum mesela gazeteoku.com da bir gazete okumak istiyorum tıkladığımda gazetenin sayfası atyrı bir pencere olarak açılması gerekiyor ama açılmıyor. açılıp anında kapanıyorç.. bende dolayısıyla sayfaya ulaşamıyorum . yardımın için teşekkürler.
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Internet Explorer 6, 7 - Firefox?

Tarayıcınızın seçeneklerinden "Açılır Pencere Engelleyicisi"'nin ayarlarını düzenlemeniz gerekiyor. O siteyi güvenilen siteler listesine alın ya da sitedeki bağlantılara sağ tıklayın yeni pencerede açmayı deneyin...
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2007, 23:20

#5 (link)
efsanehido
Ziyaretçi
efsanehido - avatarı
explorer 7 de açılır pencereden değil. çünkü pencereleri açıyor sadece ayrı bir internet sayfası (ayrı bir pencere olarak) açmıyor.
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2007, 23:23

#6 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:

explorer 7 de açılır pencereden değil. çünkü pencereleri açıyor sadece ayrı bir internet sayfası (ayrı bir pencere olarak) açmıyor.
Mesela hangi link yeni bir sayfada açılmıyor?
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2007, 23:44

#7 (link)
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı
Alıntı:

Sanırım sekmelerden bahsediyorsunuz eğer doğru anladıysam. Bunun için örnek. firefox ta araçlara girip sekmeleri düzenliyebilirsiniz. Ayrı ayrı penceredemi yoksa o an bulunan penceredemi açmasını ayarlıya bilirsiniz.
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2008, 13:53

#8 (link)
netperest
Ziyaretçi
netperest - avatarı
Alıntı:
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Sorunuz pek anlaşılır değil. Bir web sayfanız var ve belirlediğiniz bir link'in yeni sayfada mı açılmasını istiyorsunuz? Sayfanın kaynak koduna inin ve ilgili link'in <a href="xxx" bölümüden sonra "target=blank" bölümünü ekleyin.

Yani <a href="siteadresi" target="_blank"> olacak şekilde..
hay Allah razı olsun kardeş epeydir bu kodu arıyordum. Soruyu soraın içşine yaradımı bilmiyorum ama benim işime yaradı allah razı olsun
Rapor Et
Eski 19 Nisan 2010, 22:41

internet sayfam açılmıorrr

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba arkadaşlar bende aynı sorunu yasıorum internet sayfasındayken sayfa üzerinden yeni pencerede site açamıyorum ve mail kutumda açılmıor aynı zmanda yanı innernetim lınk üzerinden hiçbir şekılde açılmıor
Rapor Et
Eski 1 Aralık 2010, 15:14

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mail kutusuna tıkladığımda önceden açmış olduğum sayfayı mesaj sayfası olarak açıyor yani maillerim kendi penceresi yerine başka bir hazır açılmış pencereyi kullanıyor. okuduğum sayfayı kaybetmemek için boş bir google sayfası açıp mesaja tıklamak zorunda kalıyorum.. varmı bilen?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.186 saniyede (71.93% PHP - 28.07% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 17:50
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi