Arama

Facebook şifremi yenileme e-postasını almadım, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 21 Ekim 2013 Gösterim: 4.360 Cevap: 2
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
10 Şubat 2013       Mesaj #1
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Şifremi yenileme e-postasını almadım
MsXLabs.org

Sponsorlu Bağlantılar

Bir şifre yenileme isteğinde bulunduğunuz halde şifre yenileme e-postasını almadıysanız:
  1. E-posta hesabınızdaki spam veya önemsiz e-posta klasörünüzü kontrol edin. Bazen bu e-postalar yanlış yönlendirilirler.
  2. Facebook hesabınızla bağlantılı olan tüm e-posta hesaplarını ve cep telefonu numaralarını kontrol edin. Şifre yenileme isteğinde bulunduğunuzda, hesabınızda onaylanan e-posta adreslerinin ve cep telefonu numaralarının bir listesini görürsünüz. Şifre yenileme e-postasını bu hesapların bazılarına veya tümüne gönderme seçeneğiniz vardır. Not: Güvenlik nedenleriyle, e-posta adresleri ve telefon numaraları kısmen gizli olacaktır (örneğin, fxxxxxxk@fxxxxxxk.com, xxxxxxx5555).
  3. Tekrar şifrenizi yenilemeyi deneyin.
  4. İkinci defa şifre yenileme isteğinde bulunduktan sonra e-postayı hala almadıysanız, 24 saat bekleyin ve yeniden deneyin. Geçici site sorunları yaşıyor olabiliriz.
  5. Yukarıdaki dört adımı denedikten sonra şifre yenileme e-postanızı hala almıyorsanız, İnternet Servis Sağlayıcınızla (örneğin, TTNET) iletişime geçerek, Facebook'tan gelen e-posta trafiğini engellemediklerinden emin olun.
İpucu: Şifrenizi yenilemeyi çok kısa bir süre içinde çok fazla denerseniz, şifre yenileme isteğinde bulunmanız geçici olarak engellenebilir. Böyle bir durum olursa, 24 saat bekleyin ve yeniden deneyin.
Son düzenleyen _Yağmur_; 20 Haziran 2013 14:36
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben facebook şifrem unutum faceye giremiyorum lütfen yardımcı olun ben yurt dışında çalıştıgım ıçın ailemle ondan dolayı göruşemiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2013       Mesaj #3
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben facebook şifrem unutum faceye giremiyorum lütfen yardımcı olun ben yurt dışında çalıştıgım ıçın ailemle ondan dolayı göruşemiyorum

şifremi unuttum linkini tıklayarak kaydolurken verdiğiniz mail adresine bir şifre sıfırlama maili istiyebilirsiniz.