Arama

Foruma Nasıl Resim Eklenir?

Güncelleme: 16 Aralık 2008 Gösterim: 39.894 Cevap: 0
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
23 Ekim 2005       Mesaj #1
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...

Sponsorlu Bağlantılar
1-)Konuyu Görüntülediğiniz Sayfanın Aşağısında Yukarıdaki Hızlı Mesaj Kısmını Görürsünüz. Kırmızı İle Belirtilen Yere Tıklayınız Gelişmiş Modda Konuya Cevap Yazmak İçin.

2-)Bir Linkteki Resmi Eklemek İçin Gelişmiş Modda Açılan Sayfanın Bir Kısmını Görüyoruz Yukarıda Kırmızı İle Belirtilen Yere Tıkladığımızda 1 Pencere Açılır ve Resmin Linkini Açılan Yere Yapıştırıp Enter'a Basın ve Foruma Resim Eklemiş Olursunuz..

3-) Örnek Olarak Yukarıya Bakınız Nasıl Eklediğimi Görüyorsunuz.Ama Benim Bilgisayarımda Resim Var Onları Nasıl Ekliyeceğim Diyenler!Devam Ediyoruz..

4-) Yukarıya Çıkın 1-) Yazan Mesajımı Okuyun Aynı Şekilde Gelişmiş Moda Gelin..

Sayfanın Aşağısına İnin Ve Yukarıdaki Kısmı Okuyun. Gözat... Tuşuna Basın Ve Bilgisayarınızdaki Resmi Seçin ve Aç Tuşuna Basın. Bilgisayarınızdaki Resmi Seçtiniz ve Gözat... Tuşunun Aşağısında Bulunan host it! Tuşuna Basarak Bilgisayarınızdaki Resmi Upload Etmeye Başlayın.

5-)
Yeni Bir Sayfa Açılır Açılan Sayfa ImageShack® - Hosting Budur. Çeşitli Kodlar Görürsünüz.

Ad:  5.jpg
Gösterim: 883
Boyut:  32.9 KB

6-)5'de Dediğim Gibi Kodlar Yukarıdaki Gibidir. Şimdi Bilgisayarınızda Upload Ettiğiniz Resmi Foruma Koymak İçin Gerekli Link Mavi ve Kırmızı İle Gösterdiğim Kısımdadır... En Aşağıdaki Link Yani Gösterdiğim Link Direk Link'tir.
Linki Kopyalıyoruz 2-) ve 3-) Mesajlarımda Gösterdiğim Gibi Resmin Linkini Forumdaki Resim Ekle Tuşuna Basarak Açılan Pencereye Linki Yapıştırıyoruz. Böylece Foruma Resim Ekliyoruz.

7-)
Eklediğimiz Resmi Düzenliyelim, Düzenledikten Sonra Post(Cevap) Olarak Yollayalım.
(Düzenlemek Derken Göze En Güzel Şekilde Görünecek Biçimde Olmasını Kasdettim)

Sanırım Başka Sorun Olmaz.Msn Happy

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 4 üye beğendi.
Son düzenleyen Blue Blood; 16 Aralık 2008 09:28 Sebep: Güncellendi.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...