MsXLabs
2005-2016
Hayali Karakterler forumunda yer alan The Unique tarafından açılmış İnanılmaz Aile konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: :: İnanılmaz Aile - Hikaye :: Bazı talihsiz olaylar sonucunda süper kahramanları yargılayan bir dizi ...

İnanılmaz Aile

Gösterim: 9.153 | Cevap: 0
14 Ağustos 2009 17:11   |   Mesaj #1   |   
The Unique - avatarı
Üye
Kahraman Maraş

71.311
3.906 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 12-11-2005

İnanılmaz Aile nereli, hayatı, kimdir.

b wallpaper14

:: İnanılmaz Aile - Hikaye ::Bazı talihsiz olaylar sonucunda süper kahramanları yargılayan bir dizi dava açıldı. Sonuç olarak tanık koruma programına benzeyen devlet destekli bir program ile süper kahramanlara süper güçlerini kullanmayacakları yeni kimlikler verildi.
15 yıl sonra, iki süper kahraman olan Bay İnanılmaz ile Elastigirl evlenmişler ve normal bir hayat düzeni kurmuşlardı. Artık Bob ve Helen Parr adıyla biliniyorlardı ve Metroville’de bir evde yaşıyorlardı. Çiftin üç tane çocuğu vardır: Violet, Dash ve bebek Jack-Jack. Dash ve Violet de anne-babaları gibi özel güçlere sahiptirler. Violet görünmezlik gücüne ve güç alanı atabilme özelliğine sahiptir. Dash ise süper hızlıdır. Jack-Jack ise özel gücü olmayan normal bir bebek gibi gözükmektedir. Bob’un süper kahraman olarak eski görkemli günlerine dönme hayali, onu arkadaşı Lucius’la beraber polis kanalı dinleyerek gece yarısı suç savaşçısı olmasına kadar götürmüştür. Lucius da eskiden Frozone isimli bir süper kahramandı. Helen şans eseri onun bu gece işini öğrenmiş ve onu dikkatsiz olmakla suçlamıştır. Bob patronunu yaraladığı için, sigorta firmasındaki müfettişlik işini kaybedince sonunda çileden çıkmıştır.
O akşam eve döndüğünde, Bob çantasının içinde Mirage isimli bir kadından gelen ve ona Bay İnanılmaz diye hitap eden özel bir elektronik mesaj bulmuştur. Mesaj, Bob’dan kaçak bir robot olan Omnidroid 8000’i, Nomanisan adındaki ıssız volkanik bir adadan bulup getirmesini istiyor ve bunun karşılığının ödeneceğine söz veriyor. Bob, Helen’e ve ailesine bir iş gezisine gittiğini söyleyerek, mesajdaki görevi yerine getiriyor. Bundan sonraki iki ay boyunca Bob hâlâ çalışıyormuş gibi gözüküp, gizliden gizliye yeni görevi için, hazırlık yapıyordu. Helen ise Bob’dan şüphelenmeye başlıyor ve bir ilişkisi olduğunu düşünüyor.