MsXLabs
2005-2016
Kadınca forumunda yer alan MaRCeLLCaT tarafından açılmış Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Çin Takvimi Metodu Ve Çin Takvimi Kullanımı.. İnsanlık tarihinin en eski cinsiyet belirleme yöntemi Çin ... Etiketler:
  • bebek çin takvimi

Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti

Gösterim: 64.763 | Cevap: 2
16 Mart 2009 20:13   |   Mesaj #1   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Çin Takvimi Metodu Ve Çin Takvimi Kullanımı..

İnsanlık tarihinin en eski cinsiyet belirleme yöntemi Çin Takvimi ‘ dir. Çin takvimi üzerinde bir çok spekülasyon yapılmasına rağmen cinsiyet belirlemek için çaba gösteren çiftlerim büyük bir kısmı mutlaka “çin takvimi” ni uygulamaya çalışırlar.Çin takvimi asırlardır Çinlilerin cinsiyet belirlemek için kullandıkları bir çeşit takvim sistemidir.Çinliler "çin takvimi" kullanımının %90-%95 başarılı olduğunu iddia etmelerine rağmen çin takvimi yönteminin herhangi bir bilimsel geçerliliği yoktur.Çin takvimi çalışma prensibi belirli yaştaki kadınların belirli aylarda cinsel birliktelik ile kaldıkları gebeliğin cinsiyetini belirlemek üzerine kurulmuştur. Çin takvimi kullanımında örneğin 24 yaşındaki bir kadın mayıs ayında gebe kalırsa bebek erkek olacak, kasım ayında kız olacaktır. Cin takvimi ve kullanımı hakkında çiftelerden çok soru geldiği için cin takvimi metodunu sitemize koyma gereğini bulduk. Bir çok kadın ayrıca geriye dönük olarak doğumdan sonra bebeklerinin cinsiyetini çin takvimi kullanarak bu yöntemin geçerliliğini de aralarında tartışmaktadırlar.cin2Btakvimi
(2012-01-10T10:53:22+02:00)
BiRuMuT
14 Mayıs 2009 20:01   |   Mesaj #2   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
kvjlclgxhglk

Yukarıdan aşağıya hamile kalma yaşı
soldan sağa hamile kalınması gereken ay
şeklindedir
10 Ocak 2012 10:53   |   Mesaj #3   |   
Valeria - avatarı
VIP VIP Üye
Amisos

5.807
6.877 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 18-03-2010
Reklam
Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyeti

Bebeğenizin cinsiyetini merak ediyorsunuz, çin takvimi ile öğrenebilirsiniz. Yine bebeğinizin erkek olmasını ya da kız olmasını kendiniz belirlemek istiyorsunuz. Yine çin takvimi işinize yarayabilir. Ancak kesin midir ona siz karar verin.
Çin takvimi bir tahmin cetvelidir. Kesinlik ifade etmez. Eğer etseydi doğmuş olan çocuklarda denediğiniz taktirde kesin sonuç alınmalıydı ama bakıyorsunuz doğru sonuç vermeyen çıkıyor. Ben bu sebeple Çin takviminin istatistiki bir takvim olduğu kaatindeyim.
Sonuç olarak, ilginç bir yöntem olduğu için deneyebilirsiniz. Ayrıca istatistik de bir ilimdir.
Çin takvimine nasıl bakılır?
Annenin yaşı ile hamile kaldığı ay çakıştırılacak (E) ise erkek, (K) ise kız bebek doğacağı anlamına gelir.
Bu yöntemle yaşınızı göz önünde tutarak ilişkiye gireceğiniz ayı kendiniz seçer ve bebeğinizin cinsiyetini kendiniz belirleyebilirsiniz. Tabi takvime inanıyorsanız.Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj: