Arama

Windows Live Messenger Plus! Türkçe Dil Desteği (Türkçe Yama) - Sayfa 6

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 280.032 Cevap: 134
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2006       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
devo25 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadasım sımdı msne plus lıve yukledım sonra turkcesını yukledım dıyokı bu programın gecerlı olabılmesı ıcın msnı acıp kapamanız lazım dıyoo msnı acıp kapıyorum msnde ne turkcesı war nede msn plus live var ama program files'a baktımmı orada plus lıve yuklu neden olabılır acaba dıye soruyorum benım bılgısayardanmı kaynaklanıyoo yoksa turkce dosyasındamı bı sorun var??

Bende kullanıyorum bu programı ve 4 farklı bilgisayara kurdum fakat hiç bir şekilde böyle bir hatayla karşılaşmadım. Yine de cevaplamaya çalışayım.

Sponsorlu Bağlantılar
Messenger'ınızı Program Ekle/Kaldır'dan tamamen kaldırın. Program Files'taki Plus! dosyasını bulun ve silin.

Daha sonra aşağıdaki bağlantılardan sırasıyla önce güncelleştirilmiş son sürüm olan WLM Final'i sonra MessengerPlus!'ı kurun ve Messenger Plus! Live Türkçe Dil Desteği (Türkçe Yama) 'ni uygulayın.

NOT : Messenger Plus! kurarken WLMessenger'dan tamamen çıkın..System Tray(saatin yanı)'da bulunan Messenger ikonuna sağ tıklayp çıkış yapın.

Windows Live Messenger Final Türkçe (8.0.0792.00)

MessengerPlus! Live

Messenger Plus! Live Türkçe Dil Desteği (Türkçe Yama)
34_BLADE_34 - avatarı
34_BLADE_34
Ziyaretçi
10 Temmuz 2006       Mesaj #52
34_BLADE_34 - avatarı
Ziyaretçi

Ya Arkadaşlaşlar şimdi bende live mes kurulu ama ben konuşmaları kaydetmiyordum şimdi plusı kurdum bu konuşmaları kaydediyor iyi ama ben kayıt falan etmek istemiyorum yaw bu durumda ne yapmalıyım??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2006       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
34_BLADE_34 adlı kullanıcıdan alıntı

Ya Arkadaşlaşlar şimdi bende live mes kurulu ama ben konuşmaları kaydetmiyordum şimdi plusı kurdum bu konuşmaları kaydediyor iyi ama ben kayıt falan etmek istemiyorum yaw bu durumda ne yapmalıyım??

https://www.msxlabs.org/forum/

Link'teki resimli anlatımı inceleyin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2006       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
34_BLADE_34 adlı kullanıcıdan alıntı

plus3dw

Preferences > Conversations > Chat Logging
akademik6 - avatarı
akademik6
Ziyaretçi
7 Ağustos 2006       Mesaj #55
akademik6 - avatarı
Ziyaretçi
Msn plus daki birçok pencereyi ekranın ustunde ve yanında aynı anda görme olayı msn plus live da yok mu. Çok güzel bir ozellikti o...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2006       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
akademik6 adlı kullanıcıdan alıntı

Msn plus daki birçok pencereyi ekranın ustunde ve yanında aynı anda görme olayı msn plus live da yok mu. Çok güzel bir ozellikti o...

Var...

Türkce Plus!
Plus! > Tercihler > Konuşmalar > Tab konuşmaları

Ingilizce Plus!
Plus! > Preferences > Conversations > Tabbed Chats

Burdan Aktif Edebilirsiniz.
gentleman_23 - avatarı
gentleman_23
Ziyaretçi
5 Eylül 2006       Mesaj #57
gentleman_23 - avatarı
Ziyaretçi
önceden msn deki reklamları kaldırabiliyordum ama msn live geçtikden sonra kaldıramıyorum bunu başarabileceğim bir program var mı acaba .yanlış yerde soruyorum ama kusura bakmayın ACİL YARDIM
ChanMert - avatarı
ChanMert
Ziyaretçi
13 Eylül 2006       Mesaj #58
ChanMert - avatarı
Ziyaretçi
RapidShare Webhosting + Webspace

buradan tam çevirlmiş yamaya ulaşabilirsiniz..
Dj Ugur - avatarı
Dj Ugur
Ziyaretçi
22 Eylül 2006       Mesaj #59
Dj Ugur - avatarı
Ziyaretçi
vvaaayyy be bunlar harika
Dj Ugur - avatarı
Dj Ugur
Ziyaretçi
23 Eylül 2006       Mesaj #60
Dj Ugur - avatarı
Ziyaretçi
LANGUES DİYE BİŞEY YOKKİ NEDEN YAPILIYO BUNLAR HEPSİNİ AYRINTILI BİŞEKİLDE ANLATSANIZ İYİ OLURMsn Thinking Msn Thinking