PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
MK Rehber > Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi - İstanbul
«Önceki KonuSonraki Konu»
Daisy-BT17:28, 19 Mart 2010 
Ataşehir Zübeyde Hanım ÖğretmeneviAdres : Ataşehir Girişi BP Benzin İstasyonu Arkası Merdivenköy Yolu No: 1 Ataşehir/İstanbul

Telefon : 216 576 24 11 - 216 574 38 18

Fax : 216 574 37 94
Email: info@zubeydehanimogretmenevi.com
Web Sitesi: Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi A.S.O

Zübeyde Hanım Öğretmenevi ve Kültür Merkezi üyelerinin yanısıra Tüm Halkımızın da Hizmetinde;

Ataşehir girişinde 2002 yılından beri, “İSO 22000 ve HACCP” Kalite Belgeleri ile hizmet veren, yirmi dört saat kapalı devre kamera sistemi ve özel güvenlik ekibi ile korunan Öğretmenevimiz sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

12 Dbl,12 Suit ve 76 standart odasıyla Ataşehir’in merkezinde konaklamanızı sağlayan Zübeyde Hanım Öğretmenevi, odalarında olması gereken her türlü konfora sahip.
( Tüm odalarımızda saç kurutma makinesi, minibar, tv, split klima, telefon, 24 saat sıcak su, uydu sistemi mevcuttur. ) Münferit misafirlerinin dışında kültür gezileri, eğitim seminerleri, sanat etkinlik proğramları, okul gezileri vs..gibi gruplara yatak hizmetleri veren öğretmenevimiz hizmette sınır tanımıyor.

670 kişilik oturma düzeni, hareketli sahnesi, ses ve ışık odasıyla son teknolojıye göre düzenlenmiş olan konferans salonumuz her türlü gösteri, resital, konferans, sunum, okul mezuniyet törenleri, konser hatta nikah törenlerine ev sahipliği yapmaktadır. 500 kişilik fuaye alanıyla misafirlerine cafe-break ve kokteyl hizmeti vermekte olup her türlü süsleme ve ekipmana sahip olması dalayısıyla tercih sebebi olmaktadır.

Ayrıca 20-40-60-80-100-200 ve 300 kişilik toplantı salonlarıyla eğitim seminerlerine, apartman yönetim toplantılarına, özel toplantılara da ev sahipliği yapmaktadır.
3 ayrı kapalı restoranı, 600 kişilik bahçesi ve 300 kişilik terası olan Zübeyde Hanım Öğretmenevi okul mezuniyet yemekleri, düğün, davet, parti, doğum günü, yemek organizasyonları için iyi bir seçimdir.

Benzer Konular:
Etiketler:
  • atasehir ogretmen evi
  • atasehir ogretmenevi
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm MK Rehber Konuları
Benzer Konular
Zübeyde Hanım, Ali Rıza Bey ve kız kardeşi Makbule Hanım kaç yılında öldüler?
Zübeyde Hanım Öğretmenevi rezervasyonum iptal edildi, paramı nasıl geri alırım?
Ali Rıza Efendi ile Zübeyde Hanım'ın hikayesi nedir?
Zübeyde Hanım (Zübeyde Hanım Kimdir? - Zübeyde Hanım Hakkında)
Düzce - Merkez - Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi