PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
MK Rehber > Özel Bilgi Hastanesi - Ankara
«Önceki KonuSonraki Konu»
_Yağmur_10:31, 28 Haziran 2010 
Özel Bilgi Hastanesi

Adres : İnönü Mah. 1.Cad. No:87 Batıkent - Ankara
Tel. : 0 312 278 37 37
Faks : 0 312 278 51 80
Web Sitesi : Bilgi Hastanesi Web Site ...Ana sayfa
E-posta : bilgi@bilgihastanesi.com.tr


Özel Bilgi HastanesiÖncelikle Batıkent ve yakın bölgesi olmak üzere tüm Ankara'ya kaliteli sağlık hizmeti getirmek amacıyla kuruluş çalışmaları 2005 yılında başlayan 'Özel Bilgi Hastanesi - Batıkent' yatırım faaliyetlerini tamamlaması sonrasında 7 Şubat 2007 tarihinde T.C.Sağlık Bakanlığı'ndan almış olduğu faaliyet ruhsatı ile ve "Genel Hastane" statüsünde hasta kabulüne başlamıştır.

Özel Bilgi Hastanesi; sektörde 18 yıllık bir deneyim ve geçmişi olan "Bilgi Grubu"nun Sincan'da bulunan "Özel Bilgi Tıp Merkezi"nden sonra gerçekleştirdiği diğer bir sağlık yatırımıdır

Özel Bilgi Hastanesi içinde;
7'si dahili ve 9'u cerrahi branş olmak üzere toplam 16 farklı uzmanlık alanında, poliklinik ve ameliyat hizmetleri, gelişmiş görüntüleme ve laboratuvar imkanları ve son sistem tıbbi cihaz ve donanımlarımız desteğinde hastalarımıza verilmektedir.

Yatarak tedavi olması gereken hastalarımız için her türlü konfor ve donanıma sahip 2'si suit toplam 25 oda ve 33 yatak ile yataklı servis hizmetleri verilen hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Acil Servis ve Ambulans hizmetleri de 24 saat esasına göre kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Başhekimimizden, güvenlik elemanına kadar tüm kademelerde hizmet veren personelimiz kaliteli hizmeti güleryüzlü olarak vermeyi bir görev bilmekte olup, hastalarımızın kapıdan girmesinden itibaren gerekli tüm tıbbi tetkik ve tedavileri hasta temsilcilerimizin refakati ve yönlendirmesi altında yapılmaktadır.

Batıkent bölgesinde oturmakta olan hastalarımız için 'ücretsiz hasta servisi' imkanımız mevcut olup, güzergah ve saatleri için lütfen telefon ile bilgi alınız.

Benzer Konular:
Etiketler:
  • ankara bilgi hastanesi
  • bilge hastanesi ankara
  • bilgi hastanesi
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm MK Rehber Konuları
Benzer Konular
Özel Ada Hastanesi - Ankara
Özel Çağ Hastanesi - Ankara
Özel Çankaya Hastanesi - Ankara
Özel 29 Mayıs Hastanesi - Ankara
Özel Akay Hastanesi - Ankara