Arama

Nar Sanat - İstanbul

Güncelleme: 14 Mart 2016 Gösterim: 2.299 Cevap: 0
habesanik - avatarı
habesanik
Ziyaretçi
23 Ekim 2013       Mesaj #1
habesanik - avatarı
Ziyaretçi
Nar Sanat
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar
  • Kurum Adı: Özel Nar Sanat Eğitim Kursu
  • Site Adresi: www.narsanat.com
  • İçerik: Tüm Sanat Dallarında Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim veren kuruma ait internet sitesinden bilgi alınabilir.
  • Telefon: 0212 570 80 68
Kurum Hakkında Ayrıntılı Bilgi
Bakırköy’de bir ilki gerçekleştiren Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika vermeye yetkili Bakırköy’ün ilk dernek kursu olma özelliğini taşıyan” Özel Nar Sanat Eğitim Kursunu” sizlerin ve çocuklarınızın daha kaliteli, doyurucu sanat eğitim alması amacıyla kurmuştur.

Bir çok semte tek araç ile ulaşmanın mümkün olduğu kursumuz Bakırköy’ün merkezindedir. Otobüs duraklarına 5 dakika minibüslere ise 1 dakika mesafede olması açısından sizleri yormayacak ve kolay ulaşabileceğiniz bir sanat merkezi konumundadır. Örneğin Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir gibi semtlerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz
Sanat eğitiminde yenilikçi ve yaratıcı çözüm ve teknikler ile Öğrenci, veli ve tüm ülkemiz vatandaşlarına üst düzeyde sanatsal değer katarak sanat eğitiminde lider olmak.

Vizyonumuz
Değişik yaş grupları için sanat eğitiminin gereklerini en başarılı şekilde yerine getirerek; sanatı sevdirmeyi ve yeni değerler yaratmayı ilke edinmiş, sanat eğitiminde olası gelişmeleri araştıran, yeni süreçler ve yöntemler geliştirip bunları olanca hızıyla uygulayan kişisel yetenek ile becerileri yönlendiren, sanatın ahlaksal ve dürüstlük ile kaliteden taviz vermeyen yanını verdiği eğitime dahil eden bir eğitim kurumu olmaktır.

Verilen Eğitimler:

Müzik Eğitimleri
  • Gitar Eğitimi
  • Piyano Eğitimi
  • Keman Eğitimi
  • Bateri Eğitimi
  • Şan Eğitimi
  • Bağlama Eğitimi
  • Akordeon Eğitimi
  • Flüt Eğitimi
  • Kanun Eğitimi
  • Saksafon Eğitimi
  • Org Eğitimi
  • Ud Eğitimi
  • Solfej Eğitimi
  • Klarnet Eğitimi
  • Viyolonsel (Çello) Eğitimi
Görsel Sanat Eğitimleri
  • Resim Kursları
  • Kara Kalem
  • Karikatür
  • Fotoğraf
Sahne Sanatları Eğitimleri
  • Tiyatro
  • Diksiyon
  • Senaryo ve Kısa Film
  • Yaratıcı Drama (Çocuk)
  • Yaratıcı Drama Liderliği
Dans Eğitimleri
  • Bale
  • Halk Oyunları (Folklor)
  • Modern Dans
  • Hip Hop
  • Çocuk HipHop Dans
  • Yetişkin HipHop Dans
  • Oryantal
  • Düğün Dansı
Latin Dans Eğitimleri
  • Tango
  • Salsa
  • Vals
  • Bachata
  • Samba
  • Lambada
  • Rumba
  • Cha Cha
  • Bolero
  • Flamenko
  • Merenge
Koro Kursları
  • Türk Halk Müziği
  • Türk Sanat Müziği

Son düzenleyen _Yağmur_; 14 Mart 2016 16:29 Sebep: içerik düzeni yapıldı.