Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Kışlık Giysileri Saklama Yöntemleri

Gösterim: 3787 | Cevap: 0
2
  • 2 Gönderen after
after
14 Haziran 2010 12:43   |   Mesaj #1   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Kışlık Giysileri Saklama Yöntemleri

Kışlıkları Saklayalım!
Kış boyunca bizi soğuktan koruyan, şıklığımıza şıklık katan kışlık kıyafetlerimizi kaldırma zamanı geldi. Çünkü sonunda yaz geldi!
2BC3522B82EF8BFB23519937EBC69

Yazlık kıyafetlere yer açmak, kışlık kıyafetleri muhafaza etmek için püf noktalar:

Kazak, atkı, bere, hırka gibi kışlık kıyafetlerinizi saklamadan önce yıkayıp iyice kurutun. Kıyafetler üzerindeki olası lekeler beklerse çıkarılması zor bir duruma gelebilir.
Kıyafetlerinizi kaldırırken gruplandırma yaparken kış geldiğinde aradıklarınızı bulmanızı kolaylaştırır. Kazakları bir arada, hırkaları bir arada saklamaya dikkat edin.
Yerden tasarruf sağlayan vakumlu poşetler kışlık kıyafetlerinizi saklamak için idealdir. Kuruluğundan emin olduğunuz kıyafetlerinizi poşetlerin içine düzgünce katlayarak yerleştirin. Vakumlayın ve baza altına ya da dolap üstüne kaldırın.
Kıyafetlerin nem ya da rutubetten zarar görmesini önlemek için ara katlarına naftalin ya güve koruyucu tabletler yerleştirin. Kurutulmuş lavanta hem kıyafetlerinizi korur hem de güzel kokmasını sağlar.Çoraplar kolayca kaybolabilir. Hem kaybolmalarını önlemek hem de ihtiyaç duyduğunuzda bulabilmek için çoraplarınızı file poşetlerde saklayabilirsiniz.
Bot, çizme gibi kışlık ayakkabılarınızı kaldırmadan önce iyi temizleyin. Ayakkabı kutularına düzgünce yerleştirin. Şekillerinin bozulmaması için içlerine gazete kağıdı doldurun. Kış geldiğinde aradığınızı kolayca bulmak için şeffaf ayakkabı kutuları kullanabilirsiniz. Ayakkabıları kutulayıp kaldırmak hem şekillerinin bozulmasını önler hem de yerden tasarruf etmenizi sağlar.
ThinkerBeLL ve sportmen bu mesajı beğendi.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj:
Önceki Konu Sonraki Konu

Kışlık Giysileri Saklama Yöntemleri benzer konular

The Password Vault - Şifre Saklama Programı
Password Vault 4.1 http://www.geardownload.com/images/screenshot/10303.gif http://www.softsia.com/sw-images/s10passwordvault_qy60.jpg The Password Vault, şifrelerinizi güvenli bir şekilde kaydedip saklayabileceğiniz bir programdır.
Forum: Arşive Kaldırılan Konular Cevap: 1
Son Mesaj: 29 Haziran 2013 14:18
CW Private Archive - Dosya Saklama Programı
Programın Adı : Cw Private Archive Version : 2.0 (neden 2.0 : Aslında İlk Yaptığımda 1.0 yapmıştım.Ama exe yaptıktan sonra tam yayınlayacağım sırada Kodlar üzerinde uğraştıkça bazı eksikliklerimi gördüm) Yazıldığı Dil : VB 6.0 Yazar : Rapboy (2 Modüle Alıntıdır - Sahiplerini Bilmediğim...
Forum: Arşive Kaldırılan Konular Cevap: 1
Son Mesaj: 14 Ocak 2013 09:27
Alanya nerenin kışlık başkentidir?
Alanya nerenin kışlık başkenti?
Forum: Soru-Cevap Cevap: 0
Son Mesaj: 30 Kasım 2010 16:17
Tohum Üretim, Toplama ve Saklama Yöntemleri
Tohum Üretim, Toplama ve Saklama Yöntemleri Tohum Üretim Yöntemleri En uygun tohum toplama zamanı; bitkiden tohuma madde geçişinin durup, tohum maksimum ağırlığa ulaştıktan sonra yani tohumun fizyolojik olgunluğa eriştiği zamandır.Ormancılık çalışmalarında tohum toplama genellikle 2 yöntemle...
Forum: Ziraat Cevap: 0
Son Mesaj: 11 Kasım 2010 01:24
Atatürk'ün Giysileri
http://www.ataturksitesi.com/ozel/esya/e5.jpg Üniforması : Haki renkli yünlü kumaştan yapılmıştır. Şapkası : Kahverenkli siperlikli şapkanın çevresindeki bant ve önündeki arma sim işlemelidir. Ceketi : Apoletleri ve rütbeleri sim işli, dört cepli, sırma kuşam takımının tokasında çelenk içinde...
Forum: Mustafa Kemal ATATÜRK Cevap: 0
Son Mesaj: 28 Temmuz 2009 13:43
 
Sayfa 0.130 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu