Arama

MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin - Sayfa 2

Güncelleme: 10 Mart 2013 Gösterim: 2.866.157 Cevap: 273
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
5 Şubat 2008       Mesaj #11
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Internet Explorer'ın Geçici Internet Dosyalarını silmeyi (Internet Explorer seçeneklerinden sileceğiniz yeri bulursunuz) deneyin. Ya da Mozilla Firefox gibi başka bir web tarayıcısından sayfaya ulaşmaya çalışın. Bu hatayı sadece siz almıyorsunuz, çoğu insanın karşılaştığı bir sıkıntı bu.
Sponsorlu Bağlantılar
tosuncuk - avatarı
tosuncuk
Ziyaretçi
23 Şubat 2008       Mesaj #12
tosuncuk - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar. Bu parolayı geri almak ya da hesap ile ilgili bir takım işlemleri gerçekleştirmek için Microsoft Support tarafından gönderilen bu tip maillerdeki linklerin belli bir saat sınırı olduğunu (24, 36 veya 48) bu saat dolunca o linklerin kendiğilinden öldüğünü bilmenizi isterim.
MaD
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
Ece Tavaslı adlı kullanıcıdan alıntı

Msn GrinMerhaba Arkadaşlar!!!!Msn Grin
Yeni bir msn aldınız ve onu hackenmelere karşı korumanız gerekiyor.İşte en güzel
yöntem!!!(benceMsn Wink)

İlk olarak msn messenger oturum açma penceresine gelin.Daha sonra alttaki "parolamı unuttum"a tıklayın. Çıkan o pencereyi doldurun. Daha sonra "devam" tıklatın. Karşınıza iki seçenek çıkacaktır. Biz bu çıkan seçeneklerden "Parola sıfırlama yörengelerini e-posta ile gönder"e tıklayın. Ve maili alternatif e-postanıza yollayın.(bir alternatif e-psta belirtmediyseniz,yeni aldığınız adresiniz çıkar, o da olur)Daha sonra yolladığınız e-postayı açın.Size gelen maildeki "PAROLA SIFIRLAMAYI İPTAL ETME" başlığının altında verilen linki bir yere kopyalayın ve yapıştırın. Artık ne olursa olsun, parolanız ne kadar değişirse değişsin, bu adrese girdiğinizde parolanızı direk sıfırlayabilirsiniz!Msn Happy

UMARIM İŞE YARARMsn Happy)Msn Grin

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
EsPriTüeL - avatarı
EsPriTüeL
Ziyaretçi
11 Nisan 2008       Mesaj #13
EsPriTüeL - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar. msnde ne zaman şifre değişmek istesem. bir türlü şifre değişim sayfasına ulaşamıyorum.daha önce değişmek kolay oluyordu fakat son zamanlarda
Seçenekler >> kişisel bilgiyi düzenle - dediğim zaman yükleniyor yazısı çıkıyor. 1 saat bekledim yine değişen birşey yok.kafayı yiycem az sonra valla Msn Confused ve hala yüklenecek hiçbi gelişme yok....

msnekraniwl1

Alıntı
EsPriTüeL adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar. msnde ne zaman şifre değişmek istesem. bir türlü şifre değişim sayfasına ulaşamıyorum.daha önce değişmek kolay oluyordu fakat son zamanlarda
Seçenekler >> kişisel bilgiyi düzenle - dediğim zaman yükleniyor yazısı çıkıyor. 1 saat bekledim yine değişen birşey yok.kafayı yiycem az sonra valla Msn Confused ve hala yüklenecek hiçbi gelişme yok....

msnekraniwl1

arkadaşlar firefoxtan denedim oldu.onu deneyin kesin çözüm.ok.yinede tşkler Msn Grin haber edeyim dedim Msn Wink
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Son düzenleyen EsPriTüeL; 11 Nisan 2008 16:21 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
cybord - avatarı
cybord
Ziyaretçi
5 Mayıs 2008       Mesaj #14
cybord - avatarı
Ziyaretçi
ilgilenen olursa sevinicem ama şifre değişmek istediğimde yükleniyor diyo ve hiç bişe açılmıyo öyle kalıyo (yükleniyo) diyor saatlerce beklesem parola bölümü açılmıyo webde başka pc dende denedim olmuyo yani değişemiyom şifremi. biri yarım ederse çok iyi olcak. Msn Confused
raziş - avatarı
raziş
Ziyaretçi
5 Mayıs 2008       Mesaj #15
raziş - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben şifremi space den değiştiriyorum hani sağ köşede oturumu kapat var onun üstündee isim yazıyo oraya tıklayınca hesabı görüntüle var oraya girerek yapıyorum bi deneyin ben biraz önce yaptım
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Mayıs 2008       Mesaj #16
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
cybord adlı kullanıcıdan alıntı

ilgilenen olursa sevinicem ama şifre değişmek istediğimde yükleniyor diyo ve hiç bişe açılmıyo öyle kalıyo (yükleniyo) diyor saatlerce beklesem parola bölümü açılmıyo webde başka pc dende denedim olmuyo yani değişemiyom şifremi. biri yarım ederse çok iyi olcak. Msn Confused

Bari şu kısacık konuyu okusaydın soru sormadan önce. Şu, bu soruna verdiğim cevap: MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin

Dikkat ettiysen yazının hemen yukarısında da bir arkadaş Firefox yönteminin çalıştığını ve çok teşekkür ettiğini yazmış.
Alıntı
raziş adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben şifremi space den değiştiriyorum hani sağ köşede oturumu kapat var onun üstündee isim yazıyo oraya tıklayınca hesabı görüntüle var oraya girerek yapıyorum bi deneyin ben biraz önce yaptım

Parola ne spaceten ne hotmailden değiştirilir. Herkes Windows Live Hesap sayfasına gitmek zorunda. Hotmail, Spaces falan hepsi Microsoft'un ürünleri olduğu için hepsi arayüzlerine, kullanıcının Windows Live Hesap sayfasına giden bağlantılar koyuyorlar ama sonuçta Hesap sayfasına gitmeden de hiçbir şekilde parolayı değiştirmeye izin vermiyorlar (benim bildiğim) Bunları dilim döndüğünce az yukarıdaki şu yazıda da anlatmaya çalışmıştım: MSN Şifre Değiştirme - MSN Şifrenizi Değiştirin - Tekil Mesaj - MsXLabs
mykurtsuper - avatarı
mykurtsuper
Ziyaretçi
17 Haziran 2008       Mesaj #17
mykurtsuper - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar

ben bişeyi sormak istiyorum
msn şifremi degistirmek istiyorum ama degistiremiyorum hotmail hesabını acıyorum kişisel bilgilerime giriyorum ama sürekli "Yükleniyor" Baglantılılı Windows Live ID ler Yükleniyor
diyor sürekli cok uzun beklememe ragmen hiç bişey cıkmıyor bu durumda da şifremi degistiremiyorum neden olabilir acaba ?

tesekkurler
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Haziran 2008       Mesaj #18
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
mykurtsuper adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaslar

ben bişeyi sormak istiyorum
msn şifremi degistirmek istiyorum ama degistiremiyorum hotmail hesabını acıyorum kişisel bilgilerime giriyorum ama sürekli "Yükleniyor" Baglantılılı Windows Live ID ler Yükleniyor
diyor sürekli cok uzun beklememe ragmen hiç bişey cıkmıyor bu durumda da şifremi degistiremiyorum neden olabilir acaba ?

tesekkurler

Bu konunun yukarıki iletilerinde denildiği gibi Firefox tarayıcısını kullanarak girmeyi deneyin.
tuncdag - avatarı
tuncdag
Ziyaretçi
19 Haziran 2008       Mesaj #19
tuncdag - avatarı
Ziyaretçi
Şifresi değişemeyen nadir kişilerden birisiyim. ve neden değişmiyor neen değişemiyor bilmiyorum. çok şükür ki şifrem inanılmaz komplike. yoksa pilim bitmişti. malesef aradıgım faydalı bilgiyi burada da bulamadım Msn Sad
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
19 Haziran 2008       Mesaj #20
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
tuncdag adlı kullanıcıdan alıntı

Şifresi değişemeyen nadir kişilerden birisiyim. ve neden değişmiyor neen değişemiyor bilmiyorum. çok şükür ki şifrem inanılmaz komplike. yoksa pilim bitmişti. malesef aradıgım faydalı bilgiyi burada da bulamadım Msn Sad

Değişmediğine dair bir ileti alıyor musunuz? Alıyorsanız ne diyor?