Arama

MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin - Sayfa 3

Güncelleme: 10 Mart 2013 Gösterim: 2.866.340 Cevap: 273
F3yZuLLaH - avatarı
F3yZuLLaH
Ziyaretçi
22 Haziran 2008       Mesaj #21
F3yZuLLaH - avatarı
Ziyaretçi
eide hacı benim dedigim gibi yazmışsınızda 3.resimdeki halkalar açılmıyor halkalar habire dönüyorlar kendi msn şifremi degiştiremiyom.
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Haziran 2008       Mesaj #22
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
F3yZuLLaH adlı kullanıcıdan alıntı

eide hacı benim dedigim gibi yazmışsınızda 3.resimdeki halkalar açılmıyor halkalar habire dönüyorlar kendi msn şifremi degiştiremiyom.

Mozilla Firefox gibi başka bir tarayıcıdan girmeyi deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen soru sormadan önce konuya şöyle bir gözatın. Teşekkürler.
Siyah Zambak - avatarı
Siyah Zambak
Ziyaretçi
25 Haziran 2008       Mesaj #23
Siyah Zambak - avatarı
Ziyaretçi
yahu şifremi değiştiremedm

Evetu değişmior çok sinirlendim yahu ne biçim kardeşim

birisi adam gibi yazıverse şuraya çok makbule geçer valla.
u.eskiden kolayca değişiyordu yawwwwww.bilen b
Son düzenleyen Siyah Zambak; 25 Haziran 2008 22:50 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
26 Haziran 2008       Mesaj #24
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Siyah Zambak adlı kullanıcıdan alıntı

yahu şifremi değiştiremedm

Evetu değişmior çok sinirlendim yahu ne biçim kardeşim

birisi adam gibi yazıverse şuraya çok makbule geçer valla.
u.eskiden kolayca değişiyordu yawwwwww.bilen b

Değişmediğine dair bir ileti alıyor musunuz? Alıyorsanız ne diyor?

Ayrıca parola değiştirmenin usülü burada adam gibi yazıldı. Değiştirememenizin sebebi ya Microsoft ya da sizsiniz.
sezenguzel - avatarı
sezenguzel
Ziyaretçi
10 Ağustos 2008       Mesaj #25
sezenguzel - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var .İlgilenirseniz sevinirim.iki Msn şifrelerimi aynı kişi tarafından şifreleri değiştirildi.Ayrı bırde facebook şifremide değiştirdi.Gizli yanıta filan yazdım ama değiştirmiş olmalı ve bu tuzağı herkese yapıyormuş hecklediği adreslerdeki kişilere virüs gibi bunu yapan kişi.Adreslerimde önemli belgelerim vardı bunları nası geri alıcam yani msnleri geriye almam gerekiyor napmam konusunda yardım edebilirmisiniz?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Ağustos 2008       Mesaj #26
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
sezenguzel adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var .İlgilenirseniz sevinirim.iki Msn şifrelerimi aynı kişi tarafından şifreleri değiştirildi.Ayrı bırde facebook şifremide değiştirdi.Gizli yanıta filan yazdım ama değiştirmiş olmalı ve bu tuzağı herkese yapıyormuş hecklediği adreslerdeki kişilere virüs gibi bunu yapan kişi.Adreslerimde önemli belgelerim vardı bunları nası geri alıcam yani msnleri geriye almam gerekiyor napmam konusunda yardım edebilirmisiniz?

Facebook için bir şey söyleyemeyeceğim ama msn adresiniz için şunu deneyin: Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
the_jackal - avatarı
the_jackal
Ziyaretçi
22 Ağustos 2008       Mesaj #27
the_jackal - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn şifremi değişmek için profilime giriyorum ama yuvarlak şekiller dönüp dönüp duruyor bir türlü açılmadı ...sorun ne olabilir ?

caps:

ssko8
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
22 Ağustos 2008       Mesaj #28
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
the_jackal adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn şifremi değişmek için profilime giriyorum ama yuvarlak şekiller dönüp dönüp duruyor bir türlü açılmadı ...sorun ne olabilir ?

caps:

Tarayıcı önbelleğinizi temizleyebilir, klasik sürüme geçebilirsiniz.
ReviaL - avatarı
ReviaL
Ziyaretçi
5 Aralık 2008       Mesaj #29
ReviaL - avatarı
Ziyaretçi
msn şifrem kayboldu ve msn gizli yanıt sorusuna ulaşamıyorum nasıl olacağını bile varsa yardım edebilirmi.

örneğin; abc@hotmail.com hotmail olanlarda açılıyor

ama abc@xyz.com olan adreslerde direk e-posta yolluyor.burada e-posta yollamadan gizli yanıt sorusuna ulaşmanın yolu varmıdır.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
8 Ocak 2009       Mesaj #30
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ReviaL adlı kullanıcıdan alıntı

msn şifrem kayboldu ve msn gizli yanıt sorusuna ulaşamıyorum nasıl olacağını bile varsa yardım edebilirmi.

örneğin; abc@hotmail.com hotmail olanlarda açılıyor

ama abc@xyz.com olan adreslerde direk e-posta yolluyor.burada e-posta yollamadan gizli yanıt sorusuna ulaşmanın yolu varmıdır.

Hesabınızda daha önce ayarladığınız bir gizli soru ve cevap olmadığı için bu seçeneğe ulaşamıyorsunuz. O adrese parola sıfırlama e-postası gönderilmesinden başka da bir çareniz yok. Adresiniz sahteyse ve bir posta kutusu yoksa, yapabileceğiniz bir şey kalmamış maalesef.