Arama

MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin - Sayfa 4

Güncelleme: 10 Mart 2013 Gösterim: 2.866.356 Cevap: 273
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009       Mesaj #31
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Bütün Windows Live ID sahiplerinin kesinlikle birer Windows Live Hotmail hesabı sahibi oldukları söylenemeyeceği için bu işlemin düzgün yöntemi, http://account.live.com/ adresine gitmek ve orada oturum açıp, doğrudan Windows Live Hesabı sayfasına erişmektir. Önce Windows Live Hotmail'i açmanız gerekmez. Hadi Windows Live Hotmail açık diyelim ve oradan hemen hesap sayfasına geçmek istiyorsunuz. Bunun da hellboy'un anlattığından daha basit yöntemi, Windows Live logosunun üzerine tıklamak ve oradan "Hesap" ı seçmektir. Aynı şekilde sağ tarafta eposta@hotmail.com üzerine tıklayınca da "Hesabınızı görüntüleyin" diye bir menü maddesi çıkıyor. Onu da kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
hotmailhesaplf0

Hatta oturum açmak için Windows Live ID'nin gerekli olduğu sitelerin hemen hepsinde sağ alt köşede (diğer köşelerde de olabilir) "Hesap" diye bir bağlantı bulunur. Bu bağlantı da herkesi Windows Live Hesabı sayfasına götürür.

.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
erendogan - avatarı
erendogan
Ziyaretçi
19 Mart 2009       Mesaj #32
erendogan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn adresimi ve şifremöi unuttum gizli yanıt ve alternatif msn de yok ne yapmaammgerekir yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Mart 2009       Mesaj #33
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
erendogan adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn adresimi ve şifremöi unuttum gizli yanıt ve alternatif msn de yok ne yapmaammgerekir yardım edin

Bu dördü de yoksa ortada hesap da yoktur. Sizin bilmediğiniz şeyleri başkaları hiç bilemez ve size o hesabı geri veremez.
raziyeilehakan - avatarı
raziyeilehakan
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #34
raziyeilehakan - avatarı
Ziyaretçi
bence dogu bir bilgi dir ben mesela ayda 2 kere msn sifremi degistiroom Msn Grin
sizce cok mu az mi ???

paylasim icin cok cok tesekkür ederiiim

öptüüm:kiss2::kiss2::kiss2:
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Kasım 2009       Mesaj #35
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
raziyeilehakan adlı kullanıcıdan alıntı

bence dogu bir bilgi dir ben mesela ayda 2 kere msn sifremi degistiroom Msn Grin
sizce cok mu az mi ???

paylasim icin cok cok tesekkür ederiiim

öptüüm:kiss2::kiss2::kiss2:

Eğer tanımadığınız/tanıdığınız insanların gönderdiği her türlü dosyayı kabul eden, bilmediğiniz ve emin olmadığınız programları çalıştıran bir kişiyseniz ayda iki kere parola değiştirmek bile az olabilir. Ama eğer virüsler ve casus programlar konusunda yeterince uyanık olduğunuzu, parolanızın yeterince güçlü olduğunu, bu parolayı her bilgisayarda (cafe falan) değil sadece kişisel bilgisayarınızda yazdığınızı söyleyebiliyorsanız 3 ayda 1 kez değiştirmek bile fazladır denebilir.
dünya_güzeli - avatarı
dünya_güzeli
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #36
dünya_güzeli - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,
Ben size şifre değiştirmeyi anlatacağım.Msn de kullanıcı adını yani msn nizi yazdınız.Şifremi unttum a tıklayın.Onun ardından eğer gizli şifre yaptıysanız sorun yok.orada gizli şifreyi sityecek yazacaksınız sonra da şifrenizi değiştireceksiniz.fakat siz gizli şifre yapmadıysanız işte o zaman parmak izinizi yapın ve şifrenizi unutmayın.zaten orda parmak izi ile yapın yazısı çıkar.ona tıklayın ve parmak izinizle msn nizi açın.saygılarımla dünyalar_güzeli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kendi msn şifremi değiştiricem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR MSN ŞİFRE DEĞİŞTİRMEK İÇİN EN KOLAY YOL. OTURUM AÇTIKTAN SONRA GELEN KUTUNUZA GİDİN VE SAYFANIN EN ALT SAĞ TARAFINDA HESAP YAZAN YERE TIKLAYIN. AÇILAN PENCEREDE SOL TARAFTA ((((PAROLA VE PİNLER))) YAZAR PAROLANIZI DEĞİŞTİRİN BÖLÜMÜNDEN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn şifre degiş
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #40
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn şifre degiş

Şifrenizi değiştirmek için>https://account.live.com/ChangePassword.aspx?mkt=tr-tr&rp=SummaryPage