Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN Kişisel Bilgi Güncelleme - MSN Kişisel Bilgilerinizi Güncelleyin

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda Morrigan tarafından 29 Ocak 2008 (19:18) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
66057 kez görüntülenmiş, 14 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Aralık 2011 (19:03) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.75  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 29 Ocak 2008, 19:18

#1 (link)
Morrigan
Ziyaretçi
Morrigan - avatarı
Msn kişisel bilgilerinizi değiştirmek için öncelikle _www.hotmail.com_ (Sign In) hesabına giriyoruz ve kendi hesabımızla giriş yapıyoruz.

gizli_soru_1

Açılan pencerenin sağ tarafında yer alan "Seçenekler" butonuna tıklıyoruz.

gizli_soru_2

"Seçenekler" butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede yer alan "Hesabınızı Yönetin" başlığı altında sıralanmış olan "Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin" başlığına tıklıyoruz.

gizli_soru_3

Açılan "Hesap Bilgisi" penceresinin sol tarafında yer ala "Profiller" kısmına tıklıyoruz.

gizli_soru_6

Açılan "Profiller" penceresinde Windows Live Hesabınıza ait kişisel bilgilerinizi ve çevrimiçi kişiliğinize ait kişisel bilgilrinizi güncelleyebilir, değiştirebilirsiniz.

gizli_soru_7

Etiketler:
  • hotmail bilgileri degistirme
  • hotmail bilgilerini degistirme
  • hotmail hesap bilgileri degistirme
  • msn bilgilerini degistirme
  • msn telefon numarasi degistirme
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 30 Ocak 2008, 01:55

#2 (link)
Özel Üye-VIP
ahmetgns - avatarı
Herkesin bir Hotmail hesabı olmak zorunda olmadığı için şu yazımı buraya da kopyalıyorum (diğer konuya da kopyalayacağım ).
Alıntı:
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bütün Windows Live ID sahiplerinin kesinlikle birer Windows Live Hotmail hesabı sahibi oldukları söylenemeyeceği için bu işlemin düzgün yöntemi, http://account.live.com/ adresine gitmek ve orada oturum açıp, doğrudan Windows Live Hesabı sayfasına erişmektir. Önce Windows Live Hotmail'i açmanız gerekmez. Hadi Windows Live Hotmail açık diyelim ve oradan hemen hesap sayfasına geçmek istiyorsunuz. Bunun da hellboy'un anlattığından daha basit yöntemi, Windows Live logosunun üzerine tıklamak ve oradan "Hesap" ı seçmektir. Aynı şekilde sağ tarafta eposta@hotmail.com üzerine tıklayınca da "Hesabınızı görüntüleyin" diye bir menü maddesi çıkıyor. Onu da kullanabilirsiniz.

hotmailhesaplf0

Hatta oturum açmak için Windows Live ID'nin gerekli olduğu sitelerin hemen hepsinde sağ alt köşede (diğer köşelerde de olabilir) "Hesap" diye bir bağlantı bulunur. Bu bağlantı da herkesi Windows Live Hesabı sayfasına götürür.
Rapor Et
Eski 25 Temmuz 2008, 16:19

#3 (link)
maviok
Ziyaretçi
maviok - avatarı
Ben bu sayfayı açamıyorum maalesef. Sayfa yükleniyor diyor ama yüklemiyor. Birçok defa değişik makinalarda da bu sorunu yaşadım. Sayfayı açabilmem için ne ayar yapmam gerekiyor?
Rapor Et
Eski 27 Temmuz 2008, 22:52

#4 (link)
ozgur_duzen
Ziyaretçi
ozgur_duzen - avatarı
Ya benim MSN 8.5 yüklenmiyor ne yapabilirim...
Rapor Et
Eski 26 Eylül 2008, 00:24

#5 (link)
ahrap
Ziyaretçi
ahrap - avatarı
benimde bu sayfa acılmıor yükleniyor diyor ama bi türlü gelmiyor...internet explorer i bile degiştirdim ama gene gelmior...ne yapmam gerek?
Rapor Et
Eski 26 Eylül 2008, 05:30

#6 (link)
Özel Üye-VIP
ahmetgns - avatarı
Alıntı:
maviok adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ben bu sayfayı açamıyorum maalesef. Sayfa yükleniyor diyor ama yüklemiyor. Birçok defa değişik makinalarda da bu sorunu yaşadım. Sayfayı açabilmem için ne ayar yapmam gerekiyor?
Alıntı:
ozgur_duzen adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ya benim MSN 8.5 yüklenmiyor ne yapabilirim...
Alıntı:
ahrap adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benimde bu sayfa acılmıor yükleniyor diyor ama bi türlü gelmiyor...internet explorer i bile degiştirdim ama gene gelmior...ne yapmam gerek?
Sayfaya Mozilla Firefox gibi başka bir web tarayıcı program ile ulaşın.
Rapor Et
Eski 28 Eylül 2008, 01:16

#7 (link)
delikurt_ist
Ziyaretçi
delikurt_ist - avatarı
bede ikiside var, ama hala yukleniyor diyor acilmiyor (
Rapor Et
Eski 14 Aralık 2008, 22:16

#8 (link)
KURBAN
Ziyaretçi
KURBAN - avatarı
aynı sorun bendede var ya hesap bilgilerimi açamıyorum yükleniyor diyor açılmıyor bi türlü

ne yapmamız gerekiyor biri bişi söylesin ya
Son Düzenleyen KURBAN; 14 Aralık 2008 @ 22:17. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 23 Eylül 2009, 20:39

#9 (link)
murat1568
Ziyaretçi
murat1568 - avatarı
ya bu nedır hıc bır sıtede buna cozum bulamamıslar ılgılenmıolar yuklenmıo baglantı hatası falan fılan yukleyemıoruz ben sıtelerden bıle ındıremıorum ılla baska bı arkadastan alıcam ole onu da denedım olmu o da olmu o ıste yardımmmmmmmmmmmmmmmmm!!!
Rapor Et
Eski 6 Ekim 2009, 21:36

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha giremiyom yükleni diyo olmuyo lütfen bulan desin
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.190 saniyede (72.94% PHP - 27.06% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 11:10
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi