Arama

MSN Kişisel Bilgi Güncelleme - MSN Kişisel Bilgilerinizi Güncelleyin

Güncelleme: 22 Aralık 2011 Gösterim: 72.366 Cevap: 14
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
29 Ocak 2008       Mesaj #1
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Msn kişisel bilgilerinizi değiştirmek için öncelikle _www.hotmail.com_ (Sign In) hesabına giriyoruz ve kendi hesabımızla giriş yapıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
gizli soru 1

Açılan pencerenin sağ tarafında yer alan "Seçenekler" butonuna tıklıyoruz.

gizli soru 2

"Seçenekler" butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede yer alan "Hesabınızı Yönetin" başlığı altında sıralanmış olan "Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin" başlığına tıklıyoruz.

gizli soru 3

Açılan "Hesap Bilgisi" penceresinin sol tarafında yer ala "Profiller" kısmına tıklıyoruz.

gizli soru 6

Açılan "Profiller" penceresinde Windows Live Hesabınıza ait kişisel bilgilerinizi ve çevrimiçi kişiliğinize ait kişisel bilgilrinizi güncelleyebilir, değiştirebilirsiniz.

gizli soru 7

ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
30 Ocak 2008       Mesaj #2
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Herkesin bir Hotmail hesabı olmak zorunda olmadığı için şu yazımı buraya da kopyalıyorum (diğer konuya da kopyalayacağım Msn Happy ).
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Bütün Windows Live ID sahiplerinin kesinlikle birer Windows Live Hotmail hesabı sahibi oldukları söylenemeyeceği için bu işlemin düzgün yöntemi, http://account.live.com/ adresine gitmek ve orada oturum açıp, doğrudan Windows Live Hesabı sayfasına erişmektir. Önce Windows Live Hotmail'i açmanız gerekmez. Hadi Windows Live Hotmail açık diyelim ve oradan hemen hesap sayfasına geçmek istiyorsunuz. Bunun da hellboy'un anlattığından daha basit yöntemi, Windows Live logosunun üzerine tıklamak ve oradan "Hesap" ı seçmektir. Aynı şekilde sağ tarafta eposta@hotmail.com üzerine tıklayınca da "Hesabınızı görüntüleyin" diye bir menü maddesi çıkıyor. Onu da kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
hotmailhesaplf0

Hatta oturum açmak için Windows Live ID'nin gerekli olduğu sitelerin hemen hepsinde sağ alt köşede (diğer köşelerde de olabilir) "Hesap" diye bir bağlantı bulunur. Bu bağlantı da herkesi Windows Live Hesabı sayfasına götürür.

maviok - avatarı
maviok
Ziyaretçi
25 Temmuz 2008       Mesaj #3
maviok - avatarı
Ziyaretçi
Ben bu sayfayı açamıyorum maalesef. Sayfa yükleniyor diyor ama yüklemiyor. Birçok defa değişik makinalarda da bu sorunu yaşadım. Sayfayı açabilmem için ne ayar yapmam gerekiyor?
ozgur_duzen - avatarı
ozgur_duzen
Ziyaretçi
27 Temmuz 2008       Mesaj #4
ozgur_duzen - avatarı
Ziyaretçi
Ya benim MSN 8.5 yüklenmiyor ne yapabilirim...Msn Confused
ahrap - avatarı
ahrap
Ziyaretçi
26 Eylül 2008       Mesaj #5
ahrap - avatarı
Ziyaretçi
benimde bu sayfa acılmıor yükleniyor diyor ama bi türlü gelmiyor...internet explorer i bile degiştirdim ama gene gelmior...ne yapmam gerek?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
26 Eylül 2008       Mesaj #6
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
maviok adlı kullanıcıdan alıntı

Ben bu sayfayı açamıyorum maalesef. Sayfa yükleniyor diyor ama yüklemiyor. Birçok defa değişik makinalarda da bu sorunu yaşadım. Sayfayı açabilmem için ne ayar yapmam gerekiyor?

Alıntı
ozgur_duzen adlı kullanıcıdan alıntı

Ya benim MSN 8.5 yüklenmiyor ne yapabilirim...Msn Confused

Alıntı
ahrap adlı kullanıcıdan alıntı

benimde bu sayfa acılmıor yükleniyor diyor ama bi türlü gelmiyor...internet explorer i bile degiştirdim ama gene gelmior...ne yapmam gerek?

Sayfaya Mozilla Firefox gibi başka bir web tarayıcı program ile ulaşın.
delikurt_ist - avatarı
delikurt_ist
Ziyaretçi
28 Eylül 2008       Mesaj #7
delikurt_ist - avatarı
Ziyaretçi
bede ikiside var, ama hala yukleniyor diyor acilmiyor Msn Sad(
KURBAN - avatarı
KURBAN
Ziyaretçi
14 Aralık 2008       Mesaj #8
KURBAN - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var ya hesap bilgilerimi açamıyorum yükleniyor diyor açılmıyor bi türlü

ne yapmamız gerekiyor biri bişi söylesin ya Msn Confused
Son düzenleyen KURBAN; 14 Aralık 2008 22:17 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
murat1568 - avatarı
murat1568
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #9
murat1568 - avatarı
Ziyaretçi
ya bu nedır hıc bır sıtede buna cozum bulamamıslar ılgılenmıolar yuklenmıo baglantı hatası falan fılan yukleyemıoruz ben sıtelerden bıle ındıremıorum ılla baska bı arkadastan alıcam ole onu da denedım olmu o da olmu o ıste yardımmmmmmmmmmmmmmmmm!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha giremiyom yükleni diyo olmuyo lütfen bulan desin