Arama

Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum - Sayfa 5

Güncelleme: 10 Eylül 2020 Gösterim: 142.092 Cevap: 84
cHaKKo - avatarı
cHaKKo
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #41
cHaKKo - avatarı
Ziyaretçi
E-posta adresi veya parola yanlış. Lütfen yeniden deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Şifrem ve mailim kesinlikle doğru arkadaşlar 1 dk önce çıktım msnden şimdi giremiyorum şifremi unuttum diyorum Böyle bir mail kayıtlı değildir diyor. gizli şifrem sorumda aklımda ama napmam gerek yardımcı olabilirmisiniz ?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Ocak 2009       Mesaj #42
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
cHaKKo adlı kullanıcıdan alıntı

E-posta adresi veya parola yanlış. Lütfen yeniden deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Şifrem ve mailim kesinlikle doğru arkadaşlar 1 dk önce çıktım msnden şimdi giremiyorum şifremi unuttum diyorum Böyle bir mail kayıtlı değildir diyor. gizli şifrem sorumda aklımda ama napmam gerek yardımcı olabilirmisiniz ?

E-posta adresinizi küçük harflerle ve parolanızı büyük-küçük harf duyarlı olduğuna dikkat ederek girmeyi deneyin.
cHaKKo - avatarı
cHaKKo
Ziyaretçi
5 Ocak 2009       Mesaj #43
cHaKKo - avatarı
Ziyaretçi
Yok sorun o değil zaten şifrem sadece rakamlarla. Ya şifremi unuttum diyorum yanlış e-posta diyor , yeniden kayıt olayım diyorum eski adresimle bu adres kullanılıyor diyor , msne girmeyi deneyim diyorum şifre yanlış diyor anlamadım ne biçim bi olaydır bu napıcam ben Msn Confused

Bu arada windowslive.com uzantılı mail kullanıyorum windowslive'larda hep bu sorun var heralde Msn Sad
Son düzenleyen ahmetgns; 8 Ocak 2009 10:08 Sebep: Gönderilerin aynı kişiden kısa zaman içinde peşpeşe gönderilmesi.
___KoXaL___ - avatarı
___KoXaL___
Ziyaretçi
16 Ocak 2009       Mesaj #44
___KoXaL___ - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar önceden mesenger 8.5 kullanıyodum oturum açtığımda gelen posta uyarısını görüntüleniyodu baloncuğu tıkladığımda şifre istemeden direk olarak hesabıma girip maillerimi okuyabiliyordum. şimdi 8.5 i kaldırıp 9 u kurdum gelen posta uyarı baloncuğunu tıkladığımda hesabıma erişmek için her dafasında e mail adresimi ve şifremi yazmamı istiyo bunu nasıl eski haline getirebilirim...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ocak 2009       Mesaj #45
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
___KoXaL___ adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar önceden mesenger 8.5 kullanıyodum oturum açtığımda gelen posta uyarısını görüntüleniyodu baloncuğu tıkladığımda şifre istemeden direk olarak hesabıma girip maillerimi okuyabiliyordum. şimdi 8.5 i kaldırıp 9 u kurdum gelen posta uyarı baloncuğunu tıkladığımda hesabıma erişmek için her dafasında e mail adresimi ve şifremi yazmamı istiyo bunu nasıl eski haline getirebilirim...

Varsayılan web tarayıcınız ne? Windows Live Messenger seçenekler penceresinde Güvenlik sekmesindeki "Hotmail'e ve Windows Live ID gerektiren diğer web sitelerine gittiğimde parolamı sor" seçeneğiniz nasıl işaretli?
___KoXaL___ - avatarı
___KoXaL___
Ziyaretçi
19 Ocak 2009       Mesaj #46
___KoXaL___ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Varsayılan web tarayıcınız ne? Windows Live Messenger seçenekler penceresinde Güvenlik sekmesindeki "Hotmail'e ve Windows Live ID gerektiren diğer web sitelerine gittiğimde parolamı sor" seçeneğiniz nasıl işaretli?

öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. varsayılan web tarayıcım mozilla firefox 3 güvenlik sekmesindeki parolamı sor seçeneği işaretli fakat bu nu değiştirsemde aynı oluyo yani bu sekme işaretliykende mail sayfama yine şifreli giriyorum işaretli olmasada şifre yazıp giriyorum...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
19 Ocak 2009       Mesaj #47
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. varsayılan web tarayıcım mozilla firefox 3 güvenlik sekmesindeki parolamı sor seçeneği işaretli fakat bu nu değiştirsemde aynı oluyo yani bu sekme işaretliykende mail sayfama yine şifreli giriyorum işaretli olmasada şifre yazıp giriyorum...

e-mail sayfanıza tek tıklamada girmek istiyorsanız sisteminizde tek tarayıcı olmalıdır bu da:Internet Explorer dır.eğer birden fazla tarayıcı yüklü ise sorun yaşarsınız sürekli.mozilla yükleme esnasında varsayılan tarayıcı olarak seçmiş iseniz sürekli mozilla dan açılır e-mail sayfası ve sizden şifre talebi ister...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Ocak 2009       Mesaj #48
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

e-mail sayfanıza tek tıklamada girmek istiyorsanız sisteminizde tek tarayıcı olmalıdır bu da:Internet Explorer dır.eğer birden fazla tarayıcı yüklü ise sorun yaşarsınız sürekli.mozilla yükleme esnasında varsayılan tarayıcı olarak seçmiş iseniz sürekli mozilla dan açılır e-mail sayfası ve sizden şifre talebi ister...

Aslında bilgisayarda birden fazla tarayıcının yüklü olması herhangi bir sorun teşkil etmez ahmed. Sorun sadece, Internet Explorer'ın varsayılan tarayıcı olarak seçilip seçilmeme sorunu. Çünkü Mesenger'ın Güvenlik sekmesindeki ilgili seçenek bağlantılar, özellikle Messenger'ın kendi bağlantıları (e-posta, alanlar vs) Internet Explorer'da açılırsa geçerlilik kazanıyor.

Eskiden 8.5 kullanırken bu seçeneğin çalışma sebebi muhtemelen bağlantıların Internet Explorer'ınızda açılıyor olmasındandır. "Hayır, o zaman da Firefox'ta açılıyordu" derseniz muhtemelen StuffPlug'ı yükleyip onun özelliğini kullanıyorsunuzdur. O da sonuçta Internet Explorer'dan yönlendirme şeklinde Firefox'ta açıyordu bağlantıları. Şimdi 9.0 sürümde ise artık Messenger'ın kendisi her türlü bağlantıda varsayılan tarayıcıyı kullanıyor. Ama işte artık bu şekilde parolayı yazmakla ilgili seçenek devre dışı kalıyor. Kim bilir, belki de şimdiye kadar varsayılan tarayıcıyı kullanmama gerekçeleri de aynen buydu.

Ancak yine de Firefox'ta bir kez oturum açtığınızda oturumun süresi dolana kadar oturumu elle kapatmazsanız, Firefox sizden bir daha parola girmenizi istemez, kendi belleğindeki parolayla oturumu otomatik olarak açar.
redne - avatarı
redne
Ziyaretçi
11 Mart 2009       Mesaj #49
redne - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Özetleyecek olursak; hesabınız, kullanım şartlarındaki bazı ihlallerden dolayı kapatılmış. Hesabınızın tekrar açılmasını istiyorsanız:

1. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve formu adınız, size ulaşbileceğimiz email adresiniz ve kapatılan hesabınızın adını girerek doldurunuz.

2. 'Please Select An Option' kutusunda "Connection/Sign In Problem" seçeneğini seçiniz.

3. Sonraki 'Please Select An Option' kutusunda "Account Closed. Access Denied" seçeneğini seçiniz.

4. Kırmızı yıldız Msn Star bulunan diğer iki soruyu da tamamlayıp Submit' tıklayınız.

Bir yetkili hesabınızı 24 saat içinde inceleyip tekrar açılırsa size bildirecek.

MSN Support'un Türkçe dil desteği olmadığı için, dil olarak English (US)'i seçip adımları bu şekilde gerçekleştiriniz.

slm aynı sorunu bende yaşıyorum .msn mi açıyorum ama hotmailime giremiyorum.yukarıda anlatılan çözümü deneyecem ama 1. maddedeki aşağıdaki bağlantıyı tıklayınformu doldurun yerini yani bağlantıyı göremedim yardımcı olursanız sevinirim.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Mart 2009       Mesaj #50
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
redne adlı kullanıcıdan alıntı

slm aynı sorunu bende yaşıyorum .msn mi açıyorum ama hotmailime giremiyorum.yukarıda anlatılan çözümü deneyecem ama 1. maddedeki aşağıdaki bağlantıyı tıklayınformu doldurun yerini yani bağlantıyı göremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Bağlantı şu olmalı: Yardım. Ya da bunun İngilizcesi Help. Ancak bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza bir form gelmeyebilir. Çünkü Microsoft, Hotmail sorunlarıyla ilgili yeni bir destek sitesi açmış, sorununuzla ilgili olan sayfası da bu: Error on login: Account Closed Access Denied - Account Problems - Windows Live Help Bir üyemizin de hesabı bu şekilde kapatılmış ve ben ilgilenmiştim. Ancak gönderdiğim yazılara rağmen hesabı hiçbir şekilde açmayacaklarını beyan ettiler. Ancak sizinkini açabilirler, onu bilemem.