Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda masderxxx tarafından 5 Şubat 2007 (16:57) tarihinde açılmıştır.
108155 kez görüntülenmiş, 80 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Aralık 2011 (18:03) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 18 Mart 2010, 19:25

varsayılan tarayıcı

#61 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar
slm arkadşlar ben sorunun çözümünü buldum once chrom kullanıyorsanız tarayıcıya tıklayın araçlar. seçeneklr. proxy ayarlarını değiştir.sonra programlar ve varsayılan web tarayıcısını explorer yap bu kadar.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2010, 11:08

msn girişi yapamıyrm

#62 (link)
aysel
Ziyaretçi
aysel - avatarı
ben uzun süredir şifremi unuttuğum için msn mi kullanmıyordum fakat acmam gerekiyo parolamı unuttum diye giriş yapıyorum ama msn yanlış diyo oysaki dogru gizli soruma bile giriş yapamıyorum zaten gizli sorumu da unuttum acaba uzun süredir kullanmadıgım için iptal mi oldu böyle birşey olabilirmi 2 senedir falan açamıyrdum bana yardımcı olursanız çok sevinirim cvbnızı bekliyrm,.
Rapor Et
Eski 17 Ocak 2011, 15:41

#63 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende giremiyorum doğru şifre giriyorum yanlış şifre dio ne yapacağımı bilmiyorum
Rapor Et
Eski 27 Ocak 2011, 20:34

yükleme yap dedikten sonra hotmail msn hesabımıaçamıyorum

#64 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msn hotmail hesabımı açamıyorum
Rapor Et
Eski 11 Nisan 2011, 22:25

#65 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Tarayıcı nerde Cheromede ?
Rapor Et
Eski 12 Nisan 2011, 17:38

#66 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
hotmaile gir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

adresim doğru. şifrem çok çokkkkk doğru ama hatmaile giremiyorum. yeter artık ya sinir oldum
Rapor Et
Eski 9 Mayıs 2011, 21:17

#67 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
"Microsoft, yaklaşık 20.000 kişinin Hotmail hesabını alt üst eden hata hakkında ilk kez konuştu.

Microsoft, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 20.000 Hotmail kullanıcısının hesap içeriğinin silinmesi nedeniyle özür diledi.

Windows Live yöneticisi Chris Jones, blog'unda 17.355 Hotmail hesabının 'sunucular arasında yükleme dengelemesi' sırasında tüm e-postalarını kaybettiğini söyledi. Klasörlerin boşalması 30 Aralık'ta başlamış ve bu durumla karşılaşan kullanıcılar "Hotmail'e hoş geldiniz" mesajı almışlardı. Bazı hesaplar ise 10 yıl geriye gitmişti.

Bazı kullanıcılar Hotmail forumlarında Microsoft'tan e-postalarını geri getirmesini isterken, bir grup kullanıcı ise memnuniyetsizliklerini belirtmek için bir Facebook grubu kurdular."
Rapor Et
Eski 11 Mayıs 2011, 18:00

#68 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar oyunun e posta adresini değiştirecem giremiyorum e posta yanlış diyo oysaki oyunda yazıyo posta adresim kopyala yapıştır yapıyorum olmuyor
Rapor Et
Eski 12 Mayıs 2011, 22:57

slm

#69 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende açamıyorum aynı sorun var napmalıyım
Rapor Et
Eski 13 Mayıs 2011, 18:55

acill

#70 (link)
bynduygusal
Ziyaretçi
bynduygusal - avatarı
hotmail sayfasına giremiyorum çünkü şifremi ve gizli soruyu değiştirmişler nasıl yapabilirm
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum Konusuna Benzer Konular
Gönderen: CrasHofCinneT Forum: Facebook
Cevap: 3
Son Mesaj: 10 Kasım 2014 22:33
Gönderen: emre_78 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 20 Ağustos 2014 17:30
Gönderen: CrasHofCinneT Forum: Facebook
Cevap: 2
Son Mesaj: 18 Haziran 2014 09:38
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 30 Ekim 2012 13:49
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 7 Haziran 2011 20:06
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.165 saniyede (59.75% PHP - 40.25% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 17:58
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi