Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda masderxxx tarafından 5 Şubat 2007 (16:57) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
107447 kez görüntülenmiş, 80 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Aralık 2011 (18:03) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Mayıs 2011, 12:45

#71 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hesabıma giriş yapamıyorum şifremi doğru girdiğm halde hep şifre yanlış diyor
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Haziran 2011, 17:30

#72 (link)
1835294339
Ziyaretçi
1835294339 - avatarı
hesabınız kapanmış yeni posta gelmez eskiler silinir
Rapor Et
Eski 20 Haziran 2011, 18:13

#73 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya homail.com a giriyorum e posta ve şifremi yapıyorum, enter a tıklayıonca sayfa görüntülenemiyor deyip kapanıyo, ve msn den de gelen kutusuna tıkladığımda aynı şey olıuyor napmalıyım
Rapor Et
Eski 21 Haziran 2011, 12:36

#74 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebookta hesabım geçici donduruldu başkaları tarafından Allah rızası için yardım edin nasıl aktifleştirebilirim????
Rapor Et
Eski 22 Haziran 2011, 00:08

saçmaladın be emmoğlu

#75 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bu sorun genel arkadaşım henüz nedenini bilmiyorum ama na tarayıcı ne virüs değiil.... ben iş yerimde ki ağdan giremediğim maile evden sorunsz giriyorum .Farklı şehirlerden arkadaşlarımdada aynı sorun var
Rapor Et
Eski 24 Haziran 2011, 07:25

#76 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende de benzer bir sorun var evdeki 2 b.sayardan da gelen kutusuna ulaşamıyorum msn ye sorunsuzca oturum açılabilirken gelen kutusuna tıkladığımda ''sayfa görüntülenemiyor'' uyarısı çıkıyor . farklı tarayıcılar denediğim halde sorun hala devam ediyor ... konu ile alakalı bilgisi olan varsa bizlerle paylaşsın lütfen ....saygılar...
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2011, 19:29

#77 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Başlat -> Çalıştır -> regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\SecurityProviders\SCHAN NEL -> DisableRenegoOnClient`sağ tkla ve düzenle -> Değer verisini ''0'' yap.
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2011, 23:59

hotmail'e giremiyorum

#78 (link)
sonnefes34
Ziyaretçi
sonnefes34 - avatarı
arkadaslar son 1 aydır msn ıme sorunsuz bı sekılde gırıyorum kullanımdada hıc bır sıkıntı yok yalnız maıllerıma bakmak ıcın hotmaıle gırmeye calıstıgım zaman sayfayı acmıyor ben google chrome kulklanuyorum ve soyle yazıyor Oops! Google Chrome could not find by156w.bay156.mail.live.com

ınternet explover den gırmeye calısıtıgımda ıse Internet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor dıyor aynı sekılde mozılla ve opera da acmıyor yalnız herhangı bır baska bılgısayarda sorunsuz bır sekılde tum tarayıcılarda hotmaılı acıyor
ne olur ne olmaz dıye bılgısayarımı komple c sını d sını formatladım yenıden kurdum sorunum yınede cozulmedı bu sorunumu nasıl gıderebılırım yardımcı olursanız sevınırım
Rapor Et
Eski 2 Kasım 2011, 17:27

#79 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaw ben mailimi açıyorum e-posta ve şifre yazacağım yerde bu site bir sorunla karşılaştı diyor
Rapor Et
Eski 28 Kasım 2011, 21:35

#80 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
virüs taraması yapın. bir tür trojan sebep oluyor.
Etiketler:
  • hotmail giris yapamiyorum
  • hotmaile giris yapamiyorum
  • maile giremiyorum
  • mailime giremiyorum
  • msn ye giris yapamiyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hotmail Hesabıma Giriş Yapamıyorum Konusuna Benzer Konular
Gönderen: emre_78 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 20 Ağustos 2014 17:30
Gönderen: CrasHofCinneT Forum: Facebook
Cevap: 2
Son Mesaj: 3 Ağustos 2014 18:13
Gönderen: CrasHofCinneT Forum: Facebook
Son Mesaj: 18 Haziran 2014 09:38
Gönderen: SAHİN Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 26 Mart 2012 13:57
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 7 Haziran 2011 20:06
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.144 saniyede (70.48% PHP - 29.52% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:19
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi