Arama

Windows Live ID veya Parolanızı Unuttunuz

Güncelleme: 25 Haziran 2015 Gösterim: 86.944 Cevap: 20
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
24 Aralık 2008       Mesaj #1
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger, oturum açma bilgileriniz olarak Windows Live ID (Windows Live Hotmail ve Windows Live Messenger gibi Windows Live programlarında ve hizmetlerinde, Xbox, MSN ve Office Live gibi Microsoft hizmetlerinde ve Windows Live ID logosunu gördüğünüz her yerde oturum açmak için kullandığınız e-posta adresi ve parola.) 'nizi kullanır. Bir Microsoft Passport Network hesabınız varsa, bu hesabı Windows Live ID olarak kullanabilirsiniz. Messenger oturumu açmaya çalıştığınızda bir Windows Live ID veya parola hatası alırsanız, aşağıdaki çözümlerden bir veya daha fazlasını deneyin:
  • Kimlik bilgilerinizi onaylayın.

1. Windows Live ID oturum açma web sitesini ziyaret edin.
    2. Messenger oturumu açmak için kullandığınız kullanıcı adını ve parolayı girin ve sonra Oturum aç'ı tıklatın.
    Başarılı bir şekilde oturum açarsanız, Oturumu kapat düğmesi görüntülenir. Bir hata iletisi görüntülenirse, parolanız yanlış veya hesabınızın süresi dolmuş olabilir.

• Parolanızı değiştirin.

1. Windows Live ID oturum açma web sitesini ziyaret edin.
    2. Windows Live ID kimlik bilgilerinizi girin ve sonra Oturum aç'ı tıklatın.
    3. Parola'nın yanındaki Değiştir'i tıklatın.
    4. Ekrandaki yönergeleri izleyin.
  • Unutulan bir parolayı sıfırlayın.

Windows Live ID parolanızı unuttuysanız, Windows Live ID parola sıfırlama sayfasını ziyaret edin ve sonra ekrandaki yönergeleri izleyin.

• Messenger otomatik oturum açma kimlik bilgilerini değiştirin.

Messenger, parolanızı girmeniz için uyarmadan otomatik olarak bağlanmaya çalışıyorsa, yanlış parolayı kaydetmiş olabilirsiniz.
    1. Messenger oturum açma penceresinde, Parola kutusunun görüntülenmesini sağlamak için Parolamı Anımsa onay kutusunu temizleyin.
    2. Parola kutusuna parolanızı yazın ve ardından güncelleştirilmiş parolayı depolamak için Parolamı anımsa onay kutusunu seçin.
    3. Otomatik oturum açmayı etkinleştirmek için Otomatik olarak oturum aç onay kutusunu seçin.

stowaways - avatarı
stowaways
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #2
stowaways - avatarı
Ziyaretçi
3-5 gün önce pc'ye format attım msn 8.1'i kurdum düzgün çalışıyordu. SP3 güncellemelerini yaptıktan sonra pc yenidem açılınca wlm hayaları ayıklıyor die bir ekran açıldı bından sonrasında pc her açıldığında ID'lerimi kaydetmemiş olarak görüyorum yani beni hatırla seçeneği oturum içerisinde çalışıyor ama oturum yeniden başlatılınca iptal olmuş oluyor bunu nasıl düzeltebilirim???
stowaways - avatarı
stowaways
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #3
stowaways - avatarı
Ziyaretçi
slm ben buradaki mesajımı yeni konu olarak göndermiştim nasıl olmuşsa buraya taşınmış sanırım mesajımı buraya taşıyan arkadaş mesajımı yanlış anlamış benim sorunum ID'yi yada parolamı hatırlayamamam değil msn'de Beni anımsa seçeneğini seçtiğim halde kaydettirdiğim adreslerimin bir sonraki oturumda hatırlanmıyor olmasıdır ve hala düzeltemedim yardım edebilecek birileri var mı???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben windows live id hesap adını unuttum alternatif posta adresimi ve şifresini biliyorum ama hesap adını çıkaramadım yardımcı olabilir misiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Parolamı unuttum ve bir türlü açamıyorum.sıfırlama servisindende yardım alamıyorum.bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben windows live id giremiyorum,,sorun ne anlamadim.acaba birileri msn imi calarak sifreyi mi degistirdi?lutfen yardimci olurmudsunuz?kac haftadir msn ime giremiyorum,,,,saygilar,,,sm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn parolamı unuttum sıfırlamaya basıyorum ama genede oturum açamıyorum yardım ederseniz sevinirim.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Ekim 2010       Mesaj #8
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn parolamı unuttum sıfırlamaya basıyorum ama genede oturum açamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Parolanızı sıfırlamak demek önceki parolanızı bilmeseniz bile güvenlik seçeneklerini başarıyla geçip kendinize yeni bir parola belirlemek demektir. Bunu yapabildiniz mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben msn adresimi unuttum sifrem hep ayni hatirliyorumda adresi unuttum xS
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben ID'mi unuttum şifresini biliyorum fakat ID'mi unuttum Daha dün açmıştım ne yapabilirim??