Arama

Msnmsgr.exe Geçerli Bir Win32 Uygulaması Değil Hatası ve Çözümü - Sayfa 2

Güncelleme: 22 Kasım 2013 Gösterim: 132.638 Cevap: 49
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.

Sponsorlu Bağlantılar
bi oyun yükleyecekken bilgisayara, geçerli bir win32 uygulaması değil diyor. AYNI bilgisayarda eski işletim sistemimde çalışıyordu. Şimdi windows 7 de olmuyor. Bi arkadaşım oyunun özelliklerinden ayarlanıyor, heralde dedi ama bilmiyorum..
lütfen yardım edin.
Misafir aydın - avatarı
Misafir aydın
Ziyaretçi
2 Mayıs 2010       Mesaj #12
Misafir aydın - avatarı
Ziyaretçi
kullandığın codek programından kaldır onu pc yi yeniden başlat düzelir
Sponsorlu Bağlantılar
ufuk003 - avatarı
ufuk003
Ziyaretçi
10 Ekim 2010       Mesaj #13
ufuk003 - avatarı
Ziyaretçi
Millet bende şöyle bir hata aıyorum yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekürler

C:/Documents and Settins/KraL/Desktop/wlsetup-web.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil.

Combofixle pcyi taradım ... ESET NOD 32Yle taradım napabilirim... bayaga virüs bulup temizledi zaten ...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Ekim 2010       Mesaj #14
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ufuk003 adlı kullanıcıdan alıntı

Millet bende şöyle bir hata aıyorum yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden Teşekürler

C:/Documents and Settins/KraL/Desktop/wlsetup-web.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil.

Combofixle pcyi taradım ... ESET NOD 32Yle taradım napabilirim... bayaga virüs bulup temizledi zaten ...

Bunu indirmekte kullandığınız web tarayıcılardan başka bir tarayıcıyla indirmeyi deneyin. Başka tarayıcı kullanmıyorsanız kullandığınızın önbelleğini temizleyin. Çünkü bu dosya bilgisayarınızın tarayıcı önbelleğinde bozulmuş ve siz her ne kadar yeniden indirseniz de tarayıcınızın önbelleğindeki dosya geri çıkartılır ve sanki yeni indirdiğiniz o imiş gibi görünür.
Mfy - avatarı
Mfy
Ziyaretçi
18 Ekim 2010       Mesaj #15
Mfy - avatarı
Ziyaretçi
msn kurarken (2011) benimkindi diyorki: win 32 uygulaması değil bir cevap bulunuz lütfen bekliyorum kafayı yiyecem hiç bir forum sitisi söylemiyor bende buraya üye oldum Msn DisappointedMsn CryMsn Sad
Mfy - avatarı
Mfy
Ziyaretçi
19 Ekim 2010       Mesaj #16
Mfy - avatarı
Ziyaretçi
cevabı buldum:Msn GrinMsn Coolbilgisayarım xp ise windows live messenger 2011 açılmaz Çünkü xp uyumlu değil bunun yerine Windows Live Messenger for Windows XP yi indirin ve yükleyin Msn Grin yükleniyor ve kuruluyor otomatik kafamın ağrısı geçtiMsn Tongue
djaxi - avatarı
djaxi
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #17
djaxi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar öncelikle buraya mı konu açılıyor bilemedim kusura bakmayın dersim nedir derseniz

MSN yüklüyorum sitesinden XP uyumlu ok
ama MSG plus yüklemek istiyorum plus özellikleirni istiyorum amabulşamıyorum yani bulduğumda sitesinden alıyorum 490 mı ne dürümü işte uyumlu olması gerekiyor sistemim bu dosyayı indirdiğim zaman geçerli Win32 uygulaması değil diyor ne yapmalıyım bir yardım allah aşkına...
Hesıko - avatarı
Hesıko
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #18
Hesıko - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben windows live mesenger yuklemek istiyorum ama yukluyemıyorum

Setup un ustune tıklıyorum calıstır diyorum ve şöyle bir
HATA veriyor

C:\Documents and Settings\Administrator\Dekstop\wlsetup-web.exe

geçerli Bir WİN32 Dosyası Deqıldır Diyor Ne Yapmalıyım ,,

ACİL YARDIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bendede aynı hatayı veriyor ahmetseydi dediklerini uyguladım ancak Windows İnstaller Cleanup Utility programında windowsla başlayan herhangi bişey yok yinede olmuyor. Napmalıyım. Denemediğim yol kalmadı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba iyi geceler, ben iki gundur arastiriyorum win32 hatasinin sebebini o kadar cok sey vardi ki yapmam gereken, denedim cunku olabilecegini dsundum ama olmadi hic birisi, su an "Ahmetseydi" senin dedigini yaptim ve oldu. Tesekkur ediyorum samimiyetimle.